X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 30 września 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Kitty ochrzan był, troszkę dało się poznać, że nie ma co zadzierać z brzuchatą. Teraz mam nadzieję, że od jutra prace ruszą z kopyta :)
    U mnie mąż od rana do nocy w pracy, tak to też by zrobił :( ale okres kiepski...
    Już chciałabym ustawiać wyprawkę na półkach i ciuszki prać, ah to będzie cudowne :) odliczam już czas :D


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 30 września 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Qrczak rozumiem Twój ból- oby szybko zrobili, bo jak zaczną czasowo zawodzić to nerwy Cię rozniosą tak jak mnie :) Trzymam kciuki, żeby szybko poszło. U mnie oprócz pokoiku dla dziecka jeszcze kilka innych robót mają w domu i mi wszystko się przedłuża :/


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • Ewka89 Autorytet
    Postów: 577 541

    Wysłany: 30 września 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam zamiar pod prześcieradełko na materacyk kłaśc ceratkę, jak się zamoczy materac to potem cięzko to wyprac,a musze poszykac bo gdzieś widziałam takie ceratki dośc grube z jednej strony tak jakby frotta a pod spodem cerata podgumowana, żeby nie przesiąkło.

    4dbc34fc83.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 30 września 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu u mnie jest praktycznie całe mieszkanie do remontu! A mój TŻ też od rana do wieczora w pracy, łącznie z weekendami, a do tego wiecznie niezadowolony z czegoś szef nad głową :/ Także TŻ się remontem zająć nie może. Póki co kuchnia jest dobrym stanie (rok temu robiona), tylko meble stare zostały. W maju zrobiliśmy remont łazienki. A 5 pokoi wymaga generalnego remontu (wymiana większości okien, nowe tynki, instalacja elektryczna itd.). Teraz jednak, ze względów finansowych, zdecydowaliśmy się na remont pokoiku po babci TŻ i to będzie pokój dla Juniora. Potem może zrobimy nasz pokój (jeszcze da się w nim mieszkać ;) ). Trzeci to graciarnia i on pewnie długo jeszcze nie będzie ruszany. A o pozostałe dwa to niech się martwi teściowa, bo to w zasadzie jej mieszkanie i u niej mieszkamy, więc niech sama zrobi coś z tym burdlem! Ja nie mam zamiaru ładować wszystkich oszczędności w nie swoje mieszkanie, a ona tylko potem będzie koleżanki spraszać i chwalić się jaki to ona remont zrobiła... :/



    Ewka takie ceratki/podkłady były niedawno w biedronce. Dość solidne. Kupiłam sobie jeden.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 19:28

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 30 września 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa:
    http://allegro.pl/przescieradlo-podklad-ceratka-z-folia-75x150-cm-i4636302586.html
    http://allegro.pl/bobas-przescieradlo-frotte-nieprzemakalne-140x70-i4629098725.html
    http://allegro.pl/przescieradlo-z-gumka-nieprzemakalne-120x60-i4622519292.html
    takie znalazłam :)


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 30 września 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaku z teściową słusznie, też bym tak postąpiła :P Najważniejsze, że pokoik Juniora zrobicie i będzie super :)


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • Pollyanna Autorytet
    Postów: 445 259

    Wysłany: 30 września 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    ktos pisał o materacu z gryki i ewentualnych problemach po przemoczeniu, a pod prześcieradło nie kładzie sie specjalnych podkladów ceratkowych? ja się nie znam, ale tak myślałam cały czas

    Kładzie się, kładzie, ale taki materacyk kupujesz na kilka lat. Różne rzeczy się mogą zdarzyć. Mnie w każdym razie ta gryka ogólnie nie przekonuje.

    Też mam jeden podkład z Biedronki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 19:40

    Córeczka :)

    km5smg7y28om81lj.png
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 30 września 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka89 wrote:
    ja też mam zamiar pod prześcieradełko na materacyk kłaśc ceratkę, jak się zamoczy materac to potem cięzko to wyprac,a musze poszykac bo gdzieś widziałam takie ceratki dośc grube z jednej strony tak jakby frotta a pod spodem cerata podgumowana, żeby nie przesiąkło.
    Ewka, ja kupiłam podkład w Rossmanie. Z jednej strony ceratka a z drugiej jakby flanelka

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 30 września 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak ja Was doskonale rozumiem, od 2 tygodni mamy pokoik małej i garderobę skończoną, mąż robił sam wszystko (ścianki działowe, elektrykę, gipsowanie, malowanie) także tylko weekendy wchodziły w grę, a że poza pracą jeszcze studiuje to jak zaczął w maju to skończył we wrześniu, była masakra, teraz już ciuchy przenosimy i zaczynam wszystko ogarniać, ale db, że mam mamę pod ręką bo sama niewiele bym zrobiła w związku z skurczami..

    wracając do materacyków, kiedyś czytałam, że gryka jest idealna dla kręgosłupa bo się db uklada pod plecami, i po tym myślę, że to zdrowo dla takiego maluszka, a kokos daje twardość, fakt nie wiem co jest wyżej co niżej ...


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 30 września 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pollyanna wrote:
    Kładzie się, kładzie, ale taki materacyk kupujesz na kilka lat. Różne rzeczy się mogą zdarzyć. Mnie w każdym razie ta gryka ogólnie nie przekonuje.

    Też mam jeden podkład z Biedronki.

    Pollyanna, tylko ta gryka jest z jednej strony jakby tylko dla najmniejszych, a potem się przewraca materac na drugą stronę.

    Łóżeczko bardzo mi się podoba, ale mam właśnie obiekcje odnośnie tego malowania. W każdym razie już zamówiłaś więc nie ma co tylko czekać, będzie piękne! Jeszcze się tam może przejdę w tym tygodniu, bo mam plan wziąć jeden dzień wolnego. Też chciałabym kupić w październiku łóżeczko z materacem i wózek, resztą zajmę się od listopada.

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Pollyanna Autorytet
    Postów: 445 259

    Wysłany: 30 września 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie kokos jest dla niemowląt?

    Długi mają termin realizacji. W statusie zamówienia pisze, że wysyłka planowana 14 października. Pewnie w sklepach stacjonarnych jest szybciej. Lola, mam nadzieję, że nie będę musiała odsyłać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 20:13

    Córeczka :)

    km5smg7y28om81lj.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 30 września 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pollyanna wrote:
    A to nie kokos jest dla niemowląt?

    Długi mają termin realizacji. W statusie zamówienia pisze, że wysyłka planowana 14 października. Pewnie w sklepach stacjonarnych jest szybciej. Lola, mam nadzieję, że nie będę musiała odsyłać :)

    hmmm a może :P no w każdym razie jest zagwostka, ale z drugiej strony 80 zł nie majątek jak zasika albo wylęgną się robale to kupimy nowy ;)

    to muszę się sprężyć z zamawianiem, bo w sklepie są tylko po 1 szt. a zamawiać i tak muszą.

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 30 września 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja kupowałam materac gfyka-kokos i sprzedawca mi powiedzial ze jego cena spadła bo zostal uznany za produkt medyczny i teraz jest na niego niższy podatek. Także wydaje mi się że to musi być ok.

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Pollyanna Autorytet
    Postów: 445 259

    Wysłany: 30 września 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale i tak sklepy traktują pewnie inaczej niż klientów indywidualnych.

    eforts, a to kiedyś były droższe? Kompletnie nie orientuję się w cenach...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 20:21

    Córeczka :)

    km5smg7y28om81lj.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 30 września 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pollyana nie wiem jaka była różnica w cenie pewnie nie duża, bo teraz podatek jest z 5% a był powiedzmy 22% to i tak będzie kwestia kilku zl. Z tymi podatkami to zgaduje.
    Ja mój kupiłam za 62 zł stacjonarnie w hurtowni. Suma sumarum chodzi mi o fakt ze produkt musi być polecany dla dzieci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 20:24

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 30 września 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja podtrzymuję zdanie, że nie da się nic kupić, bo na każdy produkt są dziesiątki skrajnie różnych opinii...

    Biedne Brzuchatki :(

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Pollyanna Autorytet
    Postów: 445 259

    Wysłany: 30 września 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola, bo chyba najlepiej kupować i nie myśleć - muszę zacząć stosować tę zasadę :)

    Córeczka :)

    km5smg7y28om81lj.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 30 września 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra w 9 msc ogarniala mieszkanie po malowaniu, dopiero wzięła się za pranie, prasowanie i generalnie nie siedziała na dupie w ogóle a urodziła 9 dni po terminie :)

    Qrczak lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 30 września 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola88 wrote:
    Co do tych malin jestem tego samego zdania co wy piszecie wiec nie bede sie powtarzac :) ja jestem anty lekowa, anty ziolowa i wogole wszystkie takie specyfiki za mna nie przemawiaja.

    heh a ja wręcz przeciwnie :) Pro ziołowa :)
    Dzięki ziołom zaszłam w upragnioną ciążę i teraz cieszę się kopniakami :)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 30 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pollyanna wrote:
    A to nie kokos jest dla niemowląt?

    Oczywiście, że kokos dla niemowlaka, a gryka jak maluch zacznie stawać w łóżeczku :)

‹‹ 952 953 954 955 956 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ