Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Hej ja juz po... no wiec tak I umnie nie ma chyba zarodka na chwile obecna, pecherzyk ma ok 1cm. Lekarz mi mowil zze zarodek powinien byc na dniach a nastepna wizyta w piatek przed swietami bo wyszly mi bakterie w moczu I wysoka gluzkoza:( no masakra:( dal mi piekne zdjecie mojego pechola:)ale chyba dzisiaj byl zakrecony bo w karcie mi wpisal (czytalam juz pozniej jak wyszlam) w macicy plod zywy crl ok 28 co odpowiada hbd9 hehhe:) zappytam sie go w piatek co on tam nababral bo ja oprocz pecherzyka 9,57mm nic nie widze:)

    super, to teraz sie uspokoilas i czekaj cierpliwie na serduszko :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • emilydread Ekspertka
    Postów: 170 397

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wszystkie grzecznie czekamy na usg przed świętami <3

    A85K, Anuśka...G, Wachciowa lubią tę wiadomość

    p19u9jcgcttxiugd.png
    23.05 Kaziu 15.00 cm <3
    *Aniołek 24.01 -10 tc*
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ledwie żyję w pracy. Na niczym nie mogę się skupić, wszystko leci mi z rąk... I jeszcze te mdłości :(
    Modlę się, żeby dotrwać do piątku i iść na zwolnienie bo inaczej to chyba nie ogarnę :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 13:05

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • emilydread Ekspertka
    Postów: 170 397

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaokruszka wrote:
    Dziewczyny, ledwie żyję w pracy. Na niczym nie mogę się skupić, wszystko leci mi z rąk... I jeszcze te mdłości :(
    Jest szansa żebyś poszła na l4? Bez sensu się męczyć :(

    p19u9jcgcttxiugd.png
    23.05 Kaziu 15.00 cm <3
    *Aniołek 24.01 -10 tc*
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Hej ja juz po... no wiec tak I umnie nie ma chyba zarodka na chwile obecna, pecherzyk ma ok 1cm. Lekarz mi mowil zze zarodek powinien byc na dniach a nastepna wizyta w piatek przed swietami bo wyszly mi bakterie w moczu I wysoka gluzkoza:( no masakra:( dal mi piekne zdjecie mojego pechola:)ale chyba dzisiaj byl zakrecony bo w karcie mi wpisal (czytalam juz pozniej jak wyszlam) w macicy plod zywy crl ok 28 co odpowiada hbd9 hehhe:) zappytam sie go w piatek co on tam nababral bo ja oprocz pecherzyka 9,57mm nic nie widze:)

    Mam pytanko jak to on mierzył czy ta skala z lewej strony odpowiada cm ale
    w pomniejszonej skali ? Bo jestem trochę ciekawa bo mi lek nie zmierzyła.

    Wziełam linijkę I tam 1 cm to na linijce 6 mm....z ciekawości sama zmierzyłam ...
    5 mm czyli jakieś 8 mm.

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaokruszka wrote:
    Dziewczyny, ledwie żyję w pracy. Na niczym nie mogę się skupić, wszystko leci mi z rąk... I jeszcze te mdłości :(
    Modlę się, żeby dotrwać do piątku i iść na zwolnienie bo inaczej to chyba nie ogarnę :(

    Jeśli miżesz I masz taką możliwość idź do lekarza po L4 po co masz się męczyć.

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Anuśka...G Ekspertka
    Postów: 134 137

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Hej ja juz po... no wiec tak I umnie nie ma chyba zarodka na chwile obecna, pecherzyk ma ok 1cm. Lekarz mi mowil zze zarodek powinien byc na dniach a nastepna wizyta w piatek przed swietami bo wyszly mi bakterie w moczu I wysoka gluzkoza:( no masakra:( dal mi piekne zdjecie mojego pechola:)ale chyba dzisiaj byl zakrecony bo w karcie mi wpisal (czytalam juz pozniej jak wyszlam) w macicy plod zywy crl ok 28 co odpowiada hbd9 hehhe:) zappytam sie go w piatek co on tam nababral bo ja oprocz pecherzyka 9,57mm nic nie widze:)
    Napewno przy następnej wizycie będzie zarodek. Ja jak byłam w czwartek to napisał w karcie cyt "w jamie macicy widoczny pojedynczy pęcherzy ciążowy z echem pojedynczego zarodka" :) a kolejną wizytę mam jak Ty 14.04...muszę zrobić wyniki, ale chyba pójdę w przyszłym tygodniu żeby były świeższe

    Wachciowa lubi tę wiadomość

    gann3e3klgptngn9.png
  • Anuśka...G Ekspertka
    Postów: 134 137

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaokruszka wrote:
    Dziewczyny, ledwie żyję w pracy. Na niczym nie mogę się skupić, wszystko leci mi z rąk... I jeszcze te mdłości :(
    Modlę się, żeby dotrwać do piątku i iść na zwolnienie bo inaczej to chyba nie ogarnę :(
    Musisz czekać do piątku? Bierz szybciutko L4 i odpoczywaj...najważniejsze Maleństwo

    Wachciowa lubi tę wiadomość

    gann3e3klgptngn9.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1371 1430

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny. Spokojnej i nudnej ciąży życzę ;) - przyspieszona grudniowka 2016 <3
    Ja miałam dwa terminy wg om 23.11 wg usg 6.12 i 2.04 na usg nie bylo nawet pęcherzyka a 11.04 jyz był z zarodkiem ;) Trzymam za Was kciuki

    Tizzi, A85K, Nola, Justya85, Wachciowa, magdzia26 lubią tę wiadomość

    👩🏻1992 🧔🏻‍♂️1989
    💕2010 💍💒2011

    🧑🏻‍🦱11.2011 M 🩵 CC 2750g
    👧🏻11.2016 M 🩷 CC 2670g
    👧🏻12.2019 M 🩷 CC 2950g
    👶🏻 01.2025 A 🩷 CC 2410g

    age.png
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie się zastanawiam czy mój gin się zgodzi. Ja mam dość skomplikowaną sytuację zdrowotną bo i cukier do bani i tarczyca i trombofilia... Biorę tonę leków i możliwe, że też przez to nie czuję się dobrze. No i w pracy masa stresów, dźwiganie, wieczne pretensje szefowej :(

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka...G wrote:
    Musisz czekać do piątku? Bierz szybciutko L4 i odpoczywaj...najważniejsze Maleństwo
    Niestety tak :( Mam masę rzeczy do dokończenia, chcę je ogarnąć i być na czysto zamiast potem odbierać tysiąc telefonów z pytaniami.

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • Anuśka...G Ekspertka
    Postów: 134 137

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaokruszka wrote:
    No właśnie się zastanawiam czy mój gin się zgodzi. Ja mam dość skomplikowaną sytuację zdrowotną bo i cukier do bani i tarczyca i trombofilia... Biorę tonę leków i możliwe, że też przez to nie czuję się dobrze. No i w pracy masa stresów, dźwiganie, wieczne pretensje szefowej :(
    No to tym bardziej ze względu na stan zdrowia powinien Ci dać L4, a jeszcze jak w pracy atmosfera do bani...nie ma co się denerwować

    gann3e3klgptngn9.png
  • Anuśka...G Ekspertka
    Postów: 134 137

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaokruszka wrote:
    Niestety tak :( Mam masę rzeczy do dokończenia, chcę je ogarnąć i być na czysto zamiast potem odbierać tysiąc telefonów z pytaniami.
    Rozumiem...ja jeśli chciałabym iść teraz na L4 to też musiałabym pozamykać kilka spraw. Trzymam kciuki żebyś dzielnie wytrwała do piątku :)

    gann3e3klgptngn9.png
  • Tizzi Autorytet
    Postów: 357 376

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya super, że pęcherzyk jest w macicy. Na następnej wizycie to już może serduszko będzie :)

    Mamaokruszka też na twoim miejscu poszłabym po l4 . Trzymaj się jakoś do piątku

    Wymioty dzisiaj już zaliczone :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 13:34

    <3 Lea <3
    tt1d8bf6.pngcravings-2017-12-01.jpg
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamookruszka Nie męcz się, jeśli masz możliwość to bierz L4! :) Ja akurat czuję się na tyle dobrze, że o L4 jeszcze nie myślę, ale jeśli się pogorszy to oczywiście pójdę po zwolnienie.


    Ja już nie mogę z tymi moimi cyckami wytrzymać... taaak bolą jak nigdy. Jak dotknę sutka, to aż zęby zaciskam :( Bolą przy chodzeniu, ruszaniu rękami, cały czas! Czy tak będzie przez całą ciążę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 13:42

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Mus Koleżanka
    Postów: 44 97

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaokruszka bierz l4 i się nawet nie zastanawiaj. W szczególności jak atmosfera w pracy jest nie najlepsza. Ja też ze względu na atmosferę w pracy planuję wziąć szybo L4 ( od razu jak tylko będzie widoczne na usg serduszko).

    25 dc- beta 94,52 U/l , 27 dc- beta 211,5 U/l
    29 dc- beta 475,8 U/l, 34 dc beta 2628 U/l
    24.04.17 jest serducho :)
    p19uskjomqafttjx.png
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Mamookruszka Nie męcz się, jeśli masz możliwość to bierz L4! :) Ja akurat czuję się na tyle dobrze, że o L4 jeszcze nie myślę, ale jeśli się pogorszy to oczywiście pójdę po zwolnienie.


    Ja już nie mogę z tymi moimi cyckami wytrzymać... taaak bolą jak nigdy. Jak dotknę sutka, to aż zęby zaciskam :( Bolą przy chodzeniu, ruszaniu rękami, cały czas! Czy tak będzie przez całą ciążę?

    Ból piersi z czasem minie tak samo jak mdłości czy wymioty...to są początki, hormony szaleją I organizm przygotowuje się do co raz większego lokatora :-) ;-)
    Z czasem wszystko się unormuje takie uroki ciąży....jedne mają objawy inne nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 14:13

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Umówiłam się do gina :) 19.04 mam nadzieję, że już będzie widać serduszko. Betę mam do odebrania o 17.00 miałam odebrać rano, ale leje u nas i z małą nie będę w deszczu szła. Hmm muszę wymyśleć jak skombinować l-4 od 10-19.04, bo do biedronki nie pójdę, będą mi kazać dżwigać itd. Chyba pójdę do lekarza rodzinnego i mu nakłamie że żygam rano XD

    Tizzi lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, wiem, że wybiegam daleko w przyszłość, ale naszło mnie na rozmyślanie. Jak widzicie u siebie swój urlop macierzyński? Ile czasu po porodzie chcecie spędzić z dzieckiem w domu? Pół roku, rok? Może więcej? Ja chciałabym jak najdłużej... rok minimum, a jeśli warunki finansowe na to pozwolą, to chętnie zostanę z dzieckiem. Jeśli nie, liczę na moją mamę :)

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Kobietki, wiem, że wybiegam daleko w przyszłość, ale naszło mnie na rozmyślanie. Jak widzicie u siebie swój urlop macierzyński? Ile czasu po porodzie chcecie spędzić z dzieckiem w domu? Pół roku, rok? Może więcej? Ja chciałabym jak najdłużej... rok minimum, a jeśli warunki finansowe na to pozwolą, to chętnie zostanę z dzieckiem. Jeśli nie, liczę na moją mamę :)

    JA TAK SAMO !! jak najwiecej z dzieckiem.... :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ