Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    ja uparowałam wczoraj indyka... mam pora na sałatkę... bataty... ale chcę zupę... może faktycznie zrobię jarzynową... chociaż ona tak mdła jest.. może pomidorowa? taka kwaśna, żeby ryjka wykrzywiła... hmmmm

    Ja przeważnie do jarzynowej dodaję małą łyżeczkę octu :) lubię zupy takie kwaśniejsze właśnie :)

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Hahaha Karmelka, na Ciebie właśnie najbardziej liczyłam w tej kwestii 😂😂😂 Ale w sumie fakt, za stare jesteśmy 😅 Na studiach, zwłaszcza na początku, miałam wszystko bardzo obcykane i potrafiłam 2 razy w tygodniu chodzić potańczyć 😄 No ale wtedy cel był jeden - dorwać przyszłego męża 😋 A najlepszy na świecie kandydat był tuż obok 😍 Także odkąd jestem z A. to też grzeczna, jak imprezy to wspólne, po klubach się nie szlajam i też bym nie wiedziała, co polecić 😆
    Ja lubiłam klub shine ale stanie w kolejce i ilość ludzi w nim może odstarszyx poza tym ciężko mi polecić bo 2 lata nie byłam i dużo mogło się zmienić, na moim panieńskim byłyśmy w dwóch klubach ale to mnie tylko laski prowadziły nie pamiętam co to za nazwy były, w pierwszym było spoko ale czegoś brakowało a w drugim to był odlot i tam już zostalysmy.
    Często widzę zwłaszcza sezon letni jak laski lataja właśnie od klubu do klubu ale to pewnie dlatego że pierwsze drinki są za free w większości

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syska2202 wrote:
    Ja mam fryzjera na 11 kwiecień więc na porodowce będę wyglądać jak człowiek 😜 tu już pewnie 3/4 będzie rozpakowane z maluszkami 😜 karmelka włosy super , nie widać żeby Ci mąż coś zjebał 😜 mi dziś przyszedł mail se pieluszki za grosz 😜 dobrze że meza wykręciłam to będą 2 paczki 😜


    no pewnie my będziemy mieć już żółto od kupy za paznokciami a ta będzie się relaksować u fryzjera!

    Kiwona, Kasiulka90, B_002, martusiawp lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny moim skromnym zdaniem, to my kwietniówki całkiem dobrze się trzymamy 😁 mamy większą połowę marca już a tu na razie tylko dwie dziewuszki rozpakowane.

    mysla.nieskalana, DorotaAnna, Karmelllka90, Natalia-tosia, Kasiulka90, espoir, Lolka30, Syska2202, B_002, martusiawp, Lili90 lubią tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze, że zrobiłam zapasy w tej cukierni bo sugar po II słodkim śniadanku 107 :)

    MamaAga85 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syska2202 wrote:
    Fasolka jak zupa to tylko OGORKOWA 😍


    ogórkowa mi sie już przejadła :) a flaki to raz na chiński rok.. na weselu :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tunia76 wrote:
    Ja jak nikogo nie mam zeby mnie ratował, to wciagam odkurzaczem, potem zatykam jakąś szmata rure i w takim stanie czeka na męża lub syna. 😀
    Gorzej jak w tym czasie co idę po odkurzacz, pająk zniknie. 😱
    Najgorzej jest stracić go z oczu!!!

    Tunia76, Kiwona lubią tę wiadomość

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Ja przeważnie do jarzynowej dodaję małą łyżeczkę octu :) lubię zupy takie kwaśniejsze właśnie :)


    Karola a robisz z mrożonki czy kroisz co masz pod ręką?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    A weź, do przyszłego tygodnia to ja nie wytrzymię ..
    Czy Ty tak jak ja wychodzisz z domu kiedy MUSISZ ? 😀
    No niestety,dziś przeszłam 3 km a teraz z łóżka jak pokraka wstaje przez spojenie. Wiem,że zaraz to przejdzie,ale jednak ból jest mocny.Łamagi :-P

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po wizycie. Doktorek dziś mnie nie badal ginekologicznie.
    Na kolejną wizyte mam przyjsc z KTG.. takze najpierw mam isc na oddzial a potem zejsc na dol z wynikiem na wizyte.
    I znów się stresuję.. po ostatnim pomiarze ta waga zrobila sie juz taka mniej agresywna i juz mniej wyprzedzal.. teraz glowka zas o 2 tyg w przod i brzuszek o 3tyg... Ogolnie wagę wg USG mamy już 3278g..
    pan doktor stwierdzil ze dobrze by bylo jakby córki nie przegonił.. ciekawe czy posłucha.

    DorotaAnna, mysla.nieskalana, Kasionek, Fasolka77, Natalia-tosia, Kiwona, MamaAga85, Mama36, Szonka, Anete, Lolka30, B_002, AniaKJ, Tunia76, Lili90 lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    W ogóle dziewczyny moim skromnym zdaniem, to my kwietniówki całkiem dobrze się trzymamy 😁 mamy większą połowę marca już a tu na razie tylko dwie dziewuszki rozpakowane.

    Przestańmy tak mówić bo zapeszymy xd

    A tak serio to myśle, że jak się posypie to będziemy rodzic jedna za drugą :D

    Karollinax26, Natalia-tosia, malutka_mycha, Lolka30, B_002, martusiawp, Lili90 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Karola a robisz z mrożonki czy kroisz co masz pod ręką?

    Kochana, przeważnie z mrożonki, czasem kupuję wszystko w paczce a czasem na wagę, trochę marchewki, fasolki szparagowej, groszku, kalafiora i ukochanej brukselki ❤️ Nie lubię tylko w tej jarzynowej pora 😉

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jest temat pająków. To ja wam opowiem, wynajmowaliśmy w 2013 roku mieszkanie na chmielencu w KRK niedaleko była stadnina koni i pajakow było więcej np na balkonie nie byłam ani razu przez 6 miesiecy mieszkania. I mieliśmy rolety zewnętrzne i ja wiem że tam trzeba skorzystać bo inaczej tam będzie siedlisko pająków. Ale jedno okno było uchylne od góry i nie było opcji jak posprzatac za roleta. Mówiłam mężowi że to jest strefa 0 i za żadne skarby ma tego nie otwierac! Ale jemu wiecznie duszno i gorąco i kiedys jak mnie nie było musiał otworzyć. Jednego pięknego lipcowego dnia wstałam siadłam przed tv że śniadaniem jakoś spojrzałam w górę a tam tak ochydnh pająk że tylko chwyciłam telefon wybiegłam zamknęłam drzwi godzinę po 11 dzwonię do męża że ma w tej chwili wracać z pracy i zrobić przegląd mieszkania, a że bym na Śląsku to siedziałam w piżamie przed klatką do 17 aż wróci, potem stalam w drzwiach i obserwowałam czy każdy zakamarek mieszkania sprawdza było to możliwe bo mieszkanie było typu studio nie było przedpokoju. I po dwóch godzinach sprawdził te 36 M2 i mogłam wejść do domu

    Natalia-tosia, Natalia-tosia, malutka_mycha, mysla.nieskalana, Lolka30, B_002, Tunia76, Kiwona, martusiawp lubią tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    ja po wizycie. Doktorek dziś mnie nie badal ginekologicznie.
    Na kolejną wizyte mam przyjsc z KTG.. takze najpierw mam isc na oddzial a potem zejsc na dol z wynikiem na wizyte.
    I znów się stresuję.. po ostatnim pomiarze ta waga zrobila sie juz taka mniej agresywna i juz mniej wyprzedzal.. teraz glowka zas o 2 tyg w przod i brzuszek o 3tyg... Ogolnie wagę wg USG mamy już 3278g..
    pan doktor stwierdzil ze dobrze by bylo jakby córki nie przegonił.. ciekawe czy posłucha.


    ohohoh... Kluseczka :) nieźle idzie, faktycznie :) a tym brzuszkiem i główka sie nie przejmuj- mój wyrównuje, dzieci tak mają :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysla.nieskalana wrote:
    No niestety,dziś przeszłam 3 km a teraz z łóżka jak pokraka wstaje przez spojenie. Wiem,że zaraz to przejdzie,ale jednak ból jest mocny.Łamagi :-P

    Dobra, dam Ci spokój, nie będę Ci mysz nasyłać w takim razie, z tego względu że znam Twój ból 😁

    Dorota, też mi się tak wydaje! Ja czuję, że moje dni są policzone! Ale powtarzam, oby do środy! 😋

    mysla.nieskalana lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • mysla.nieskalana Autorytet
    Postów: 1405 2104

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi,ja pójdę za tydzień i też spodziewam się pewnie takiej wagi skoro to będzie miesiąc od poprzedniej wizyty,a na poprzedniej ważył 2200 około. Ale mój doktorek twierdzi,że wszystko jest w normie.

    ibm2j48a6easc2hs.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Ja lubiłam klub shine ale stanie w kolejce i ilość ludzi w nim może odstarszyx poza tym ciężko mi polecić bo 2 lata nie byłam i dużo mogło się zmienić, na moim panieńskim byłyśmy w dwóch klubach ale to mnie tylko laski prowadziły nie pamiętam co to za nazwy były, w pierwszym było spoko ale czegoś brakowało a w drugim to był odlot i tam już zostalysmy.
    Często widzę zwłaszcza sezon letni jak laski lataja właśnie od klubu do klubu ale to pewnie dlatego że pierwsze drinki są za free w większości
    Cały czas myślałam, że zarezerwuję gdzieś lożę, ale teraz aż się zastanawiam, czy nie lepiej by było właśnie tak chodzić od klubu do klubu, byłoby weselej i więcej frajdy :) Nie wpadłam na to, bo mi się wydawało, że wszędzie wejściówki płatne. Albo może zrobię tak, że zarezerwuję lożę w jednym (żeby można było usiąść, odpocząć), a jeśli się znudzi, to przecież wyjdziemy w trakcie.

    Dzięki bardzo za pomoc! Pomogłyście burzą mózgów! 🤗

    Karmelllka90, Fasolka77, B_002 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysla.nieskalana wrote:
    Daffi,ja pójdę za tydzień i też spodziewam się pewnie takiej wagi skoro to będzie miesiąc od poprzedniej wizyty,a na poprzedniej ważył 2200 około. Ale mój doktorek twierdzi,że wszystko jest w normie.
    Tylko ze ja jeszcze chyba wczoraj pisalam ze wazyl po 2 tyg wiecej 250g.. miał 2635.. i po kolejnych 2 taki odskok 643g.. miejmy nadzieje ze granica błedu jest korzystniejsza w moja str. :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 12:30

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi faktycznie duży Filipek jest. Jesli moja w skończonym 36 tc miała 3 kg i lekarze mówili że teraz dopiero będzie wzrost intensywny bo dziecko od 36 tc do 40 może przybrać nawet ponad 1 kg 🙈 a ty bardzo chcesz rodzić SN to weź no ty masuj te krocze tak ze dwa razy dziennie

    Fasolka77, Daffi, B_002, Tunia76 lubią tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne jesteście z tymi pajakami :) ja zabijam a mój mąż na mnie zawsze krzyczy i każe wyrzucać na dwór :) on żadnych malutkich stworzonek nie zabije.

    Mam 13 kg na plusie. Mam nadzieję że te 15 to będzie maks :)

    A z zup to ogórków i pomidorowa, mm ale mi smaka zrobilyscie. Muszę coś ogarnąć na jutro :D

    Tunia76 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
‹‹ 2360 2361 2362 2363 2364 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ