X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2020
Odpowiedz

Grudzień 2020

Oceń ten wątek:
  • Savana Ekspertka
    Postów: 143 91

    Wysłany: 1 lipca 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za podpowiedź, ja od bardzo dawna zamawiałam regularnie z gemini ale ostatnio mnie strasznie wkurzyli zapłaciłam za lek którego nie przysłali poza tym ciągle opakowania wyglądają jakby ktoś po nich skakał złożyłam reklamację i mam czekać 14 dni😤 pomijając fakt że ostatnio podnieśli sporo ceny...

    Ja zauwazylam że w ciąży mam mniejszy cellulit niż przez reszte życia i obstawiam że to była wina np kawy czy alkoholu który teraz wiadomo odstawiony. Polecam peelingi ostatnio się zakochałam w takich z formy body boom tylko bardzo intensywnie pachną...

    oar89n73y6mg0rut.png
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 1 lipca 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie spoko ceny ma apteka Doz dla rzeczy zamówionych przez internet z odbiorem w aptece . Bywa taniej na produkcie o 25 %, ceny podobne do gemini.

    Kocia lubi tę wiadomość

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • Tortie Autorytet
    Postów: 419 281

    Wysłany: 2 lipca 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam kontrolna wizytę u lekarza i muszę przyzna, że znów zaczęłam się trochę denerwować. Brzuch mi nie rośnie, wszyscy mówią że nie wyglądam jakbym była w ciąży.

    f2w390bvk02v4xta.png
    Ponad dwa lata starań
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 2 lipca 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej☺️

    Ta kura do karmienia jaka miałyście to ta z Lamillou? Kura babci Dany ?😁

    Tortie- a to pierwsza ciąża Twoja ? Mi w pierwszej tez brzuch bardzo wolno rósł , do tego mam szerokie biodra i dzieciątko miało kupę miejsca tam 😂 nie martw się na zapas 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2020, 12:09

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • Savana Ekspertka
    Postów: 143 91

    Wysłany: 2 lipca 2020, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tortie wrote:
    Jutro mam kontrolna wizytę u lekarza i muszę przyzna, że znów zaczęłam się trochę denerwować. Brzuch mi nie rośnie, wszyscy mówią że nie wyglądam jakbym była w ciąży.

    Czuje dokładnie to samo co Ty już za długo nie miałam wizyty dzidzia ostatnio milczy a ja mam w głowie czarne scenariusze...ale musimy być dobrej myśli...

    KOKAINA dokładnie to ta kura😃

    Kokaina lubi tę wiadomość

    oar89n73y6mg0rut.png
  • jjs Ekspertka
    Postów: 131 86

    Wysłany: 2 lipca 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tortie wrote:
    Jutro mam kontrolna wizytę u lekarza i muszę przyzna, że znów zaczęłam się trochę denerwować. Brzuch mi nie rośnie, wszyscy mówią że nie wyglądam jakbym była w ciąży.

    Mój też praktycznie ciagle taki sam 🙈 jedynie po wadze widać że coś się dzieje bo mam 2,5 kg na plusie od wagi przed ciąża. Diety pilnuje, staram się ruszać i ćwiczyć więc domyślam się, że to za sprawą rosnącego maluszka i macicy 😊

    w57v9n73a8iaw4bs.png

    termin porodu: 9.12.2020
  • Tortie Autorytet
    Postów: 419 281

    Wysłany: 2 lipca 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, moja pierwsza ciąża. Ogólnie jestem spokojna, ale zauważyłam że jak mam umówiona wizytę to tak dzień lub dwa dni przed zaczynam czuć lekki niepokój. Co ja na tym USG zobaczę :D

    f2w390bvk02v4xta.png
    Ponad dwa lata starań
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 2 lipca 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tortie wrote:
    Jutro mam kontrolna wizytę u lekarza i muszę przyzna, że znów zaczęłam się trochę denerwować. Brzuch mi nie rośnie, wszyscy mówią że nie wyglądam jakbym była w ciąży.

    Spokojnie :) Brzuszki różnie rosną. U mnie w pierwszej ciąży brzuch zaczął być widoczny ok. 20 tygodnia. W tej ciąży mam teraz delikatnie zaokrąglony, pod luźniejszymi ubraniami nie widać :)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 2 lipca 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już brzuchol jak na przełomie 6-7 msc 😂😂😂

    A waga tylko ok 3 kg większa niż ta sprzed ciąży 😛

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 2 lipca 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff a myślałam że tylko ja 😁 jednak w grupie zawsze raźniej 😅

    Tortie w pierwszej ciąży tak jest i niech Ci nie przychodzi do głowy się tym martwić.

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2020, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszej ciąży miałam do tego etapu 5kg na plusie i zero brzucha. Grubo po 20 coś zaczęło być widać. A teraz -1kg i brzuch jak w 7m lekko 😂 także ten nie ma sprawiedliwości w świecie brzuchów 😂

    Glonojadek lubi tę wiadomość

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 3 lipca 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 1 długo nie było widać
    2 był duży i dodatkowo pół tego co w pierwszej na końcu
    3 już widać a na koniec nawet nie chce myśleć 😂😎

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2020, 08:56

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Mała panda Autorytet
    Postów: 288 182

    Wysłany: 3 lipca 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też w pierwszej ciąży w 15/16 tygodniu dopiero zaczął się zaokrąglać, a dopiero koło 19 można było pomyśleć, że w ciąży jestem. Teraz w trzeciej ciąży już od początku brzuchol wypchało, a teraz koniec 16 tyg i wyglądam już naprawdę ciążowo :D mimo że brzuch duży to mała nadal mało co kopie. Znaczy przez detektor słychać, że nieźle tam rozrabia, ale w ogóle nie przenosi się to na brzuch. Chyba łożysko już tak się powiększyło, że tworzy warstwę amortyzującą.

    Ciąża 3 ♥️ Łucja :*
    3jgxyx8drpyu6ix0.png
    63b581a52b.png
    👼Mikołaj (21tc) i 👼Maja (18tc) 💔[*]
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 3 lipca 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie, mój mały wielki mężczyzna waży już 212g.
    Za 4 tyg połówkowe, dzidzia zdrowa :)

    Kokaina, mon!ta^, Chcę być mamą, Savana, potrójnamama, kingus0x, Kinaa lubią tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 3 lipca 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glonojadek, super, dobre wieści ❤️

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • jjs Ekspertka
    Postów: 131 86

    Wysłany: 3 lipca 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glonojadek super wieści 😊

    Odnośnie brzuszków w drugiej ciąży to mam do Was takie pytanie bo jestem ciekawa jak to wyglada. Czy po pierwszej ciąży trenowałyście ? Czy mimo treningów zawsze mięśnie się osłabiają i brzuszki przez to rosną większe?

    w57v9n73a8iaw4bs.png

    termin porodu: 9.12.2020
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 3 lipca 2020, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jjs wrote:
    Glonojadek super wieści 😊

    Odnośnie brzuszków w drugiej ciąży to mam do Was takie pytanie bo jestem ciekawa jak to wyglada. Czy po pierwszej ciąży trenowałyście ? Czy mimo treningów zawsze mięśnie się osłabiają i brzuszki przez to rosną większe?
    Szczerze ja uważam, że jest to indywidualna sprawa. Czy było CC czy SN. Jak szybko organizm powraca z przed ciąży. Ja ogólnie będę miała 3 CC. I u mnie brzuch był jeszcze po drugim widoczny chyba 5 mc po. Ale jak zaczęłam cwicZyc szybko go wyeliminowałam. Myślę że mięśnie mają dużo do powiedzenia czy się nie ma też rozejścia mięśni prostych brzucha po pierwszej ciąży i czy się z nią walczyło czy nie. Ogóle jest dużo czynników :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 3 lipca 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie na badaniu wyszło mi że długość szyjki mam 3,28 i lekarz mi przepisał luteinę podjęzykowo a wcześniej wyszło 3,50 - nie był zadowolony jakoś specjalnie z tej długości. Oczywiście mam się oszczędzać. Jak to u Was jest?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2020, 16:10

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 3 lipca 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glonojadek wrote:
    Mam pytanie na badaniu wyszło mi że długość szyjki mam 3,28 i lekarz mi przepisał luteinę podjęzykowo a wcześniej wyszło 3,50 - nie był zadowolony jakoś specjalnie z tej długości. Oczywiście mam się oszczędzać. Jak to u Was jest?

    Ja na ostatniej wizycie miałam 34 mm i lekarz stwierdził, że niby w normie, ale mogłoby być trochę więcej. I będziemy obserwować. Ja cały czas biorę jeszcze duphaston. Po połowie ciąży będziemy z niego schodzić.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • gucha Koleżanka
    Postów: 49 28

    Wysłany: 3 lipca 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dziś bylam na wizycie kontrolnej u swojego lekarza. Dostalam już skierowanie do CZMP bo jak tylko będą wyniki biopsji mam się stawić w szpitalu. Jest w sumie 50/50 szans albo będę miała usunięta ciążę albo będą dalej działać, to wszystko zależy od wyników. Cieszę się że u Was wszystko ok 🙂

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ