Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    Dziewczyny czy ciemiączko powinno się ruszać pulsować czy nie?

    U mnie czasem widać jak pulsuje, nie martw się.

    Znaczy u Marcepana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2019, 17:29

    nick nieaktualny, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka, Ty podajesz różne mleka, nie? Konsultowalas to z pediatra? Bo nam kazała pediatra Kazikowi robić rzadsze mleko, w sensie wody na 150 ml a 4 miarki mleka jak na 120 ml. Ze wzgl na zaparcia. A w razie W spróbować mleka HA. Ale jest przecież hipp co fort i właśnie mąż pojechał po nie. Spróbujemy chyba z tym plus leki, czyli espumisan, delicol i debridat. HA też zamówiłam, ale nie zdążyłam odebrać bo zmakneli mi już tego rosmana. Gkupieje już całkiem. Nie wiem, czy zaparcia też mogą być efektem alergii? Starszy alergik, ale zaparć nie miał. I nie wiem, czy skupić się na zaparcia h czy na alergii właśnie. Nie chcę też mu mieszać i ciągle zmieniać mleka...

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i do dupy poszłam a nie do galerii ...nie ma ani jednego miejsca na parkingu...ani wina bezalkoholowego w Rossmanie ani żadnego shoppingu nosz kuzwa jego mać

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    U mnie czasem widać jak pulsuje, nie martw się.

    Znaczy u Marcepana.


    Domyślam się, że u Marcepania :) ja nie zwracałam na to uwagi ale znajoma mnie pyta i w sumie nie wiem co jest prawidłowe... czyli jak pulsuje to jest to ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2019, 17:52

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Karmelka, Ty podajesz różne mleka, nie? Konsultowalas to z pediatra? Bo nam kazała pediatra Kazikowi robić rzadsze mleko, w sensie wody na 150 ml a 4 miarki mleka jak na 120 ml. Ze wzgl na zaparcia. A w razie W spróbować mleka HA. Ale jest przecież hipp co fort i właśnie mąż pojechał po nie. Spróbujemy chyba z tym plus leki, czyli espumisan, delicol i debridat. HA też zamówiłam, ale nie zdążyłam odebrać bo zmakneli mi już tego rosmana. Gkupieje już całkiem. Nie wiem, czy zaparcia też mogą być efektem alergii? Starszy alergik, ale zaparć nie miał. I nie wiem, czy skupić się na zaparcia h czy na alergii właśnie. Nie chcę też mu mieszać i ciągle zmieniać mleka...

    Kiwona u nas co prawda zaparć nie było ale płacz przy kupie i zaczęła robić coraz rzadziej bo około 1-2 na dobę... Pomogło podawanie delicolu oraz espumisanu 100, daje również biogaje. Poza tym trochę wody i dziś herbatkę koperkowa i jest o niebo lepiej, zamiast dwóch kup robionych w meczarni, są 4 wychodzące dość lekko.

    Kiwona lubi tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    Czyli nie pierdolisz się w tangu 😂 to ja też odpuszczę masażyk i zapodam ostre ssanko ;)


    Haha dajecie po jajach laski :)

    Wiewióreczka lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Kochana, są specjalne pilniczki dla takich maluchów. Może tym byłoby Ci łatwiej

    Mam w zestawie taki metalowy ale nie mam do niego przekonania.... :(

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    A tak sobie myślę...co było kiedyś jak nie było mm? Musiała obca kobieta wykarmiać?
    Ja jestem wychowana na mleku prosto od krowy. Tak sie chyba kiedys robilo. Później mama miala mleko w proszku.. Pamiętam ze najmlodszy brat tez je mial.. Mialo takie niebieskie opakowanie i ciagle podkradalam i lyzeczka wyjadalam takie byli pyszne. Ciagle gęba nim zaklejona :D

    Wiewióreczka lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Karmelka, Ty podajesz różne mleka, nie? Konsultowalas to z pediatra? Bo nam kazała pediatra Kazikowi robić rzadsze mleko, w sensie wody na 150 ml a 4 miarki mleka jak na 120 ml. Ze wzgl na zaparcia. A w razie W spróbować mleka HA. Ale jest przecież hipp co fort i właśnie mąż pojechał po nie. Spróbujemy chyba z tym plus leki, czyli espumisan, delicol i debridat. HA też zamówiłam, ale nie zdążyłam odebrać bo zmakneli mi już tego rosmana. Gkupieje już całkiem. Nie wiem, czy zaparcia też mogą być efektem alergii? Starszy alergik, ale zaparć nie miał. I nie wiem, czy skupić się na zaparcia h czy na alergii właśnie. Nie chcę też mu mieszać i ciągle zmieniać mleka...
    Tak ja mam wszystko konsultowane z pediatra. Bez obrazy ale rozcieńczać melko na zaparcia? Moja sąsiadka ma rozcieńczac ale jej córeczka za dużo przybiera a też ulewa i ma mleko AR, Leosia nie ma zaparć ale pediatra pozwoliła mi dawać jej comforta ale jako dodatek jedno dwa karmienia na dobę i nas działa bo kupy były takie wiesz jak kiełbaską i twardsze i ona robiła je i robi w sumie jak jej nie dam comforta z takim stekaniem ale bez placzu ale też super pryka po comforcie a nawet w trakcie jedzenie jak ja to mówię salwę puszcza. Dodatkowo mam mleko AR którego daje jedna miarkę na 4 do zwykłego hippa bo ulewala troszkę ale już nie ulewa i to mleko jej faktycznie te kupki zagęszcza ale i przepajam woda i podaje comforta i jest git.
    Tylko po comforcie mamy kupki zielonkawo zolte jak dam więcej comforta czyli dwa to częściej zielona kupa jest ale pediatra mnie uprzedziła że to normalne.
    Śluzu w kupię nie ma a jak bylysmy tylko na piersi to śluz był ale pediatra mówiła że nie ma go duzo

    Kiwona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechaliśmy na zakupy...mąż zostawił na ogródku pościel do spania luneło ... Nie nie padało lało...teraz pojechał do Ikei po pościel 😂🤣

  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Karmelka. Będziemy próbować comfort podawać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2019, 19:33

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/276bc072841c.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny która już szczepila na pneumokoki?? A kto już szczepil na meningokoki i który typ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dd11570148fa.png

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Ja jestem wychowana na mleku prosto od krowy. Tak sie chyba kiedys robilo. Później mama miala mleko w proszku.. Pamiętam ze najmlodszy brat tez je mial.. Mialo takie niebieskie opakowanie i ciagle podkradalam i lyzeczka wyjadalam takie byli pyszne. Ciagle gęba nim zaklejona :D


    Tak!! Mleko w proszku w niebieskim woreczku!! Pamiętam!!! I robiło się też z niego mase do wafli ;)

    Tunia76, Daffi, nick nieaktualny, Kiwona lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny która już szczepila na pneumokoki?? A kto już szczepil na meningokoki i który typ??

    Ja będę szczepić na typ b jeśli chodzi o meningokoki.

    Ciekawe to co dostalas o krztuścu

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dd11570148fa.png
    Jula miala DTwP i miala ten nieutulony placz mózgowy.to bylo straszne.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Ja będę szczepić na typ b jeśli chodzi o meningokoki.

    Ciekawe to co dostalas o krztuścu
    Ja chyba na wszystkie nie tylko typ B. Ale cały czas się zastanawiam jak to rozłożyć masakra

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Jula miala DTwP i miala ten nieutulony placz mózgowy.to bylo straszne.


    Daffi co to jest nieutulony placz mózgowy??? Jezu!???

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Ja chyba na wszystkie nie tylko typ B. Ale cały czas się zastanawiam jak to rozłożyć masakra

    Z tego co wiem na te typy oprócz b i C szczepi sie po roku dopiero przynajmniej tak mam na rozpisce z punktu szczepień. Mi mówili że najpierw na b żeby zaszczepić

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
‹‹ 3366 3367 3368 3369 3370 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ