Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    78beti wrote:
    A ile miałaś wcześniej ?

    Mnie dziś strasznie boli głowa - mam tyle stresów w pracy :( boje sie ze to zaszkodzi maleństwu

    60 :) a gdzie pracujesz?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Mam tak samo porownuje dziwie sie jak objawy sa inne ( w tamtej ciazy mialam fioletowo sine wargi sromowe az niebieskie a teraz nic) i rownie odliczam z tygodnia na tydzien caly czas myslac do przodu i chcac byc juz w tym kolejnym

    Ja z natury jestem niecierpliwa I chciałabym najchętniej wszystko na już...ale wiem , że dzidzia potrzebuje czasu by urosnąć I muszę być cierpliwa.

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Wachciowa Autorytet
    Postów: 787 659

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Ale silne te bole dlugo i skorcze? Delikatne mam raz na czas czesto plus nagle uklocia 3majcie sie!!!

    <3
    Silne skurcze miesiączkowe. To nie jest ciągnięcie w pachwinie. Trzyma mnie od środy. Bóle minęły po no-spie. A tak się broniłam od leków.

    f2wl2n0ajybxw4ws.png



    2nn33e3kzqao0cl3.png
    06.06.19 174
    09.06.19 857
    21.06.19 <3
    12.07.19 2.69cm
    07.08.19 7.19cm💙
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    60 :) a gdzie pracujesz?
    No to przecież super wzrost

    Ja pracuje w HR - mam pod sobą spory Dzial ludzi i mnóstwo problemów :(

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spokojnie z boleściami trochę bolał jak na @ brzuch dziś dosłownie 30 sekund a tak to kłują piersi, biorę magnez juz 3 dni a od dziś femibion 1 sobie biorę, wcześniej miałam inne.

    Według mojego kalendarzyka 4t3d dziś :) Czyli począteczki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 20:51

  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    U mnie spokojnie z boleściami trochę bolał jak na @ brzuch dziś dosłownie 30 sekund a tak to kłują piersi, biorę magnez juz 3 dni a od dziś femibion 1 sobie biorę, wcześniej miałam inne.

    Według mojego kalendarzyka 4t3d dziś :) Czyli począteczki

    Ja też miałam takie rozciąganie i kłucie.
    Ja biorę Femibion Natal Classic jak będziemy w PL to kupimy Femibiona 1 bo jest taniej.

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A85K wrote:
    Ja też miałam takie rozciąganie i kłucie.
    Ja biorę Femibion Natal Classic jak będziemy w PL to kupimy Femibiona 1 bo jest taniej.
    No z tego co patrzyłam na składy to tam jest metafolin, jod, d3... i pamiętam, ze lekarze polecali moim koleżankom dwóm to i ja kupiłam :)

  • Wachciowa Autorytet
    Postów: 787 659

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore femibion 1, folik, acard, dokupilam kwasy omega 500mg, teraz ta no-spa. Zastanawiam sie nad magnezem- jaki stosujecie? Mnie uczono ze zwykly magnez bez wit. B6. W praktyce moze to wygladac inaczej.

    f2wl2n0ajybxw4ws.png



    2nn33e3kzqao0cl3.png
    06.06.19 174
    09.06.19 857
    21.06.19 <3
    12.07.19 2.69cm
    07.08.19 7.19cm💙
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny I co tam porabiacie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 21:08

    Wachciowa lubi tę wiadomość

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O raaaany ale produkujecie.
    Ja zaczynam sie zastanawiac nad L4. Jestem juz zmeczona nerwowa atmosfera likwidowanego gimnazjim. Dzisiaj bylam 10 godzin w pracy i padam...7 godzin lekcji i 3 wywiadowek. Po 15 chcialo mi sie plakac....

    Na wizyte musze isc 10.04 bo 12.04 mam rade adagogiczna w szkole- szlag trafia....spaaaaaac!

    Wachciowa lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Wachciowa Autorytet
    Postów: 787 659

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha91 sama musisz wiedzieć co dla Was jest najwazniejsze. <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 21:11

    A85K lubi tę wiadomość

    f2wl2n0ajybxw4ws.png



    2nn33e3kzqao0cl3.png
    06.06.19 174
    09.06.19 857
    21.06.19 <3
    12.07.19 2.69cm
    07.08.19 7.19cm💙
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No z tego co patrzyłam na składy to tam jest metafolin, jod, d3... i pamiętam, ze lekarze polecali moim koleżankom dwóm to i ja kupiłam :)

    Ja brałam Femibiona we wszystkich ciążach... tak polecił mi mój gin w pierwszej ciąży I biorę w tej ciąży również.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Wachciowa Autorytet
    Postów: 787 659

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A85K wrote:
    Dziewczyny I co tam porabiacie ?

    Leżę i oglądam denne programy w tv. Byle nie myśleć. No i śledzę Nasze wpisy. <3

    A85K lubi tę wiadomość

    f2wl2n0ajybxw4ws.png



    2nn33e3kzqao0cl3.png
    06.06.19 174
    09.06.19 857
    21.06.19 <3
    12.07.19 2.69cm
    07.08.19 7.19cm💙
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    O raaaany ale produkujecie.
    Ja zaczynam sie zastanawiac nad L4. Jestem juz zmeczona nerwowa atmosfera likwidowanego gimnazjim. Dzisiaj bylam 10 godzin w pracy i padam...7 godzin lekcji i 3 wywiadowek. Po 15 chcialo mi sie plakac....

    Na wizyte musze isc 10.04 bo 12.04 mam rade adagogiczna w szkole- szlag trafia....spaaaaaac!

    Idź na L4 ...musisz trochę odpocząć tyle godzin w szkole ...uczniowie potem rodzice.

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wachciowa wrote:
    ja biore femibion 1, folik, acard, dokupilam kwasy omega 500mg, teraz ta no-spa. Zastanawiam sie nad magnezem- jaki stosujecie? Mnie uczono ze zwykly magnez bez wit. B6. W praktyce moze to wygladac inaczej.
    Chela mag mama ale on super dużo nie ma 27 % dziennego zapotrzebowania to jem 3 tabletki :) Acard i do femibionu jeszcze 400 kwasu foliowego, nadmiar wysikam hehe

    A85K lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A85K wrote:
    Idź na L4 ...musisz trochę odpocząć tyle godzin w szkole ...uczniowie potem rodzice.
    Też popieram żeby iść :)

    A85K lubi tę wiadomość

  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Chela mag mama ale on super dużo nie ma 27 % dziennego zapotrzebowania to jem 3 tabletki :) Acard i do femibionu jeszcze 400 kwasu foliowego, nadmiar wysikam hehe
    Myślisz, że może więcej łykać kwasu foliowego?

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A85K wrote:
    Myślisz, że może więcej łykać kwasu foliowego?
    Tak, są preparaty 2 mg actifolin ale nie kupiłam go znowu teraz bo nie ma w nim nic innego a też i jodu i d3 potrzeba więc jem dodatkowo, wysikuje sie. 400 to jest taka niby norma a spokojnie mozna wiecej to nie szkodzi a wrecz moze pomoc

    A85K lubi tę wiadomość

  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wachciowa wrote:
    Leżę i oglądam denne programy w tv. Byle nie myśleć. No i śledzę Nasze wpisy. <3


    Ja oglądam filma a najmłodsza córeczka która 5.04 skończy roczek usneła pijąc mleczko :-* :-)

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Tak, są preparaty 2 mg actifolin ale nie kupiłam go znowu teraz bo nie ma w nim nic innego a też i jodu i d3 potrzeba więc jem dodatkowo, wysikuje sie. 400 to jest taka niby norma a spokojnie mozna wiecej to nie szkodzi a wrecz moze pomoc

    Czyli lepiej jeszcze dodać coś z kwasem foliowym 400mg + D3 + jod ....a ile magnezu?

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ