X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie potrafię poradzić sobie z wielkim brzuchem jaki mi pozostał po cc :(

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam wiszący, ale póki co nic z nim nie robiłam; czekam na wizytę u gin po 6 tyg. połogu, potem może jakieś fitness na podłodze...

    w ogóle figura mi się zmieniła... poszło w cycki i to aż za bardzo :/

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem zrozpaczona, bo wyszły mi rozstępy na piersiach. To, że mam mnóstwo na brzuchu to już pominę. Myślałam, że chociaż na piersiach mnie ominie eh :(

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • aknelam Ekspertka
    Postów: 214 93

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brzuch po cc też jest odstajacy, ale widac,ze sie zmniejsza, bo dopiero niedawno zaczał mi schodzić wielki siniak. Jak sie zmobilizuje za jakis czas to zaczne cwiczyc, no i moze wroce na zumbe. Jakis tydzien temu skonczyly mi sie plamienia po cc, a dzisiaj znow wrocilo. A wizyte u lekarza mam dopiero 15 lutego, a to bedzie 8 tyg.po porodzie.Wczesniej brak miejsc u mojego gin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ide na kontrole w ta sobote, to bedzie 7 tygodni po porodzie. W zasadzie to juz zadnych sladow,ze rodziłam. Wszystko na dole ładnie mi sie zagoiło i wrociło na swoje miejsce.

    k878 lubi tę wiadomość

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja bym chciała żeby u mnie po ciąży nie było już śladu .....
    u mnie nadal brzuch i ta okropna ciemna krecha na brzuchu. Muszę cos z tym zrobic bo w maju lecimy na wakacje wiec zostały mi 3 miesiące. Chodzę codziennie po 8-10km z małym ale chyba trzeba jeszcze ćwiczenia do tego dołączyć

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krece to mam,to fakt. Jedyna pozostałość Po ciąży. Ale juz sie do niej przyzwyczaiłam. Nawet kilogramy wszystkie Mi zeszły. Teraz tylko zrzucam to,czego nie Zdarzylam przed ciążą.

  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też krecha jest na brzuchu. Zostało mi jeszcze 8 kg do zrzucenia do wagi sprzed ciąży. Ale jestem na diecie eliminacyjnej, więc liczę na to, że spadnę z wagi szybko, bo ileż można na ryżu i marchewce :P

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opolanka 85 wrote:
    U mnie też krecha jest na brzuchu. Zostało mi jeszcze 8 kg do zrzucenia do wagi sprzed ciąży. Ale jestem na diecie eliminacyjnej, więc liczę na to, że spadnę z wagi szybko, bo ileż można na ryżu i marchewce :P
    Mi tez zostało jeszcze jakieś 8 kg. Tez jestem na diecie i powoli mam już dość. Do tej pory chudłam jakieś 1 kg na tydzien a teraz od dwóch tygodni już tylko po pół kilo na tydzien :(

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 04:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    78beti wrote:
    Mi tez zostało jeszcze jakieś 8 kg. Tez jestem na diecie i powoli mam już dość. Do tej pory chudłam jakieś 1 kg na tydzien a teraz od dwóch tygodni już tylko po pół kilo na tydzien :(
    Kurcze, też zauważyłam, że jeszcze dwa tygodnie temu waga szybciej leciała w dół, teraz spowolniła. Nie wiem z czym to jest związane. I jeszcze z ciąży mam pamiątkę w postaci ciemnego pępka :/ Mam nadzieję, że wróci mu poprzedni kolor.

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam ten paskudny brązowy pępek :(

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • aknelam Ekspertka
    Postów: 214 93

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pępek też wygląda jak czarna dziura, no i krecha badal bardzo wyrazna. W ogole boli mnie jeszcze skora ponizej pepka i jest taka jakby znieczulona. Jak ja dotykam to nie mam normalnego czucia w tym miejscu. Po ciazy mam jeszcze 2kg wiecej niz przed, ale mysle ze spadna same, diety zadnej nie stosuje, bo wage mam prawidlowa tj. 64kg. Ale musze stracic brzuszek, bo nie we wszystkie spodnie sprzed ciazy sie mieszcze.

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja docelowa waga to 64kg :) No nic nie poddaje sie i walczę dalej .....

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Wasze noce dziewczyny? Po ile godzin maluchy dają Wam przespać? Bo ja momentami chodzę po ścianach. Są noce, że nie śpię ani minuty. Moja córka za to pięknie przesypia dni. Poza tym, mamy wzdęcia, prężenie i ból brzuszka. To moje pierwsze dziecko i zaczynam się poważnie zastanawiać, jak dużo czasu potrzeba, aby przyzwyczaić się do nocnego życia.

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • Ja_Sonia Przyjaciółka
    Postów: 108 66

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To cora przestawila sobie dzien na noc. U nas maly zalapal ze w nocy sie spi, zasypia po kąpieli ok. 21 i tak spi do 7 z dwoma lub trzema pobudkami na pieluszke i cyca. W dzien jak zasypia to na ok. 30 minut z jedna solidna 3 godzinna drzemka popoludniu.Spróbuj zmęczyć corke w dzień, moze nawet wybudzac i tak kilka dni z rzędu, powinna przestawic swoj zegar, bo inaczej sie zajedziesz..

    Aniołek [*]
    Synek Maksymilian, 01.12.2017
  • Ja_Sonia Przyjaciółka
    Postów: 108 66

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kolek to tez mamy a do tego walka przy robieniu kupy. Podajemy sab simplex i biogaje, jest troche lepiej ale nie rozwiązało problemu. Czekam az skończy 3 miesiące, wtedy powinno wszystko przejść. Serce mi pęka jak widzę jak się meczy...

    Aniołek [*]
    Synek Maksymilian, 01.12.2017
  • aknelam Ekspertka
    Postów: 214 93

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mala od dwoch dni spi w nocy po 6-7h bez pobudki, a zasypia ok.23. Wczesniej zasypiala mniej wiecej tak samo z ty, ze co ok. 3-4h budzila sie na jedzenie. W ciagu dnia ma albo jedna kilkugodzinna drzemke, albo kilka krotszych. A rano od momentu wstania do ok.13 jest aktywna i podobnie wieczorem. Daje rade sie wyspac, czasem nawet w ciagu dnia ide na drzemkę jak Ala śpi. U nas z brzuszkiem duzo lepiej,bączki puszcza bezboleśnie,ale bywa,ze przed kupką dalej się pręży i mocno stęka,ale już rzadziej niż wczesniej.Niestety po wizycie u ortopedy musimy nosic usztywniana pieluszkę i ćwiczyć, żeby wyprostowac bioderka. A ogolnie mala rosnie jak na drożdzach, zaczęlam ją ubierac w rozmiar 68,bo 62 juz i krotkie i wąskie.

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój młody dostaje butle około 20.00 i idzie spać. Wstaje w nocy około 3-4 rano a potem wstaje około 7.00 rano. Nie mogę wiec narzekać bo przy córce nie przysypiałam w ogóle nocek. Ja tez daje Sab simlpex i nie mamy problemu z kolkami.
    W dzień idziemy około 11.00 na 2 godzinny spacer a po spacerze dosypia jeszcze do 15.00 No i potem już raczej nie śpi

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój już wazy 5100g i jeszcze pół kilo i podwoi swoją wagę urodzeniową :) czytałam gdzieś że dzieci podwajają swoją wagę pomiędzy 4 a 6 miesiącem wiec u nas to będzie zdecydowanie bliżej 4 miesiąca :)

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • dagii Przyjaciółka
    Postów: 79 42

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Apolonka wazy 3900 :) miała teraz miesiąc :) my na kolki używamy esputikon nawet działa, wstaje co 3 godziny ale karmimy się piersią, ciagle mi się chce tak spać ;) lubiłam pospać w nocy i wstawać rano teraz zwlekam się z łóżka Ok 11xd

    Apolonia ❤️

    010i3e3klym7clxy.png

‹‹ 1660 1661 1662 1663 1664 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ