X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 12 października 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia89 wrote:
    Mamy obrót <3 <3 po 1 spotkaniu z nowym fizjoterapeutą
    Tysia przyjeżdża do Ciebie może ktoś z Wrocławia? Ja czekam na wizytę nowej też.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 12 października 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest taki problem że Filip nie chce dalej leżeć na brzuchu. Umie się obracać ale tego nie robi. Jak ja to położę to zaraz jest afera. Widzę że ma problem z prawidłowym podpisem. Nie używa rak tylko ciągnie prostownikami grzbietu więc nic dziwnego że się szybko męczy. Nauczył się cwaniak obracać na plecy i jak go położę na brzuchu to się zaraz obraca 🙈

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 12 października 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedziemy do rodziców ale takie korki na trasie że szok . Wszyscy chyba na wycieczki w taka pogoda jadą. Jutro chrzciny, mam stresa.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 12 października 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tylko elektrolity przy biegunce mozna u takiego maluszka...
    z drugiej strony u nas nic nie każą podawać dopóki dziecko je i pije 🤔

    U nas deszczowo...
    Na dodatek wczoraj całe popołudnie nosiłam Małego na rękach bo albo zrzędził albo jęczał albo płakał🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
    Dziś znwou zaczyna...
    Nie chce pić mleka np.teraz...czy można już zamiast tego mleka dać kaszkę z owocem a nie oprócz mleka????

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • Tysia89 Autorytet
    Postów: 438 314

    Wysłany: 12 października 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Tysia przyjeżdża do Ciebie może ktoś z Wrocławia? Ja czekam na wizytę nowej też.
    Nie, doczekaliśmy się fizjo na NFZ na miejscu w Oleśnicy i raz w tygodniu będziemy jeździć.
    My mamy chrzest za tydzień :o i dawno nie byłam tak zestresowana. Porodem się tak nie stresowałam jak chrztem :D Będę musiała w niedziele jechać sale przystroić, ciasta zawieść - na tort wydaje tyle, że placki sama muszę (chcę) piec :D Chciałam jeszcze na giełdę kwiatową jechać, ale na szczęście poszłam po rozum do głowy i już zamówiłam kwiaty w kwiaciarni ... co jeszcze, co jeszcze.

    dqprclb1iinrgw6r.png
    l22nqps6arxfvviy.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 12 października 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, jak jak się cieszę, że mnie omina te wszystkie przygotowania okolochrzcinowe...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2019, 11:12

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 12 października 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Oj, jak jak się cieszę, że mnie omina te wszystkie przygotowania okolochrzcinowe...
    My póki co też nie planujemy😉

    Mój Zrzędol zasnął...
    czas na kawę

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo, dzięki za info z tym sokiem. To info mam właśnie od lekarza. I to jest właśnie kolejny dowód że gdyby nie internety byłabym w dupie 🙄 i żeby nie ufać lekarzom...

    My już z chrztem ogarnięci. Teraz tylko jutro pójść do kościoła i zjeść obiad z gośćmi. Właśnie byliśmy zawieźć torta, ciasta i napoje na salę.
    Ja bez stresu. Dla mnie mogłoby tego chrztu nie być, ale mąż się upiera i to on się stresuje.
    Dzisiaj wieczorem idzie na jakieś nauki przedchrzscielne. Powinniśmy być my, rodzice, i rodzice chrzestni. Ale chrzestni dojezdni a z dzieckiem mamy nie przychodzić więc idzie sam mąż.

    Pogoda piękna, Ignas tylko w body z długim rękawem i długich spodniach, my w krótkim rękawku. Teraz śpi w domu. Jak wstanie to idziemy na spacer. Szkoda tracić tyle witaminy D 😁

    Kiwona, Fasolka77 lubią tę wiadomość

  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 12 października 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Oooo, dzięki za info z tym sokiem. To info mam właśnie od lekarza. I to jest właśnie kolejny dowód że gdyby nie internety byłabym w dupie 🙄 i żeby nie ufać lekarzom...

    My już z chrztem ogarnięci. Teraz tylko jutro pójść do kościoła i zjeść obiad z gośćmi. Właśnie byliśmy zawieźć torta, ciasta i napoje na salę.
    Ja bez stresu. Dla mnie mogłoby tego chrztu nie być, ale mąż się upiera i to on się stresuje.
    Dzisiaj wieczorem idzie na jakieś nauki przedchrzscielne. Powinniśmy być my, rodzice, i rodzice chrzestni. Ale chrzestni dojezdni a z dzieckiem mamy nie przychodzić więc idzie sam mąż.

    Pogoda piękna, Ignas tylko w body z długim rękawem i długich spodniach, my w krótkim rękawku. Teraz śpi w domu. Jak wstanie to idziemy na spacer. Szkoda tracić tyle witaminy D 😁
    Zazdro pogody😱😱😱❤❤❤ u nas pada plus wiatr i max 13 stopni...

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    Zazdro pogody😱😱😱❤❤❤ u nas pada plus wiatr i max 13 stopni...
    Jutro ma być tu 22 stopnie i słoneczko. Dolny Śląsk zazwyczaj najcieplejszy.

    Ale podzielę się, wysyłam trochę do Ciebie, może dojdzie 😘

    MamaAga85 lubi tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 12 października 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubek wrote:
    Hej
    U nas tez kiepska noc. Bardzo chciala spac ze mna. Zazwyczajnspi w swoim lozeczku, no dzis co odlozylam to cyrk. Spala wiec z nami.

    Moja wode niekoniecznie lubi, woli sie nia bawic. No i nie unie pic z kubeczla niekapka, dawac w butece zwyklej?


    Aa i drugie pytanie - mam mleko nodyfikowane i kaszke bezmleczna. Nie mam zamiru odciagac swojego by mieszac, zrobic na modyfiku? No i zrobic do butli czy lyzeczka?
    Poradzcie please


    Pewnie że możesz! Jak nie dawałaś butli do tej pory to nie zaczynaj 😀 dawaj łyżeczką

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 12 października 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda zacna! Szkoda tylko, ze wiatr tak mocno wieje, bo to trochę wkurza, ale poza tym jest cudnie 😍

    Daffi lubi tę wiadomość

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Bubek Autorytet
    Postów: 848 663

    Wysłany: 12 października 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Oj, jak jak się cieszę, że mnie omina te wszystkie przygotowania okolochrzcinowe...
    I ja sie ciesze ze za mna juz :)


    Dziewczyny podeslijcie jkies filmy, jak uczyc przewrotu na plecki. Moja nie chce za cholere i ciagle by na brzuchu lezala i przebiera nogami zeby sie poruszyc do przodu ale tylko w kolko wychodzi :D

    86a4a28ed8.png
    ❤️❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My torta zamawialiśmy, ale u nas na 14 osób to koło 120-150 wyszło za 2kg. Braliśmy jeszcze dwa inne ciasta więc nie wiem dokładnie.
    Cenią się...

    Lolka - wzięłam w końcu w Griko 🙃 ciekawa jestem jaki będzie w smaku. Bo wygląda mega ;-)

    Młody dalej śpi. Oczywiście u mnie na rękach.

    Fasolka - co u Was?

  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2432 3266

    Wysłany: 12 października 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz A mnie właśnie ten gościu z Griko tak robił w bambuko z ceną. I w końcu wzięłam w Dzierżoniowie tort A ciasta u nas w sprawdzonej cukierni.

    Tysia my też dekorujemy sami salę, kwiaty już są u nad i się martwię czy wytrzymają do jutra. Ciasta też musimy zawieźć. Wydatki jutro przed mszą.

    dqpr2n0aloadtg4s.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 12 października 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    Chyba tylko elektrolity przy biegunce mozna u takiego maluszka...
    z drugiej strony u nas nic nie każą podawać dopóki dziecko je i pije 🤔

    U nas deszczowo...
    Na dodatek wczoraj całe popołudnie nosiłam Małego na rękach bo albo zrzędził albo jęczał albo płakał🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
    Dziś znwou zaczyna...
    Nie chce pić mleka np.teraz...czy można już zamiast tego mleka dać kaszkę z owocem a nie oprócz mleka????

    Do końca 1. Roku życia mleko na pierwszym miejscu ma być, dodatkowe papu jako dodatek a nie normalny posilek

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 12 października 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka bedzie dobrze! Nie stresuj się! ❤️

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 12 października 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Oooo, dzięki za info z tym sokiem. To info mam właśnie od lekarza. I to jest właśnie kolejny dowód że gdyby nie internety byłabym w dupie 🙄 i żeby nie ufać lekarzom...

    My już z chrztem ogarnięci. Teraz tylko jutro pójść do kościoła i zjeść obiad z gośćmi. Właśnie byliśmy zawieźć torta, ciasta i napoje na salę.
    Ja bez stresu. Dla mnie mogłoby tego chrztu nie być, ale mąż się upiera i to on się stresuje.
    Dzisiaj wieczorem idzie na jakieś nauki przedchrzscielne. Powinniśmy być my, rodzice, i rodzice chrzestni. Ale chrzestni dojezdni a z dzieckiem mamy nie przychodzić więc idzie sam mąż.

    Pogoda piękna, Ignas tylko w body z długim rękawem i długich spodniach, my w krótkim rękawku. Teraz śpi w domu. Jak wstanie to idziemy na spacer. Szkoda tracić tyle witaminy D 😁


    Powodzenia Paula! ❤️

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 12 października 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    My torta zamawialiśmy, ale u nas na 14 osób to koło 120-150 wyszło za 2kg. Braliśmy jeszcze dwa inne ciasta więc nie wiem dokładnie.
    Cenią się...

    Lolka - wzięłam w końcu w Griko 🙃 ciekawa jestem jaki będzie w smaku. Bo wygląda mega ;-)

    Młody dalej śpi. Oczywiście u mnie na rękach.

    Fasolka - co u Was?


    Spacerujemy 😁 jest tak ciepło że szok!!! Potem shopping! Bunio nabrał puckow przy tym rozszerzaniu diety.... Dziś banana dostal z kaszką na śniadanie 😅

    Misiabella, Paula 90 lubią tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 4409 5582

    Wysłany: 12 października 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Oj, jak jak się cieszę, że mnie omina te wszystkie przygotowania okolochrzcinowe...
    przede mną ciągle chrzciny x3 :D to dopiero będzie przygoda ;)

    Kiwona, Fasolka77 lubią tę wiadomość

    💛 12.2015 🧒
    🧡 09.2017 🧒
    ❤️ 05.2019 🧒
    💜 06.2021 🧒
    💙 12.2022 🧒
    💚 10.2024 🤰

    preg.png
‹‹ 3986 3987 3988 3989 3990 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ