X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2020
Odpowiedz

Grudzień 2020

Oceń ten wątek:
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My powiedzieliśmy mojej mamie i tacie partnera bo 3 lata się staraliśmy a tym bardziej potrzebujemy teraz wsparcia, a jeśli by poszło coś nie tak po drodze.. nie zostaniemy sami, a możemy tylko zyskać. 23 grudnia 2019 zmarła moja teściowa i po prostu wiemy że nie ma na co czekać czasami..

    angie07 lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • kingus0x Ekspertka
    Postów: 132 84

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie i dołączam do grona :) Dzisiejszy test pokazał dwie kreski (14dpo w dzień @) :) Pierwsza ciąża więc jest ekscytacja ale i martwienie czy wszystko będzie w porządku..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 11:19

    olciaa, s1985, gilmoregirl, Kokaina lubią tę wiadomość

    07.04.2020 - Ⅱ <3
    qb3cx1hpo3lollv8.png
    💙 14.12.2020 💙
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe dziewczyny :)

    Dziś o 18 ( o ile nie będzie opóźnień) mam wizytę u gina. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze i może nawet uda się zobaczyć serduszko.

    U nas wiedza rodzice, jeśli będzie dziś wszystko dobrze to powiem bratu...a reszta rodziny dopiero w drugim trymestrze się dowie.

    Glonojadek, gilmoregirl lubią tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Witam wszystkie nowe dziewczyny :)

    Dziś o 18 ( o ile nie będzie opóźnień) mam wizytę u gina. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze i może nawet uda się zobaczyć serduszko.

    U nas wiedza rodzice, jeśli będzie dziś wszystko dobrze to powiem bratu...a reszta rodziny dopiero w drugim trymestrze się dowie.
    Kciuki

    olciaa lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • kingus0x Ekspertka
    Postów: 132 84

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa, powiedz jak będziesz po i czy wszystko ok :)

    07.04.2020 - Ⅱ <3
    qb3cx1hpo3lollv8.png
    💙 14.12.2020 💙
  • gilmoregirl Ekspertka
    Postów: 152 348

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaa kciuki! Mnie kusi żeby iść w czwartek przed świetami, wg kalkulatora w necie to by było 6t2d, więc jestem mega ciekawa, czy u ciebie na podobnym etapie będzie juz serduszko :)

    Pierwsze dziecko - córka - sierpień 2018
    Druga ciąża - 24.03 (11 dpo) beta 45, przewidywany TP 3.12.2020
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze godzina. Zaczynam się cykać 🥶

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki! :)

    olciaa lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidziuś ma 0,76cm widziałam bijące serduszko :) Dostałam duphaston bo jak powiedział lekarz „lubię jak pacjentki go biorą”.

    Kokaina, gilmoregirl, Glonojadek, printy, Chusy, s1985 lubią tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • kingus0x Ekspertka
    Postów: 132 84

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Dzidziuś ma 0,76cm widziałam bijące serduszko :) Dostałam duphaston bo jak powiedział lekarz „lubię jak pacjentki go biorą”.
    Super, że wszystko w porządku :) ja czekam na wizytę 22.04

    olciaa lubi tę wiadomość

    07.04.2020 - Ⅱ <3
    qb3cx1hpo3lollv8.png
    💙 14.12.2020 💙
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaa,

    Gratuluje, wspaniale wiesci ♥️

    Ja dzisiaj zrobilam bete i progesteron.

    Oba wyniki ladne, beta 15366 💪

    olciaa lubi tę wiadomość

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokaina wrote:
    Olciaa,

    Gratuluje, wspaniale wiesci ♥️

    Ja dzisiaj zrobilam bete i progesteron.

    Oba wyniki ladne, beta 15366 💪
    Pokaźna ta beta. Powtarzałaś ją dla lekarza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2020, 01:13

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Patiszon11 Koleżanka
    Postów: 47 47

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ześć. Dziewczyny pomóżcie.
    Otóż 29dc miałam mieć miesiączke, nie pojawiła,za to bardzo czuły test pokazał bladą kreskę, jednocześnie miałam rano odrobinę brunatnego plemienia. Zadzwoniłam to gin. Ta kazała mi brać luteine 3x200 i acard na noc. Następnego dnia wizyta. Oczywiście nic nie było widać i kolejna wizyta ustalona na wczoraj czyli mój 35dc. Dzień po pierwszej wizycie zrobiłam kolejny test( słaba czułość bo 25) i pokazała się bledsza kreska niż ten bardzo czuly sprzed dwóch.pozniej w pracy zrobiłam czułym i wyszła piękna druga kreska. Oczywiście pomyślałam że już po wszystkim. W dniu drugiej wizyty, czyli 35dc zrobiłam ponownie ten sam test(słaba czulosc - 25) co 4 dni wcześniej i pokazała sie wyraźna druga kreska, zadowolona poszłam na wizytę A tu, nic nie widać. Gin kazała mi odstawić luteine, że to ciaza biochemiczna,A ona tylko blokuje okres, że powinno być już coś widać... - mam czekać na okres a i wykluczyla ciążę pozamaciczna. (Mialam HSG 5 MIESIRCY TEMU)Oczywiście płakałam cały wieczór. Lecz zaczęłam się zastanawiać, skoro ciazy nie ma to skąd ten wyraźny test w 35dc , tu zdj
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/bef2194e0e3917c6
    Porosze pomóżcie cos?
    Mam mętlik w głowie.

  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Niestety przy biochemicznej hcg rowniez rosnie i pokazuje wyrazne kreski.
    Ale czemu gin jest pewna? 35dc to jeszcze wczesnie, moze mialas opozniona owulacje?

    Moze idz na porade do innego gina i to skonsultuj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2020, 08:01

    Patiszon11 lubi tę wiadomość

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patiszon11 wrote:
    ześć. Dziewczyny pomóżcie.
    Otóż 29dc miałam mieć miesiączke, nie pojawiła,za to bardzo czuły test pokazał bladą kreskę, jednocześnie miałam rano odrobinę brunatnego plemienia. Zadzwoniłam to gin. Ta kazała mi brać luteine 3x200 i acard na noc. Następnego dnia wizyta. Oczywiście nic nie było widać i kolejna wizyta ustalona na wczoraj czyli mój 35dc. Dzień po pierwszej wizycie zrobiłam kolejny test( słaba czułość bo 25) i pokazała się bledsza kreska niż ten bardzo czuly sprzed dwóch.pozniej w pracy zrobiłam czułym i wyszła piękna druga kreska. Oczywiście pomyślałam że już po wszystkim. W dniu drugiej wizyty, czyli 35dc zrobiłam ponownie ten sam test(słaba czulosc - 25) co 4 dni wcześniej i pokazała sie wyraźna druga kreska, zadowolona poszłam na wizytę A tu, nic nie widać. Gin kazała mi odstawić luteine, że to ciaza biochemiczna,A ona tylko blokuje okres, że powinno być już coś widać... - mam czekać na okres a i wykluczyla ciążę pozamaciczna. (Mialam HSG 5 MIESIRCY TEMU)Oczywiście płakałam cały wieczór. Lecz zaczęłam się zastanawiać, skoro ciazy nie ma to skąd ten wyraźny test w 35dc , tu zdj
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/bef2194e0e3917c6
    Porosze pomóżcie cos?
    Mam mętlik w głowie.
    Ja bym powtórzyła bete w odstępie dwóch dni

    Patiszon11, olciaa lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie grudniowe mamy 2020,i spokojnych, bezproblemowych ciąży życzę nam wszystkim. Wcześniej należałam do listopadowej 2015,mam nadzieję że teraz będę mogła razem z Wami przejść ten czas. Mam już jednego synka 4,5roku, ale niestety 2 poronienia plus ciąże biochemiczna za sobą. Także póki co spokojnie cieszę się z wczorajszych dwóch kresek

    gilmoregirl, olciaa, Glonojadek, Kokaina lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • Patiszon11 Koleżanka
    Postów: 47 47

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mam teraz mozliwosci zrobić badań.
    Jutro albo pojutrze powtórzę ten sam test i porównań czy słabszy czy mocniejszy.
    Chyba orz cb powinien już slabnac ??

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patiszon11 wrote:
    ześć. Dziewczyny pomóżcie.
    Otóż 29dc miałam mieć miesiączke, nie pojawiła,za to bardzo czuły test pokazał bladą kreskę, jednocześnie miałam rano odrobinę brunatnego plemienia. Zadzwoniłam to gin. Ta kazała mi brać luteine 3x200 i acard na noc. Następnego dnia wizyta. Oczywiście nic nie było widać i kolejna wizyta ustalona na wczoraj czyli mój 35dc. Dzień po pierwszej wizycie zrobiłam kolejny test( słaba czułość bo 25) i pokazała się bledsza kreska niż ten bardzo czuly sprzed dwóch.pozniej w pracy zrobiłam czułym i wyszła piękna druga kreska. Oczywiście pomyślałam że już po wszystkim. W dniu drugiej wizyty, czyli 35dc zrobiłam ponownie ten sam test(słaba czulosc - 25) co 4 dni wcześniej i pokazała sie wyraźna druga kreska, zadowolona poszłam na wizytę A tu, nic nie widać. Gin kazała mi odstawić luteine, że to ciaza biochemiczna,A ona tylko blokuje okres, że powinno być już coś widać... - mam czekać na okres a i wykluczyla ciążę pozamaciczna. (Mialam HSG 5 MIESIRCY TEMU)Oczywiście płakałam cały wieczór. Lecz zaczęłam się zastanawiać, skoro ciazy nie ma to skąd ten wyraźny test w 35dc , tu zdj
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/bef2194e0e3917c6
    Porosze pomóżcie cos?
    Mam mętlik w głowie.

    Szkoda ze nie masz jak zrobić bety.

    Myśle, ze jest szansa ze to ciąża i tylko ze bardzo wczesna. Skoro w dniu spodziewanego okresu zobaczyłaś blada kreskę. To był pierwszy mocz czy kolejny? Pęcherzyk ponoć jest widoczny przy becie powyżej 1000 ale są tez tacy co mówią ze musi być ponad 2000. Wtedy tego 35dc byś zobaczyła bardzo wyraźne krechy. Czekaj jeszcze z tydzień i jeśli masz możliwość idz na kolejna wizytę.
    Przy biochemicznej wydaje mi się ze kreski by nie ciemnialy, tylko robiły by się jaśniejsze bo beta spada.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Patiszon11 Koleżanka
    Postów: 47 47

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To byl pierwszy mocz.
    Luteine odstawiłam w poniedziałek. Narazie nie mam okresu.
    Zobaczę co bedzie
    Ponad dwa lata starań i takie rozczarowanie...

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 8 kwietnia 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patiszon11 wrote:
    To byl pierwszy mocz.
    Luteine odstawiłam w poniedziałek. Narazie nie mam okresu.
    Zobaczę co bedzie
    Ponad dwa lata starań i takie rozczarowanie...
    Ja bym nie odstawiła luteiny

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ