Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)
Odpowiedz

JESTEM W CIĄŻY !!! - LISTOPAD 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam późnym wieczorem ja dzisiaj cały dzień po lekarzach latam najpierw echo serca później zakładanie holtera bo jakieś kołatania serca mnie dopadły które podobno w ciąży się zdarzają:-( a jak wasze serducha?

    ja też miałam ze dwa razy takie kłucia szyjki dziwne uczucie ....

    brzuszek oprócz mojego tłuszczyku jest twardawy.

    kurde dopiero tydzień minął od mojego usg a ja już chciałabym zobaczyć czy moja kruszyna rośnie zdrowo :-)jeszcze 2 tygodnie do następnej wizyty...

    zi13skjodn64ui4h.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakis kolatan nie zauwazylam ale czesto mam zadyszke. Po posprzataniu mieszkania czuje sie jakbym maraton przebiegla. W miedzyczasie musze usiasc, odpoczac i napic sie i dopiero znow zabieram sie do roboty :P Ogolnie to najlepiej sie czuje jak leze w lozku albo wannie cieplutkiej wody :)

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od mojego usg minęło już równe 3 tyg jak miałam ostatnio robione. Nastepne bedzie dopiero za 2 tyg z hakiem. Z moim serduchem wszystko w porządku nie skarże się. Jeszcze tylko godz z hakiem i mój mężulek przyjedzie do nas. Juz się nie moge doczekać.

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ta infekcja zaczela sie w 26 dc,jeszcze zanim zrobilam test. I trwa do dzis. Chociaz tak jakby z dnia na dzien coraz mniej mi dokucza. W poniedz. ide na pierwsze usg. Musze o tym powiedziec ginek.Niech mi cos przepisze a jeszcze lepiej jak by sama przeszla.

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to Ty dalej nic nie bierzesz na ta infekcje?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie bylam jeszcze u gina. A to moze zagrozic plodowi ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2013, 21:10

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda2013 wrote:
    Nie, nie bylam jeszcze u gina. A to moze zagrozic plodowi ??
    Kochana wydaje mi sie, ze kazda infekcja powinna byc skonsultowana z lekarzem. Nie mozesz pojsc na wczesniejsza wizyte?

  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie :( mialam isc jutro ale pracuje caly czas i nie pasuja mi godziny...W weekend nie przyjmuje. I dopiero ide w poniedzialek rano. Ogolnie to odczuwam pieczenie i mam lekko opuchniete wargi srom. Zadnego brzydkiego zapachu. Ale czuje ze troche jakby samo przeszlo.

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda2013 wrote:
    Niestety nie :( mialam isc jutro ale pracuje caly czas i nie pasuja mi godziny...W weekend nie przyjmuje. I dopiero ide w poniedzialek rano. Ogolnie to odczuwam pieczenie i mam lekko opuchniete wargi srom. Zadnego brzydkiego zapachu. Ale czuje ze troche jakby samo przeszlo.
    to moze chociaz podmywaj sie rumiankiem?

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bron Boze nie chce Cie straszyc ale powinnas sie udac do lekarza jak tylko zlapalas te infekcje a juz napewno jak dowiedzialas sie, ze jestes w ciazy.

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczyta sobie ten artykul http://parenting.pl/portal/zapalenie-pochwy-w-ciazy

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprobuje,zaraz sobie zaparze bo mam akurat w domu. Dzieki za rade :)

    bella82 lubi tę wiadomość

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czasem nie rob nasiadowek

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jakis plyn do higieny intymnej dla kobiet w ciazy?

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy robilam 25.11 i zaraz na drugi dzien zadzwonilam do gina i mu to powiedzialam..Kazal mi zadzwonic dzisiaj,wiec zadzwonilam. Chcial mnie zapisac na jutro ale mi nie pasuje niestety :( bo jestem o tej godz.w pracy i nawet zamiana nic by nie dala. A ze w weekendy on nie przyjmuje to mnie zapisal dopiero na poniedz. A 25.11 to byl moj 29 dc.
    Klaudiaa wrote:
    Przeczyta sobie ten artykul http://parenting.pl/portal/zapalenie-pochwy-w-ciazy

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to w pon smigaj do lekarza a do tej pory staraj sie podleczyc doowymi sposobami. Podmywaj sie tym rumiankiem. Nie stosuj zadnych zelow ani plynow do kapieli no chyba ze masz jakis lagodny do higieny intymnej i dobrze jakby nie byl zapachowy

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • aneczkaaa1985 Autorytet
    Postów: 378 305

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam robioną cytologię w 26 dc i też miałam jakieś bakterie lekarz kazał brać lactovaginal do kupienia w aptece bez recepty ale trzeba to skonsultować z lekarzem. Wielkiego halo z tych bakteri ginek nie robił ale tak jak dziewczyny mówiły nie można tego ignorować

    zi13skjodn64ui4h.png
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no cos Ty,delikatnie z zewnatrz sie tylko podmyje.
    Klaudiaa wrote:
    Tylko czasem nie rob nasiadowek

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Ann_ Koleżanka
    Postów: 51 48

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mogę do Was dołączyć? ;) jakoś od tygodnia wiem, że jestem w ciąży, ale jestem jeszcze przed pierwszym usg. Mam je dopiero za tydzień... Teraz jestem w 5 tyg. Czuję się ok, tylko od wczoraj nie wiem czy mnie nie zaczyna przeziębienie brać. Mam dreszcze, zimno mi. A jutro praca... ;/ Co radzicie w takiej sytuacji?

  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 28 listopada 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mycia uzywam tylko Lactacyd Femina.A po kapieli miejsca intymne zawsze wycieram recznikiem papierowym.
    Na wlasna reke nic nie biore,mam w domu Vagical ale bede tego brala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2013, 21:54

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ