Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2026 🩷💙
Odpowiedz

Grudzień 2026 🩷💙

Oceń ten wątek:
  • Izia Ekspertka
    Postów: 159 120

    Wysłany: 4 maja, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoneczko🌼 wrote:
    Dziewczyny macie do polecenia jakieś filmy ? Ostatnio ciężko jakoś nic mnie nie wciąga


    Ja obecnie nie jestem w stanie żadnych filmów oglądać, takie rozkojarzenie. A normalnie wsysałam po kilka sezonów seriali na raz plus sporo do kina chodziłam. Ostatnio mnie zachwycił film Palkowskiego "Pojedynek" z K.Gierszałem i A.Gillenem (Gra o Tron) , świetna obsada, nieujawnione historie z czasów zbrodni katyńskiej, ale nie brakuje w filmie humoru mimo smutnego tematu. Oglądałam już 2razy w kinie, jest dostępny na tvp vod. Zanim się dowiedziałam o ciąży wsuwałam tygodniami na skyshow Dextera i dwukrotnie Langera, ale ja akurat kocham filmy i seriale o zwyrolach i seryjniakach:) Jeszcze jak ich grają przystojniaki:)
    Jak ktoś lubi szpiegowskie z nutką humoru i retro to "Ponies" na skyshow, akcja w dawnej Moskwie, jedną z głównych ról gra "królowa smoków" z Gry o Tron:)

    A tak poza tym majówkę zaliczyłam w pracy codziennie po 12h, więc mnie wymęczyło równo, marzyłam o śnie. Dziś w końcu wolne, to leżę i nic nie robię, nie umiem się nawet na oglądanie filmu zmobilizować. Straszne, bo zaległości się piętrzą. Pójście do sklepu po ogórki kiszone i sok (naszła ochota) było wyczynem. Nadal mdłości i wstręt do połowy posiłków. Czekam na koniec zamówienia z cateringu, bo to już bez sensu, że wywalam połowę, lepiej samemu kupować gotować, jak tak odrzuca od rzeczy, które kiedyś uwielbiałam. Czuję, że skończy się etap zdrowego jedzenia bez glutenu i laktozy i przejdę na same bułki, parówki i makarony heh. Całe szczęście jajka, wędliny i sery mi smakują, ale nic zielonego, żadnych warzyw, nawet pomidorów nie umiem zjeść ze smakiem.

    Hera098 lubi tę wiadomość

    👩'83👨'83
    📌Ona: PCOS, niedoczynność tarczycy, kiry AA
    2018 - 2021 starania naturalne
    2022 inseminacja ❌

    06/2022 I IVF
    czerwiec punkcja, 3 zarodki
    I transfer świeżaka beta 8.10 i 3.90
    sierpień II transfer ❄️ ❌
    listopad III transfer ❄️ ❌

    07/2023 II IVF
    lipiec punkcja, 3 zarodki
    IV transfer ❌
    wrzesień V transfer ❄️ 5dpt beta 10.92 7dpt 42.16 9dpt 101.03 12dpt 151.17 13dpt 167.70 15dpt 105
    listopad VI transfer ❄️5dpt 15 7dpt 30.46 10dpt 18

    01/2024 III IVF
    styczeń punkcja pobrano 12🥚, 2 zarodki, oba chore

    05/2024 IV IVF
    maj punkcja pobrano 13🥚, 5 zarodków, 1z5 zdrowy
    lipiec VII transfer ❌

    07/2025 V IVF
    lipiec pobrano 15 🥚 , 3 zarodki bez badań
    sierpień VIII transfer ❄️ ❌
    wrzesień IX transfer ❄️❄️ ❌

    10/2025 VI IVF
    październik punkcja pobrano 15 🥚 7 zapłodnionych, 4 zarodki bez badań

    03/2026
    X transfer ❄️❄️
    8dpt beta 92.7 11dpt 332.01 13dpt 584.55 15dpt 1515.17 26dpt jest ❤️!
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 115 93

    Wysłany: 4 maja, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wakacjach jeszcze do 9 maja. Na razie nie narzekam na ciążowe uroki. ;)

    Hera098 lubi tę wiadomość

  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 4 maja, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, trzymam kciuki żeby wszystko było ok❤️ Szkoda, że lekarz nie chciał Ciebie dzisiaj przyjąć.

    Słoneczko - cieszę się, że wszystko okazało się dobrze 😊

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 4 maja, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka-koloru wrote:
    Dzień dobry, to i ja się bardzo nieśmiało przywitam . Ciąża w ogóle nie planowana na ten moment bo każda jest na lekach zastrzykach 🤦🏻‍♀️ A tu niespodzianka w zeszłą środę dowiedziałam się na rutynowej kontroli E jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym w macicy . Odrazu włączone leki . Bardzo się boje ponieważ jest to moja 7 ciąża Z których mam 3 ziemskich dzieci najmłodszy ma 2 lata teraz 9 maja . Karmiony nadal piersią przez co myślałam że dlatego nadal nie mam miesiączki i piersi nie bolą jakoś szczególnie jedynie jak mały pociągnie do jedzenia . Mdłości są jak nie zjem tak to nawet idzie przeżyć co też mnie nie pokoi . Był ogromny szok jak się dowiedzieliśmy obecnie jest ogromna nadzieję że będzie dobrze modłę się i boję za razem potrzebuje się wygadać a narazie nie mogę bo wiem jak wielki ból może mi sprawić odejście dzieciątka 😓😓😓


    Cześć, masz tu w nas wsparcie i wszystkie bedziemy trzymać mocni kciuki ❤️

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 4 maja, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jedno co zauważyłam to w pierwszej ciąży i teraz mam ogrom emocji w sobie. Szybciej odpalam się na płacz i kłótnie. I od soboty czuję cały czas ogromne zmęczenie.

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 5 maja, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj wstałam z okropnym bólem głowy zawiozę małego do przedszkola I skocze na te wyniki. Szkoda ze mam je w innym mieście to kawałek drogi i tak mi sie nie chce

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Nutka-koloru Autorytet
    Postów: 289 295

    Wysłany: 5 maja, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za każde dobre słowo za tydzień mam kolejną wizytę i mam nadzieję że zobaczę już ❤️ obecnie te dość stresujący czas bo dopiero coś lutym zmieniłam pracę o nie mogę tak szybko odejść na l4 bo pracuję w żłobku .

    Nutka-koloru
    34bws65guzrr5vb6.png
    n59yanlisck7ixbv.png

    Aniołek 9 tydz. [*] 23.11.15
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 5 maja, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka-koloru wrote:
    Dziękuję dziewczyny za każde dobre słowo za tydzień mam kolejną wizytę i mam nadzieję że zobaczę już ❤️ obecnie te dość stresujący czas bo dopiero coś lutym zmieniłam pracę o nie mogę tak szybko odejść na l4 bo pracuję w żłobku .

    Myśl o sobie. :) Zawsze można iśc na l4 a ze żłobka tym bardziej bo to jest siedlisko patogenów często groźnych dla dziecka.

    Cieszę się, że wczorajsze wizyty udane. Oby tak dalej! Ja mam dziś o 18.30 i już przeżywam. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 07:33

    Rosalinda lubi tę wiadomość

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
  • Akacjowa_ Autorytet
    Postów: 389 330

    Wysłany: 5 maja, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fermina, powodzenia na wizycie 🍀 oby do wieczora szybko zleciało 😁

    Fermina lubi tę wiadomość

    🧑 34 🧔36

    2023 🐻
    02.2026 - powrót do starań 🧡
    14.03.2026 - IUI
    24.03.2026 - ⏸️ 🧡 🥹
    29.05.2026 - niskie ryzyka - chłopczyk ☺️

    preg.png
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 366 214

    Wysłany: 5 maja, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1108 wrote:
    Ja dzisiaj wstałam z okropnym bólem głowy zawiozę małego do przedszkola I skocze na te wyniki. Szkoda ze mam je w innym mieście to kawałek drogi i tak mi sie nie chce

    Daleko masz?

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 366 214

    Wysłany: 5 maja, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fermina wrote:
    Myśl o sobie. :) Zawsze można iśc na l4 a ze żłobka tym bardziej bo to jest siedlisko patogenów często groźnych dla dziecka.

    Cieszę się, że wczorajsze wizyty udane. Oby tak dalej! Ja mam dziś o 18.30 i już przeżywam. :)

    Powodzenia i czekamy na wieści ✊

    Fermina lubi tę wiadomość

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 366 214

    Wysłany: 5 maja, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej👋
    Młody kręci mi dramy,nie chce isc do żłobka, mial przerwę chorobową, tak to nie było problemu, chętnie chodził, mam nadzieję, że zażegnamy niedługo kryzys🙈

    Ostatnio mam jakieś gorsze dni i spadki energii, musze mieć przekąskę przy sobie,bo przychodzi moment,ze mdłości się pojawią i mi słabo :/
    U Was znośnie z samopoczuciem? Plus taki,że 2 trymestr idealnie w lato przypada, mam nadzieję, że wszystkie tu będziemy w świetnych nastrojach 😀

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 361 414

    Wysłany: 5 maja, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    U mnie po wczorajszej wizycie załamka.
    Z om 6+3 tak też pokazał wymiar pęcherzyka ciążowego i żółtkowego ,ale nie ma zarodka.Moja lekarka stwierdziła że na jej oko coś się tworzy pokazała nawet w którym miejscu ,pytała o owulację i długość cyklu i stwierdziła że owulacja w cyklu 32-33 była później i zarodek możecie pojawić bo wtedy wychodzi że jest ciąża o 4-5 dni młodsza.
    Ja już się załamałam i czekam do 13 moja bo wtedy mam wizytę.
    Do tego wogole nie bola mnie piersi tylko lekko sutki i to przy ucisku,a w kazdejvciazy bolały,Staram się pocieszać jeszcze bo jakieś tam objawy inne są i że faktycznie cykl miałam ten dłuższy i test wyszedł później i w nim testy miałam jednodniowy różowy śluz .

    Przepraszam musiałam się wygadać 😞🙏🍀

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
  • Mama Antosia Przyjaciółka
    Postów: 88 66

    Wysłany: 5 maja, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dzisiaj wymioty wstałam i nawet nie mogę lodówki otworzyć poczułam tylko mokra karme moich kotów i nagle mi tak zaśmierdziało że biegłam do łazienki. Apetytu brak nawet nie mam pomysłu co zjeść do mięsa mnie odrzuca wyjątkowo na samą myśl jak mam zrobić obiad i np powąchać mielone to nie mogę 🤢 Chyba w tej ciąży weganką zostanę.

    👶🏽 𝓐𝓷𝓽𝓸𝓼 21.07.2025
    ⏸️ 07.04.2026

    age.png

    preg.png
  • Lunaaa12 Autorytet
    Postów: 366 214

    Wysłany: 5 maja, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolami wrote:
    Hej,
    U mnie po wczorajszej wizycie załamka.
    Z om 6+3 tak też pokazał wymiar pęcherzyka ciążowego i żółtkowego ,ale nie ma zarodka.Moja lekarka stwierdziła że na jej oko coś się tworzy pokazała nawet w którym miejscu ,pytała o owulację i długość cyklu i stwierdziła że owulacja w cyklu 32-33 była później i zarodek możecie pojawić bo wtedy wychodzi że jest ciąża o 4-5 dni młodsza.
    Ja już się załamałam i czekam do 13 moja bo wtedy mam wizytę.
    Do tego wogole nie bola mnie piersi tylko lekko sutki i to przy ucisku,a w kazdejvciazy bolały,Staram się pocieszać jeszcze bo jakieś tam objawy inne są i że faktycznie cykl miałam ten dłuższy i test wyszedł później i w nim testy miałam jednodniowy różowy śluz .

    Przepraszam musiałam się wygadać 😞🙏🍀

    Staraj się nie stresować, chociaż pewnie to trudne :( ja mam cykle 33 dniowe okolo, na ostatnim badaniu nie było zarodka, a wiem,ze ta owu byla później, dlatego czekam, czasem dwa trzy dni ma ogromne znaczenie to co widać na usg, wysyłam dużo dobrych myśli ✊

    Wiolami lubi tę wiadomość

    2020 💁‍♂️
    2023 🙋
    Grudzień 2026 🤰
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 5 maja, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaaa12 wrote:
    Daleko masz?
    Z domu do przedszkola jakieś 25 km i z przedszkola do laboratorium jakieś 31km ale na powrocie zajechałam sobie do domu tak mnie strasznie hloea boli dzisiaj. Wyniki maja byc dzisiaj popołudniu

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2048 772

    Wysłany: 5 maja, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolami wrote:
    Hej,
    U mnie po wczorajszej wizycie załamka.
    Z om 6+3 tak też pokazał wymiar pęcherzyka ciążowego i żółtkowego ,ale nie ma zarodka.Moja lekarka stwierdziła że na jej oko coś się tworzy pokazała nawet w którym miejscu ,pytała o owulację i długość cyklu i stwierdziła że owulacja w cyklu 32-33 była później i zarodek możecie pojawić bo wtedy wychodzi że jest ciąża o 4-5 dni młodsza.
    Ja już się załamałam i czekam do 13 moja bo wtedy mam wizytę.
    Do tego wogole nie bola mnie piersi tylko lekko sutki i to przy ucisku,a w kazdejvciazy bolały,Staram się pocieszać jeszcze bo jakieś tam objawy inne są i że faktycznie cykl miałam ten dłuższy i test wyszedł później i w nim testy miałam jednodniowy różowy śluz .

    Przepraszam musiałam się wygadać 😞🙏🍀
    Mysl pozytywnie wiem ze trudno ale ja juz pisałam kiedys ze duzo robi sprzęt ja na pierwszej wizycie w innej przychoodni miałam ciążę tydzień młodsza a poszłam do innego ginekologa i bylo jak według om . I moze faktycznie ta owulacje była później trzymam mocno kciuki ❤️

    Wiolami lubi tę wiadomość

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • Ritaaa Koleżanka
    Postów: 58 88

    Wysłany: 5 maja, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka-koloru - Witamy 🍀

    Wiolami - tak jak piszą dziewczyny, jest jeszcze wcześnie, trzeba dać sobie jeszcze trochę czasu, chodź wiem, że oczekiwanie bywa bardzo trudne 💚

    A mnie męczy ten przymus leżenia, teraz już 3 tygodnie z boku na bok, mdłości raz lżejsze raz gorsze, mięśnie już zapomniały co to spacer, ale jak trzeba to trzeba, czego to się nie zrobi dla małego okruszka 🥹

    Wiolami, Mama Antosia lubią tę wiadomość

    5.04 : ⏸️
    8.04 : beta 170, prog 56
    10.04 : beta 360, prog 44
    13.04 : beta 1250, prog 49
    20.04 : beta 10 329, prog 47

    14.04 : Widoczny pęcherzyk na USG
    26.04 : Bijące Serduszko 💚
    12.05 : 2,31 🫒
    26.05 : 3,81 🍒
    09.06 : 6,1 🍓

    💔Marzec 2025 : Poronienie zatrzymane 9tyg
    💔 Paź 2025 : Ciąża pozamaciczna, laparoskopia
  • Mama Antosia Przyjaciółka
    Postów: 88 66

    Wysłany: 5 maja, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolami wrote:
    Hej,
    U mnie po wczorajszej wizycie załamka.
    Z om 6+3 tak też pokazał wymiar pęcherzyka ciążowego i żółtkowego ,ale nie ma zarodka.Moja lekarka stwierdziła że na jej oko coś się tworzy pokazała nawet w którym miejscu ,pytała o owulację i długość cyklu i stwierdziła że owulacja w cyklu 32-33 była później i zarodek możecie pojawić bo wtedy wychodzi że jest ciąża o 4-5 dni młodsza.
    Ja już się załamałam i czekam do 13 moja bo wtedy mam wizytę.
    Do tego wogole nie bola mnie piersi tylko lekko sutki i to przy ucisku,a w kazdejvciazy bolały,Staram się pocieszać jeszcze bo jakieś tam objawy inne są i że faktycznie cykl miałam ten dłuższy i test wyszedł później i w nim testy miałam jednodniowy różowy śluz .

    Przepraszam musiałam się wygadać 😞🙏🍀
    Spokojnie u mnie też tak było tylko pusty pęcherzyk ciążowy i też ciąża młodsza nawet o 6 dni musiałam poczekać z 2 tygodnie i zarodek się pojawił wcześniej lekarka mnie uspokoiła i powiedziała że wszystko ku dobrej drodze cykl miałam dłuższy nieregularny owulacja bardzo późno ale myśl pozytywnie nie załamuj się 🫶🏻

    Wiolami lubi tę wiadomość

    👶🏽 𝓐𝓷𝓽𝓸𝓼 21.07.2025
    ⏸️ 07.04.2026

    age.png

    preg.png
  • Wiolami Autorytet
    Postów: 361 414

    Wysłany: 5 maja, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny,oby dobrze się skończyło.

    2008👧 2009 👦
    04.2023 👼💔(5tc)
    O3.3024👼💔(Biochem)
    O6.2024👼💔(6tc)
    01.2025 👼💔(9tc)
    14.12.2025 👼💔🩵Jaś (21tc)


    19.04.2026 ⏸️
    13.05 1,09cm małego cudu z ♥️ 7t+1
    21.05 1,86cm małego cudu 8t+2
    5.06. 3,98cm małego cudu 10t+3
    18.06 6,76cm małego cudu,badania prenatalne-wszystko dobrze 12t+2




    preg.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ