Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne jakies ciezarowki w Irlandii??
Odpowiedz

jakies ciezarowki w Irlandii??

Oceń ten wątek:
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 26 lutego 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstalam o 9 ogarnelam siebie nicole i po 10n Piotrek nas zawiozl na sq . Bank , money gram , sklepy i wrocilam po 12 weszlam nakarmilam Nicole wstawilam zupe . O 14 musialam isc do znajomej bo mnie poprosila zebym na 30 minut posiedziala z jej mala . Wrocilam dogotowuje obiad nicola dzis ma zly dzie marudna strasznie .
    Juz nie mam sily . Ale wieczorem ide ze znajoma biegac . A pozniej tylko kompiel i spac . Piotrek dzis znow do 19 w pracy
    Milego popoludnia .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 26 lutego 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a teraz usypiam Nicole wiec moge chwile usiasc

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze biegac?? podziwiam

    t60z7qg.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha Nicola zasnela . Jak napisalam ze ja usypiam to nie zasnela a po 18 juz byla masakra wykapalam ja i zajelo jej zasniecie 10 minut nawet nie dawala wyczesac sobie ciemieniuszki .
    Jednak nie ide biegac bo nawiedzila mnie @ i zwijam sie z bolu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 20:29

    Domi IRL lubi tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przepraszam za byki bo tel mi wstawia slowa jak nie zerkne . I musze poprawiac .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet za bardzo nie chca jej stac wlosy na oliwce chwila i opadaja
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3925bc7cef87.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c3b2c1a4cc34.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3b6de2ff5a46.jpg

    a tak sie zabie padlo

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c4747797da8d.jpg

    Domi IRL, juska19, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 26 lutego 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina pierwsza @po porodzie?

    Domi wszystkie zebole ma już takie duże ze aż śmieszne. Jak się zapomni to gryzie czasem chcący i niechcący. Czasem jak spimy to przez koszule mnie w sutek ugryzie. Ale sądziłam ze będzie gorzej. Tylko to już męczące bo najada sie obiadkiem i nie chce cyca. Dopiero w nocy ładnie ciągnie.
    A jak widzisz juz deie kreski to lada moment. Spróbuj może palcem dotknąć to poczujesz czy juz wyszły.

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 26 lutego 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielewe nie no co ty to juz 5 @

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 26 lutego 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra wyschly nicoli wosy i nadal sa tluste :( A dwa razy jej mylam glowe i jeszcze tyle nawalilam shamponu :) No nic jutro znow kapanie

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie czuc narazie na palcu nic AniLewe. No ma nadzieje ze wkrotce- dzis znow byl napad slinotoku. Najbardziej byla szczesliwa jak mango w smoku dostala:)

    Ewelina swietna fryzura- Nicolka ala Elvis Prestley heheh :) bomba super fotki- jaka ona slodziutka


    Nie mam pojecia co na tluste wloski od oliwki:(

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

    t60z7qg.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 26 lutego 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro musi tak caly dzien byc . Jutro jedziemy do justyny na weekend to ja wykapie u juski heeh

    juska19, Domi IRL lubią tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • juska19 Autorytet
    Postów: 853 1015

    Wysłany: 26 lutego 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio zapraszamy :D bedzie nam weselej :P
    Dzieci spia Adas lezy i sie rozglada mam nadzieje za max za 30 minut bedzie juz spal bo wstal dzis o 6 i do 8 nie spal a ja ledwo patrze na oczy

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość

    relge6yd0kju1g7d.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 27 lutego 2015, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze jak fajnie nicola zasypia po 19 zje po 22 i do 7 spi wciagnie butle nawet nir cala i spi 9 max 10 :D jutro ma byc facet z upc na 10 musze wstac wczesniej ogarnac bo juz mi sie nic nie chcialo i ta @ brzuch mnie boli a nic nie ma a wczesniej bylo . ogarnac jutro wszystko i na busa do juski :)

    juska19 lubi tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 27 lutego 2015, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ostatnio cos pozno chodze spac .

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 27 lutego 2015, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusja a jak sie czujesz po cc? Jakieś bóle doleglosci czy takie w porządku?

    Nie zazdroszczę wam @ ja póki co dalej nie mam i boje się tej pierwszej bo naczytam sie ze bardzo boli.

    Tez kupiłam mango ale musi poleżeć dojrzec. Ciekawe jak będzie smakowało ja osobiście uwielbiam.
    Dzis dalam pierwszy raz rybkę i tak zajadal ze zjadl półtorej porcji a wiem powinnam dać dwie trzy łyżeczki ale łosoś w pomidorach gerbera tak smakował ze szkoda mi było mu nie dać. Przetestuje kilka dni i sama zrobię do zamrażarki dania z rybka.

    Domi IRL lubi tę wiadomość

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnie w poniedzialek maja przyjechac ten zamrazarnik naprawiac w koncu to tez cos pogotuje- kupilam krolika to z kroliczkiem nagotuje.



    ja na nogach od 7ej- mama piszczy od rana- uszy bola- dobrze ze nie pterodaktyl i tak.
    dzien chyba ladny wstaje i wkoncu jak sie wstaje nie jest ciemno jak w du....:)

    t60z7qg.png
  • juska19 Autorytet
    Postów: 853 1015

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe
    po cc m,am problem z jednym bokiem prawym cos spuchniete jest i boli dzis idziemy do gp zapytam sie co sie dzieje z ta rana
    Adas wczoraj walczyl do 12 :/ pozniej zjadl o 3 i przed 7 wiec nie jest zle ale te walki do pozna masakra :/
    Ja zaraz ide sie zbierac na miasto i pozniej lekarz :D
    Milego dnia :*

    Domi IRL, aNiLewe lubią tę wiadomość

    relge6yd0kju1g7d.png
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 27 lutego 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Nicola zasnela wczesniej i wstala wczesniej . Tate do pracy obudzila juz po 7 a tata mial ustawiony budzik na usma trosze sie pospieszyla . Czekam na faceta z upc bo ma cos zerknac i zbieramy dupki z domu na busa
    Milego dnia

    Domi IRL, juska19 lubią tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daj znac Juska co lekarz powiedzial.


    milego dzionka- V juz po drugim sniadaniu poszla na drzemke, a ja kawke tutkam. moj m na 3 nocki teraz:(

    t60z7qg.png
  • juska19 Autorytet
    Postów: 853 1015

    Wysłany: 27 lutego 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestesmy po wizycie :D Adas wazy 3200 kg :D wiec rosnie jak nie wiem nasza kruszynka
    bylismy na miescie Adas ladnie spal wiec super udalo sie ogarnac wszystko
    Z moja rana kobietka powiedziala ze ona nie widzi nic niepokojacego rana jest swieza i dlatego tak moze byc ale jesli bol potrwa kilka dni jeszcze mam isc do lekarza zeby zerknol dokladnie i wtedy zdecyduja

    Domi IRL lubi tę wiadomość

    relge6yd0kju1g7d.png
‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ