X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2020
Odpowiedz

Grudzień 2020

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, czy Wy też straciłyście apetyt?
    Na początku czułam się zupełnie normalnie. A od dwóch dni zaczynam czuć lekkie mdłości (nie kończy się to w łazience, ale jest dyskomfort). Przez to zupełnie straciłam apetyt... Nawet nie chce mi się wmuszać czegoś w siebie.
    Jak jest u Was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    printy wrote:
    Hej, dziewczyny, czy Wy też straciłyście apetyt?
    Na początku czułam się zupełnie normalnie. A od dwóch dni zaczynam czuć lekkie mdłości (nie kończy się to w łazience, ale jest dyskomfort). Przez to zupełnie straciłam apetyt... Nawet nie chce mi się wmuszać czegoś w siebie.
    Jak jest u Was?
    U mnie bardzo podobnie. Od 2 dni mdłości o różnych porach ale konkretne. Nie wymiotuję, ale jestem jakby chwilę przed tym chyba :p

  • gilmoregirl Ekspertka
    Postów: 152 348

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jedyny objaw to senność, ale mi się prawie zawsze chce spać, więc nie wiem czy to objaw tak naprawdę 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2020, 14:52

    Pierwsze dziecko - córka - sierpień 2018
    Druga ciąża - 24.03 (11 dpo) beta 45, przewidywany TP 3.12.2020
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się do dupy. Jest mi od wczoraj niedobrze, kręci mi się w głowie jestem tak zmęczona że nie mam siły nawet rozładować zmywarki. Jedyne na co mam siłę to jeść ale to jeszcze najlepiej jak mi pod ryj podstawią.

    P.S. czuję że pierwszy paw przede mną..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2020, 15:01

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często kręci mi się w głowie gdy wstaje. Mam mniejszy apetyt, jem mniejsze porcje i często na raty...bo to co jem rośnie mi w buzi. Nie mam ochoty na kawę. Senna jestem, ale przy mojej niedoczynnosci i hashimoto to i bez ciąży u mnie występuje.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdlosci na calego, powiedzialam malzowi ze ide na godzine do wyra bo nie do zycia jestem. Obudzilam sie z jeszcze wiekszymi mdlosciami i ochota na tylko i wylacznie smazony ryz z przecierem pomidorowym. No i musialam zrobic ten ryz cholera bo nie moglam wytrzymac 🤦‍♀️

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to znaczy, że nie jestem w tym sama. Uspokoiłam się:) najgorsze chyba jeszcze przed nami...

  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi niedobrze, zwlaszcza dzisiaj. Dla pocieszenia powiem Wam ze w pierwszej ciazy mdlosci przeszly mi po kilku dniach i nie wrocily.
    Chociaz wszystko jest indywidualna kwestia, moze teraz tez tak bedzie.

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak narazie jem i mam ochotę na kwaśne :p grejpfruty, cytryny, soki pomarańczowe itd itp :) ale jak będzie później się zobaczy. Bo lekarz stwierdził że coś jest nie tak. Bo ostatnia miesiączka 20.02 i ciąża powinna być 7-9tc a ja mam po becie 4-5tc plus mam plamienia. W środę mam USG i się okaże co w trawie piszczy.

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mon!ta^ wrote:
    Ja jak narazie jem i mam ochotę na kwaśne :p grejpfruty, cytryny, soki pomarańczowe itd itp :) ale jak będzie później się zobaczy. Bo lekarz stwierdził że coś jest nie tak. Bo ostatnia miesiączka 20.02 i ciąża powinna być 7-9tc a ja mam po becie 4-5tc plus mam plamienia. W środę mam USG i się okaże co w trawie piszczy.

    Ojej, mam nadzieje ze to nic takiego, moze ciąża jest mlodsza np. Bierzesz cos na te plamienia?

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokaina wrote:
    Ojej, mam nadzieje ze to nic takiego, moze ciąża jest mlodsza np. Bierzesz cos na te plamienia?
    Biorę luteinę ;) ale u mnie każda ciąża była zagrożona

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mon!ta^ wrote:
    Ja jak narazie jem i mam ochotę na kwaśne :p grejpfruty, cytryny, soki pomarańczowe itd itp :) ale jak będzie później się zobaczy. Bo lekarz stwierdził że coś jest nie tak. Bo ostatnia miesiączka 20.02 i ciąża powinna być 7-9tc a ja mam po becie 4-5tc plus mam plamienia. W środę mam USG i się okaże co w trawie piszczy.
    To OM miałaś tak jak ja. Podobno się nie patrzy na te tygodnie przy wartościach bety. Mogła się tez owu przesunąć. Trzymam kciuki za środowa wizytę 😘😘😘

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • kingus0x Ekspertka
    Postów: 132 84

    Wysłany: 10 kwietnia 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    printy wrote:
    Hej, dziewczyny, czy Wy też straciłyście apetyt?
    Na początku czułam się zupełnie normalnie. A od dwóch dni zaczynam czuć lekkie mdłości (nie kończy się to w łazience, ale jest dyskomfort). Przez to zupełnie straciłam apetyt... Nawet nie chce mi się wmuszać czegoś w siebie.
    Jak jest u Was?
    Ja wręcz przeciwnie, mam taki apetyt, że zjadłabym konia z kopytami :D jem wszystko łącznie z tym za czym nie przepadałam wcześniej ;) poza tym to jestem bardziej senna (codzienna drzemka w środku dnia to podstawa) no i piersi są większe, cięższe. Jak na razie to tyle objawów :)

    07.04.2020 - Ⅱ <3
    qb3cx1hpo3lollv8.png
    💙 14.12.2020 💙
  • Mamadzieci Znajoma
    Postów: 30 55

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się nieśmiało i ja.według kalendarza jestem w 6+0 i tetmin z im na 8 grudnia.pierwszy raz w życiu zrobiłam też bete bo w poprzednim roku poroniłam 2 razy.pirwszy wynik 5830,00 drugi 11307,00😁ale i tak bardzo się boję...Zdrowych i spokojnych świąt Wam życzę

    Chusy, Glonojadek, olciaa, kingus0x, Kitaja, Kokaina lubią tę wiadomość

  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje : ) Na kiedy masz termin u lekarza? : ) Zycze zdrowej i spokojnej ciazy ❤

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

    Wesołych Świąt :) dla Was wszystkich :)

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny,
    Termin na 18.12.20
    Wczoraj czułam się fatalnie. Było mi słabo, sennie, wzdęcia, gazy, mdłości coś strasznego. Dzisiaj póki co jest super czuje czasem ciągnięcie delikatne w brzuszku i to by było na tyle. Wczoraj myślałam ze wyjdę z siebie i stanę obok.

    Pozdrawiam was i oby do grudnia 😍

    Glonojadek, Kokaina lubią tę wiadomość

  • Mamadzieci Znajoma
    Postów: 30 55

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po termin na 1 wizytę będę dzwonić po świętach, jak się dodzwonię...

  • potrójnamama Przyjaciółka
    Postów: 66 58

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnych i zdrowych Świąt. Tyle co dziś nie zjadłam Prze z ostatni tydzień :P A zjadłabym jeszcze coś 😁 Z objawów mega ssanie i ból piersi.

    Pierwsza ciąża 8tc poronienie
    Synek 2015
    Córeczka 2017
    Synek 05-16.03.2019 💔

    7v8r3e3k3cjsoq3e.png
  • Mała panda Autorytet
    Postów: 288 182

    Wysłany: 12 kwietnia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam :)
    Dołączam do grudniowych przyszłych Mam :) termin na 16 grudnia :)
    Oby tym razem się udało 🍀🤞

    Kokaina, Glonojadek, gilmoregirl, olciaa, Chusy, s1985, potrójnamama, Kitaja lubią tę wiadomość

    Ciąża 3 ♥️ Łucja :*
    3jgxyx8drpyu6ix0.png
    63b581a52b.png
    👼Mikołaj (21tc) i 👼Maja (18tc) 💔[*]
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ