Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 2 lutego 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angella to nie jesteś sama. Też mam w pon wizytę i aż się boję co mi powie na moją szyjke po codziennych i conocnych twardnienia h i regularnych skurcz ach :/

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pedzcie do smyka na wyprzedażowe rzeczy jeszcze -15% dodatkowo przy kasie założyliśmy kartę

    B_002, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 2 lutego 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Pedzcie do smyka na wyprzedażowe rzeczy jeszcze -15% dodatkowo przy kasie założyliśmy kartę
    W internecie,po zarejestrowaniu się ,też ta promocja się nalicza :)

    B_002, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 2 lutego 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Pedzcie do smyka na wyprzedażowe rzeczy jeszcze -15% dodatkowo przy kasie założyliśmy kartę
    Karmelka a ty znowu na zakupach! Haha :)
    Ja się wybieram w poniedziałek po Auchan lub Tesco, zobaczę jakie ciuszki tam mają, potrzebuję kilka na początek takich niedrogich.
    Postanowiłam też że teraz albo nigdy, uszyję coś sama dla małej. Kupię materiał i za tydzień jadę do mamy, a ona ma maszynę do szycia. Chcę uszyć prześcieradła z gumką do wózka. Ręcznie uszyłabym to bez problemu ale chcę spróbować na maszynie wreszcie. Będę miała satysfakcję że zrobiłam coś też sama :)

    india, malutka_mycha, Kasiulka90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 2 lutego 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest luty i ja już zaczęłam ósmy miesiąc! Ale ten czas leci :)
    Coraz bardziej się cieszę.
    Za miesiąc z koleżankami będę miała imprezę baby shower, robicie sobie taką zabawę przed porodem?

    mysla.nieskalana, AniaKJ, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • AniaKJ Ekspertka
    Postów: 185 160

    Wysłany: 2 lutego 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Angella to nie jesteś sama. Też mam w pon wizytę i aż się boję co mi powie na moją szyjke po codziennych i conocnych twardnienia h i regularnych skurcz ach :/
    Na pocieszenie, ja w ostatnich dniach mam mega twardnienia, a noce to dramat ( na szczęście nie każda). Szyjka trzyma, byłam wczoraj na wizycie. Jedyne co na to to luteina, magnez, no-spa forte i odpoczynek. I idę we czwartek na podanie immunoglobuliny. Czy któraś już była? Bo mi lekarz kazał przyjść do siebie do szpitala, bo podobno nie chcą podawać. A ja chciałabym pojechać do rodziców, bo tam mam większe szanse na odpoczynek.

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 2 lutego 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewiórka, ja tak mam czasem. Samo przychodzi i samo odchodzi, krótko trwa ale jest dość nieprzyjemne.

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 2 lutego 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wrocilam z galerii. Smyka juz ominelam, ale za.to zahaczylam o kappahl i h&m ;)

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 2 lutego 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w Rossamnie odebralam oliwke za 1 gr ;)

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 2 lutego 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKJ wrote:
    Na pocieszenie, ja w ostatnich dniach mam mega twardnienia, a noce to dramat ( na szczęście nie każda). Szyjka trzyma, byłam wczoraj na wizycie. Jedyne co na to to luteina, magnez, no-spa forte i odpoczynek. I idę we czwartek na podanie immunoglobuliny. Czy któraś już była? Bo mi lekarz kazał przyjść do siebie do szpitala, bo podobno nie chcą podawać. A ja chciałabym pojechać do rodziców, bo tam mam większe szanse na odpoczynek.

    Pocieszające, nawet bardzo! :)
    Mi ostatnio też częściej twardnieje, na szczęście noce są znośne :)

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 2 lutego 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B_002 wrote:
    Dziewczyny jest luty i ja już zaczęłam ósmy miesiąc! Ale ten czas leci :)
    Coraz bardziej się cieszę.
    Za miesiąc z koleżankami będę miała imprezę baby shower, robicie sobie taką zabawę przed porodem?
    Ja nie lubię takich imprez, panieńskie też nie robiłam :) A po drugie nie miałabym za bardzo z kim, albo koleżanki co mają malutkie dzieci i raczej się jeszcze nie wyrwia albo takie które same chciałyby być w ciąży i nie chcialabym robić im przykrosci

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 2 lutego 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKJ luteiny nie mam, nie bralam. Ciekawe czy mi teraz przepisze. Chyba pierwszy raz się przed wizytą tak cykam :) muszę sobie spisać wszystko co chce jej powiedzieć bo przez ostatni miesiąc trochę się u mnie zmieniło. Żebym nie wyszła tak jak z ostatniej wizyty z pytaniami bez odpowiedzi :)

    f1d9680377.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 2 lutego 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja Wam zazdroszczę, że dajecie radę jeszcze chodzić po sklepach, kupować, oglądać :)

    Ja chyba jestem największą kaczką z tego forum :D trochę pochodzę zaraz brzuch kamień i już po moim wybiegu :)

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Angella to nie jesteś sama. Też mam w pon wizytę i aż się boję co mi powie na moją szyjke po codziennych i conocnych twardnienia h i regularnych skurcz ach :/


    Ja też mam w poniedziałek wizytę kontrolną sama jestem ciekawa co lekarz powie na wyniki i ogóle jak tam młody się ma ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wolę na smyka nie wchodzić bo znów coś nakupuje bo wszystko takie piękne haha

  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 2 lutego 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    https://allegro.pl/uzytkownik/fun_baby?order=m&bmatch=baseline-cl-n-ns-uni-1-3-0107

    Sprawdź link Aga :)
    Dziękuję Ci Kochana :) Dzięki Tobie już przeglądam :)

    Karollinax26 lubi tę wiadomość

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 2 lutego 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za info z tym kłuciem - na Was zawsze można liczyć :) Bo w necie to oczywiście już oznacza poród ;)

    AniaKJ, też masz większe twardnienia nocą?

    Ale dużo wizyt będzie w poniedziałek :)

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • AniaKJ Ekspertka
    Postów: 185 160

    Wysłany: 2 lutego 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    Dzięki Dziewczyny za info z tym kłuciem - na Was zawsze można liczyć :) Bo w necie to oczywiście już oznacza poród ;)

    AniaKJ, też masz większe twardnienia nocą?

    Ale dużo wizyt będzie w poniedziałek :)
    Tak, nocą silniejsze, tzn. bardziej bolesne i częstsze. Ja upratruję u siebie też wpływ stresu na twardnienia.

  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 2 lutego 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaKJ wrote:
    Tak, nocą silniejsze, tzn. bardziej bolesne i częstsze. Ja upratruję u siebie też wpływ stresu na twardnienia.
    Stres ma ogromny wpływ na twardnienia! Ten profesorek z Poznania powtarza mi to za każdym razem. Meliska i rozluźnij się :)

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 2 lutego 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka, porównywałaś te mleka modyfikowane? Chciałabym mieć w razie W lub chociaż znać nazwę, gdybym nagle męża musiała w nocy do apteki wysyłać :) Wiem, że każde dziecko chwyci co innego, ale też wolałabym zacząć od lepszego składu. Oczywiście mam nadzieję, że wszystkie będziemy mlecznymi krówkami, ale życie samo zweryfikuje.

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
‹‹ 1412 1413 1414 1415 1416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ