Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A85K wrote:
    Czuje się taka jagbym była sama z tą ciążą....z jednej strony radość , że się udało a z drugiej strach czy będzie wszystko dobrze...

    Wsparcia potrzebujemy wszystkie I dobrze , że możemy tu na tym forum pogadać niemalże o wszystkim o obawach I radościach , o tym co nas boli I o wynikach I o tym jak przebiegało Usg....jest tyle tematów , tyle rzeczy .
    Dobrze , że mamy tu siebie.
    U mnie jeszcze nikt nie wie, ustaliliśmy, ze sobie poczekamy jeszcze do ogłoszenia :) Dlatego mam tu was <3

  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słowa bolą ...zwłaszcza od ukochanego mężczyzny.

    A jacy są wasi partnerzy ?

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A85K wrote:
    Słowa bolą ...zwłaszcza od ukochanego mężczyzny.

    A jacy są wasi partnerzy ?
    Facet czasem coś tak powie a nie zda sobie sprawy z tego co mówi i jak to boli, oni są ciut inaczej skonstruowani emocjonalnie od nas...

    Mój się bardzo martwi mną teraz każe mi iść na l4 i się nie martwić i wierzyć, że będzie dobrze...czuje że on też się boi :( Ale tak to już jest jak jest człowiek po przejsciach

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    U mnie jeszcze nikt nie wie, ustaliliśmy, ze sobie poczekamy jeszcze do ogłoszenia :) Dlatego mam tu was <3

    My też czekamy ...jak będzie wszystko dobrze to powiemy na początku drugiego trymestru, w czwartm miesiącu ciąży.

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A85K wrote:
    My też czekamy ...jak będzie wszystko dobrze to powiemy na początku drugiego trymestru, w czwartm miesiącu ciąży.
    Ja zobaczę <3

    Znowu poszłam zwymiotowac bo mi siadło na żołądku i musiałam sie zmusić masakra troche lepiej ale tylko ciut...niepotrzebnie takie tłuste jadłam na kolacje...

  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Facet czasem coś tak powie a nie zda sobie sprawy z tego co mówi i jak to boli, oni są ciut inaczej skonstruowani emocjonalnie od nas...

    Mój się bardzo martwi mną teraz każe mi iść na l4 i się nie martwić i wierzyć, że będzie dobrze...czuje że on też się boi :( Ale tak to już jest jak jest człowiek po przejsciach

    Masz rację....mój jest zdania , że wszystko będzie dobrze a ja panikuje I mam obsesję , przecież mam trzy zdrowe córki...
    Chyba te obawy będą nam towarzyszyć bo widziałyśmy pęcherzyk a potem obawa czy zobaczymy zarodek I bijące serduszko ..potem czy rośnie prawidłowo...

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A85K wrote:
    Masz rację....mój jest zdania , że wszystko będzie dobrze a ja panikuje I mam obsesję , przecież mam trzy zdrowe córki...
    Chyba te obawy będą nam towarzyszyć bo widziałyśmy pęcherzyk a potem obawa czy zobaczymy zarodek I bijące serduszko ..potem czy rośnie prawidłowo...
    Tego strachu to się nie pozbędziemy, jednak należy słuchać mężów, którzy nas uspokajają :) A mój ma często racje a ja mu przyznam to po fakcie, dłuuugo później

    A85K lubi tę wiadomość

  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Tego strachu to się nie pozbędziemy, jednak należy słuchać mężów, którzy nas uspokajają :) A mój ma często racje a ja mu przyznam to po fakcie, dłuuugo później

    Obawy są I będą....mój w pewnych sprawach też ma racje .
    Chciałabym się uspokoić ale to silniejsze ode mnie.

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tizzi ja miałam mieć jutro wizytę ale mi przelozyli na 11 więc z jutra mnie wykresl

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dlaczego mój suwaczek pokazuje
    5 tydz.2 dni
    Dzisiaj mam 5 tydz. 3 dni.
    Wiecie o co chodzi w tym ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 00:44

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Wachciowa Autorytet
    Postów: 787 659

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A85K wrote:
    Nie wiem dlaczego mój suwaczek pokazuje
    5 tydz.2 dni
    Dzisiaj mam 5 tydz. 3 dni.
    Wiecie o co chodzi w tym ?

    mysle ze to cudo liczy tak jak liczymy cykl menstruacyjny, dzien poprzedzajacy wylicza...

    f2wl2n0ajybxw4ws.png



    2nn33e3kzqao0cl3.png
    06.06.19 174
    09.06.19 857
    21.06.19 <3
    12.07.19 2.69cm
    07.08.19 7.19cm💙
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wachciowa wrote:
    mysle ze to cudo liczy tak jak liczymy cykl menstruacyjny, dzien poprzedzajacy wylicza...

    Ale liczyło dobrze tylko dzisiaj...nie wiem sama..a tobie wylicza dobrze bo w kalendarzu ciąży pokazuje mi 5+3.

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczyny idę trochę pospać :-)

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Wachciowa Autorytet
    Postów: 787 659

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 01:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A85K wrote:
    Ale liczyło dobrze tylko dzisiaj...nie wiem sama..a tobie wylicza dobrze bo w kalendarzu ciąży pokazuje mi 5+3.

    Dzisiaj, liczę już z czwartkiem- od ost. @ minęło 41 dni. Jutro zaczynam 7 tydzień czyli 6 pełnych już będę miała zakończonych <3

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    f2wl2n0ajybxw4ws.png



    2nn33e3kzqao0cl3.png
    06.06.19 174
    09.06.19 857
    21.06.19 <3
    12.07.19 2.69cm
    07.08.19 7.19cm💙
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    Jestem już po wizycie z moim krokiem wszystko jest dobrze, zrobił mi usg pojedynczy pęcherzyk nawet biło serce. Dostałam proszki cyclo3forte one są na wzmocnienie naczyń krwionośnych. Powiedział że ciąża ładna z usg wychodzi na 5 tydzień i 1 dzień. W sobotę idę jeszcze raz już będzie słychać serce. A to krwawienie to powiedział że mogło jakieś naczynko peknac. Dalej mam prowadzić kanapowy styl życia.
    Czesc Dziewczyny! Wooow gratulujemy pierwszego serduszka na forum <3 Co za radość

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka wielkie Graatuluje :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj mąż cały czas powtarza że będzie dobrze, że jest zemna, wspiera mnie i doradza, mówi bym się nie przemęczala i leżała sobie. A to herbatke zrobi, a to da owoca itp.

    Nola lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A85k też się bardzo boję, jestem po stratach i każdy dzień jest dla mnie z lekiem czy wszystko będzie dobrze. Bardzo się boję ale muszę wierzyć że będzie dobrze, chociaż jest mi ciężko

    Nola, A85K lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • emilydread Ekspertka
    Postów: 170 397

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tizzi, ja również poproszę o dopisanie wizyty na 11.04 :)

    Tizzi lubi tę wiadomość

    p19u9jcgcttxiugd.png
    23.05 Kaziu 15.00 cm <3
    *Aniołek 24.01 -10 tc*
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że każda z nas się boi to naturalne i niestety nie ma na to lekarstwa. Najważniejsze dotrwać do 9tc później ryzyko już bardzo maleje a najmniejsze jest wiadomo po 13tc. Co tez nie daje 100%. Zawsze może coś pójść nie tak. Nam zostaje nadzieja/wiara/modlitwa aby wszytsko dobrze się skonczylo. Ja chyba do przyszłej środy na zawał zejdę najchętniej chodzila bym na betę co 2 dni ale to jest bez sensu i za drogę.

    Yoselyn82, Lady Savage, nick nieaktualny, Tizzi, A85K lubią tę wiadomość

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ