Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    No to ja mam być po 13 :) to mnie więcej :)

    Mój M pracuje dlatego taka godzina :-)
    Jeszcze musze przygotować dziewczynki I wszyscy razem jedziemy :-) ;-)

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    A ja właśnie zrobiłam tajską zupę kokosową z kurczakiem. Pyyyyycha :)
    Ooo daj przepis

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alxawl wrote:
    ja swoje spodnie ciążowe kupiłam w h&m w Katowicach na 3 stawach. mają dział ciążowy na samym końcu sklepu obok ubranek dziecięcych.
    mam nadzieję że pomogłam;)
    Dzięki, może uda mi sie w weekend wybrac :)

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 wrote:
    78beti polecam

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/822e5700185a.png
    Trochę boje sie kupować ciuchy przez internet a tym bardziej spodnie gdzie musza być dopasowane No i ja jestem wysoka wiec większość spodni mam za krótkie ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Ooo daj przepis
    Ja tak troche po swojemu zrobilam. Na rosole dodałam imbir, curry, chilli, troche soku z limonki I 2 mleczka kokosowe. Pozniej wrzuciłam piers z kurczaka pocieta w paski, grzybki mun I cebule dymke :)

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Ja tak troche po swojemu zrobilam. Na rosole dodałam imbir, curry, chilli, troche soku z limonki I 2 mleczka kokosowe. Pozniej wrzuciłam piers z kurczaka pocieta w paski, grzybki mun I cebule dymke :)
    O dzieki, sprobuje kiedys zrobic.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 odezwij się co u Ciebie :(

  • Kumrara Przyjaciółka
    Postów: 102 157

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn dopiero teraz doczytałam. Trzymaj się tam i nie daj się wpędzić w panikę.

    ckaivfxmagzbj3ny.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jaaa uwielbiam zupe kokosowa - polecam kupic paste tomyum i dodac - fajny kwaskowo-ostry smak ^^

    Ja dzisiaj na obiad bagietka z pomidorem. Szarpnelam sie i kupilam malinowego. Pyyyycha! A na kolacje losos i sos szpinakowo-lazurowy.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę się z wami pożegnać.. Moja iskierka nadziei zgasła. Beta ciut spadła, jutro powtórka bety i usg. Beta za mało spadła niż powinna. Młody lekarz mówił że boi się mnie puścić do domu żeby nie dostała krwotoku że może to być poronienie zatrzymane.

    Moje serce płaczę i pękło na 1000 kawałków, do tego mamy za parę dni rocznicę ślubu i mieliśmy świętować. A tu wielki smutek i rozpacz

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn - bardzo mi przykro :(

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn ... spróbujcie jeszcze za jakiś czas, nie poddawajcie sie, jak widac ciąża jest możliwa... trzymaj sie Kochana :*

  • Aztoria Autorytet
    Postów: 372 436

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn tak mi przykro :(

    Synuś :)
    oar8yx8d9kb4k9pj.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn bardzo mi przykro :* przytulam Cię bardzo mocno kochana ;(

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselin,
    w zeszłym roku przechodziłam przez to co ty; okazało się, że nie ma tętna 14.11, 21.11. rocznica ślubu i 23.11 szłam do szpitala na wywołanie.

    Trzymaj się kochana! chcę wierzyć, że jutro beta podbije jednak w górę, zobaczysz serduszko i wrócisz do domu!

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn tak mi przykro :( Musisz być silna

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselin :( kochana, tulę Cię mocno, ja nie mam pojęcia co przeżywasz, nie mam pojęcia co napisać by odrobinę Cię pocieszyć. Trzymaj się, próbuje znowu. Nie poddawajcie się, i nie rezygnujcie z adopcji. Kochana i wpadnij się pochwalić do nas koniecznie zarówno adoptowanym berbeciem jak i tym ciążowym. TRrzymaj się.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Alxawl Autorytet
    Postów: 468 374

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselin, bardzo mi przykro. Wiem, że strata bardzo boli i tylko czas potrafi zmniejszyć cierpienie. wierzę że u ciebie będzie w końcu dobrze.

    Mom of 3 :)
    11.2011
    11.2017
    06.2019
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro. Nie lubię takich złych wieści w tym wątku :/

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tizzi - możesz mi wpisać wizytę na 18 maja, mam planowaną na nfz. A czy wcześniej pójdę prywatnie do niego to się okaże, jeśli nie wytrzymam to napiszę ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ