X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • Ewka89 Autorytet
    Postów: 577 541

    Wysłany: 30 września 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczaku w biedronce nie widziałam niestety, chociaz bym sie pewnie skusiła;) Aniar własnie takie miałam nieprzemakalne na mysli, z tym że jeszcze na to prześcieradelki dam z jerseyu chyba, bo skoro maluch i tak najpierw będzie spał w rożku a potem w śpiworku a dopiero później pod kołderką to nie bedzie potrzeby zakładania cieplejszego prześcieradełka.

    aniar lubi tę wiadomość

    4dbc34fc83.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 30 września 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kitty Twój zestaw wózek głęboko-spacerowy kosztował okolo 1500zl, przeglądam ich stronę i aby porównać używkę z allegro...


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 30 września 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    kitty Twój zestaw wózek głęboko-spacerowy kosztował okolo 1500zl, przeglądam ich stronę i aby porównać używkę z allegro...

    sama spacerowka tyle kosztuje + gondola 570 zl + fotelik samochodowy maxi cosi cabrio fix 450 zl
    z tego co sie orientuje nie ma na allegro uzywek sola 2 to są wozki z tego roku
    Poprzedni model to `Sola, moze taki poszukaj sa tansze a tak samo dobre kolezanka miala 2 lata temu i do tej pory zadowolona bardzo :)

    Nowe zestawy na allegro soli 2 kosztuja 2500 zl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 22:10

    Kate

    np55zzc.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 30 września 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/wozek-mamas-papas-sola-2013-i4618097490.html
    tak to zwykła sola, a czyli ok 2tys zestaw, bo fotelik to i tak nowy kupimy też maxi cosi cabrio


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Marimiko Autorytet
    Postów: 860 947

    Wysłany: 30 września 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejaa

    długo się nie odzywałam - jakoś miałam zawalone kilka dni, a cały dzisiejszy dzień nadrabiam was na raty :)

    W zeszłym tyg byłam na warsztatach Bezpieczny Maluch - wygrałam super poduchę rogal do karmienia :) rewelka ;) bardzo podobała mi się część z pierwszej pomocy ;) w najbliższą niedzielę są kolejne warsztaty w Sopocie a potem jeszcze dwa kolejne :D

    Potem w piątek pojechaliśmy na działkę, w sobotę na wesele (4 i ostatnie w tym roku! - na szczęście). W niedziele byliśmy na 2 urodzinkach córeczki znajomych - także weekend męczący.

    ALE byłam w Pepco i kupiłam zimowy kombinezon dla maluszka za 50 zł! Jakie tam mają super rzeczy za grosze! Muszę wyczaić gdzieś ten sklep niedaleko siebie ;)

    A tak to po staremu - jem, tyję i wlokę się do przodu jak pingwinek ;)

    Buziaki dla was:)

    julianna, Lola83, Qrczak, HANA lubią tę wiadomość

    ex2b3e5e3suplzeq.png
    7v8r3e3kfd3wkgo4.png
    22.03.2017 r. Aniołek [`] (11tc) <3 11.2017-10.2018- 4 ciąże biochemiczne
    01.08.2019 r. - przewidywany TP naszej córeczki Olci <3
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 30 września 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dokladnie na allegro widzialam zestawy sola2 wlasnie z fotelikiem cabrio fix za 2500 tys o takim zestawie pisalam powyzej :)
    Ja tez nie kupowalam w zestawie z ich fotelikiem bo bardziej jednak ten maxi cosi mi odowiada i dobrze wypada w testach no i jest tanszy od tego mamasa, ktory normalnie chyba z 700 zl kosztuje to juz przegiecie troche :)

    A ten cabrio fix w ogole jest taki mega lekki :) i ma te rozne pierdolki, wkladka dla noworodka, waleczki podtrzymujace do glowy etc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 22:18

    Kate

    np55zzc.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 30 września 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marmiko ja też się czaję na kombnezon z pepco, widzialam pół miesiąca temu dwa kolory blady róż i crem, rozpinane na dwa zamki, to taki kupiłś czy są jakieś nowe


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 30 września 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd ja mam teraz wiedzieć która strona w materacu to kokos a która gryka? :)

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 30 września 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a te kombinezony z pepco maja te otwory na pasy bezpieczenstwa ? bo ja kupilam w h&m taki rozpinany na 2 zamki wlasnie ale z tymi otworami tez na pasy, widzialam tez w pepco wlasnie ale nie sprawdzalam ich dokladnie bo juz bylam po zakupie i teraz sie zastanawiam :)

    Kate

    np55zzc.png
  • Marimiko Autorytet
    Postów: 860 947

    Wysłany: 30 września 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie wiem czy ma otwory - a musi? chyba zbyt mało o tym wiem;/ Kupiłam rozmiarze 62 kolor jasny niebieski. Zaraz zrobię zdjęcie - to pokażę..

    ex2b3e5e3suplzeq.png
    7v8r3e3kfd3wkgo4.png
    22.03.2017 r. Aniołek [`] (11tc) <3 11.2017-10.2018- 4 ciąże biochemiczne
    01.08.2019 r. - przewidywany TP naszej córeczki Olci <3
  • Marimiko Autorytet
    Postów: 860 947

    Wysłany: 30 września 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://wrzucaj.net/images/2014/09/30/kombinezon.jpg

    Qrczak, Ita, Lola83, Niespodzianek:), Bogusiar80, HANA lubią tę wiadomość

    ex2b3e5e3suplzeq.png
    7v8r3e3kfd3wkgo4.png
    22.03.2017 r. Aniołek [`] (11tc) <3 11.2017-10.2018- 4 ciąże biochemiczne
    01.08.2019 r. - przewidywany TP naszej córeczki Olci <3
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 30 września 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba własnie taki widziałam, krój na 100% tylko z innym obrazkiem i kolorem, a w takim kombinezonie chyba juz otwór nie jest potrzebny bo tu funkcji śpiworka nie ma


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 30 września 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zgadza sie nie sa potrzebne :) ja kupilam taki wkladany na nozki caly wlasnie jak spiworek bo kolezanki
    mnie przekonaly ze malutkie dziecko strasznie sie denerwuje ubieraniem
    i wkladane raczki w zupelnosci wystarcza no i ze to ubieranie jest latwiejsze i szybsze...
    niestety my zimowe mamuski bedziemy musialy opatulic najpierw siebie pozniej dziecko... same sie pewnie gotujac w ciuchach w przedpokoju:/ stwierdzilam wiec ze bedzie bardziej praktyczne :) ale mam tez 2 zwykle kurteczki jak mala ciut podrosnie a ten kombinezon w hm tez kupilam na 62 :)

    Kate

    np55zzc.png
  • szurabura Autorytet
    Postów: 456 223

    Wysłany: 1 października 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was może wie które tabletki zawierają w sobie najwięcej jonow magnezu? Dotychczas brałam Aspargin on ma 18 jonow w jednej tabletce, Asmag forte ma 34 jony.

    Chodzi o to ze telefonicznie moja lekarka na skurcze radziła brać tabletki z większą dawka magnezu jednak nie powiedziała mi jakie. Teraz szukam i ten AsmagForte znalazznalazłam. Znacie coś innego?


  • szurabura Autorytet
    Postów: 456 223

    Wysłany: 1 października 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle ja dalej w szpitalu jestem. Jak się okazało rozwarcie się podobno zwiększyło. Jestem znów podpięta pod pompę z Fenoterolem ale coś od rana mam dużo napinan brzucha i stawia się. Wczoraj dostałam kroplowke z magnezem i mam wrażenie ze to ona bardziej mi pomogła nóż ten antyskurczowy. Ciekawe ile tych kroplowek moż7na dostać pod rząd? Może mi zmienia? Po magnezie czułam jakieś takie skurcze w środku macicy ale brzuch się nie stawiał i był miękki a pielęgniarka powiedziała ze skurcze mogą być byle by właśnie się kulka z przodu nie robiła.

    No i pessar mam mieć dziś prawdopodobnie zakładany. Boje się bo jeden Lekarz mówi ze skurcze musimy wyciszyć bo inaczej nie ma to sensu a ordynator mówi ze zakładamy. Boje się żeby coś gorzej się nie porobiło :(


  • szurabura Autorytet
    Postów: 456 223

    Wysłany: 1 października 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na no i transport do innego szpitala w moim stanie jest nie wskazany. Być może będzie jak te zasrane skurcze ustana. W razie gdybym urodziła wcześniej to tu mają neonatologie na 2 stopniu a jeśli będzie dziecko za maleńkie żeby się nim tu zająć to w inkubatorze karetka odsyłają.

    No więc moja sytuacja jest średnio ciekawa. Wszyscy mowia: nie denerwuj się a ja mam ochotę wyć. Mam dość :(


  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 1 października 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szurabura leż spokojnie i myśl pozytywnie - pewnie że to trudne ale MUSISZ! Na Styczniówkach też jest dziewczyna ze skurczami przewieźli ją do lepszego szpitala i dostała szwajcarski lek i dopiero pomógł.
    Zaufaj lekarzom, myślę że wiedzą co robią. Ja Cię ściskam i wierzę, że leki zadziałają a Twoje Maleństwo pozostanie w brzuszku!

    U mnie dziś się ładnie złożyło: zaczęliśmy 3 trymestr, jest 1 październik i 55 dni do donoszenia a 6 tygodni do upragnionego 34 tygodnia. Obyśmy dotrwali jak najdłużej...

    relgh371rphwpz6l.png
  • szurabura Autorytet
    Postów: 456 223

    Wysłany: 1 października 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Marta :)

    Jaki nick ona ma? Chętnie ja posledze tam


  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 1 października 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szurabura pewnie, że łatwo powiedzieć nie denerwuj się, ale nic Ci nerwy nie pomogą, a wręcz przeciwnie. Cuda robią w tych szpitalach teraz! Trzymaj się jak najdłużej, bobas jest już duży!

    Mówiłam żeby poślady zwierać!

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 1 października 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szurubura podpisuje się pod dziewczynami, i pamiętaj najważniejsze, że jesteś pod opieką, dają ci leki i jest ochrona,

    zapytam ile masz skurczy, co jaki czas ci sie brzuch napina?


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
‹‹ 953 954 955 956 957 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ