X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KULINARIA czyli pyszna i zdrowa ciąża
Odpowiedz

KULINARIA czyli pyszna i zdrowa ciąża

Oceń ten wątek:
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 listopada 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny i łatwy przepis, patti. Dzięki.

    patti lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 26 listopada 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zajadam taki niby hummus, pastę z cieciorki właściwie, bo bez sahimi. Dla kobiet w ciąży bardzo polecane, samo zdrowie, samo dobro.

    W okolicznych sklepach nie mam nigdzie ciecierzycy z puszki, więc kupuję surową i namaczam na noc. Teraz robię tak, że namaczam dużą ilość, a potem mrożę w foliowych torebkach i mam gotowe do ugotowania, jak jest potrzeba.
    Gotuję ok. pół godziny ze szczyptą soli, musi być miękka.

    Blenderem (pała albo taki z pojemniczkiem) miksuję kulki z ząbkiem czosnku, kilkoma kroplami oliwy i sokiem z cytryny. W trakcie kilka razy dolewam odrobinę wody, żeby powstała konsystencja pasty. I to tyle!

    Mogę to jeść bez przerwy. Najlepsze na białym pieczywie z plasterkiem ogórka, rzodkiewki czy pomidora. Można też w wersji przekąskowej nabierać sobie paskiem papryki, selera naciowego itd. Można podczas miksowania dodać natki pietruszki albo bazylii, doprawić pieprzem czy czym dusza zapragnie. Cudo! Spróbujcie koniecznie, ale uwaga - uzależnia :)

    patti lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 26 listopada 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Fajny i łatwy przepis, patti. Dzięki.

    dostalam go od swojej dietetyczki :-)
    zazwyczaj dynie zjadalam jedynie w zupie ,a ten makaron bardzo mnie zaskoczyl -jest pyszny .
    niebawem dynia zniknie ze straganow -warto ja zamrozic -pokroic w kawalki i zanim wlozy sie do lodowki dobrze jest ja ugotowac na parze, ale to doslownie chwile -podobno jest lepsza.

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • patti Autorytet
    Postów: 2928 3285

    Wysłany: 26 listopada 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cieciorka bardzo zdrowa -sprobuje, bo mam juz dosc swoich dotychczasowych przepisow, szukam nowych smakow :-)

    Makcza lubi tę wiadomość

    relgj44jue1dlo58.png
    1usajw4z7ftqbyah.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecam Wam 2 przepisy jeden i drugi dziś wypróbowałam i bardzo smaczne wyszło jedno i drugie danie:)
    http://www.znajdzprzepisy.pl/click/index/4184222/?site=kwartetzdrowychsmakow.blogspot.com#

    oraz

    http://www.znajdzprzepisy.pl/click/index/9356730/?site=cytryny-jak-maliny.blogspot.com

    Makcza lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zdrowe-odzywianie-przepisy.blogspot.com/2015/05/aromatyczna-dietetyczna-zapiekanka-z.html?m=1

    Polecam. Ostatnio zrobilam :)

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ