X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nakręciłyście mnie na zakwas z buraków. Dzisiaj czerpię same inspiracje od Was :)
    Zrobię pierwszy raz, jutro ide po buraki na targ ;)

    martusiawp lubi tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAga85 wrote:
    raczej blisko ale dla mnie to taki ból jakby rozpychający ...

    może więzadła ? macica się rozciąga?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Na Twoim etapie to całkiem prawdopodobne :)
    Super! Muszę sobie o tym poczytać. Pierwszy raz coś takiego wyczułam :)
    Coraz bardziej mam taką świadomość że to już coraz bliżej i to dziecko jest tu z nami, coraz bardziej realne to się staje <3

    Paula 90, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Ile masz cm AFI? Od 5-20 cm ale juz jak jest Np 8 cm to lekarze obserwują

    15,5 :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Basiu miałam ten katering przez 2 miesiące wytrzymałam ale to nie było smaczne. Tzn, niektóre potrawy były ale nie wszystkie. Poza tym jak sama nie umyje warzyw to mam schize, że toxo na nich jest

    o to to! ja teraz nawet staram się unikać knajp... wolę w domu zrobić.. przynajmniej wiem co jem

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka wrote:
    Zanim was nadrobię chcialam się pochwalić poduchą do karmienia, którą dziś uszylam :)
    17a9842d4eb8e837med.jpg

    097a4af01b9d6e5cmed.jpg

    2fca3217db4d872dmed.jpg


    Jezu ale cudo... może uszyjesz też dla nas? :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka ty zdolna bestio !!! Piękna poducha.

    Karolinka ja tam na fb weszłam na grupy jakieś od mojego męża ale ja tam nic ciekawego nie znalazlam. Jak sie nazywa ta grupa? Ile cie wyniosły zakupy? Ręczy sa piękne !!!!

    Paula dzięki za zdjęcie. Bo odczytałam sie ze to kształt sutka ale mój chyba tak nienwyglada Hahahah

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Szonka ty zdolna bestio !!! Piękna poducha.

    Karolinka ja tam na fb weszłam na grupy jakieś od mojego męża ale ja tam nic ciekawego nie znalazlam. Jak sie nazywa ta grupa? Ile cie wyniosły zakupy? Ręczy sa piękne !!!!

    Paula dzięki za zdjęcie. Bo odczytałam sie ze to kształt sutka ale mój chyba tak nienwyglada Hahahah

    Kochana ja jestem na kilku grupach, „newbie kappahl baby girl” „Fasolkove”(ta kobieta ma mnóstwo ubranek na sprzedaż ale ceny są różne) „zara-next-newbie kids”. Grup jest mnóstwo, musisz sobie poprzeglądać. Około 200 zł wyniosły mnie zakupy :)

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam ta koszule na razie jedna wzięłam największy rozmiar. Z myślą, że zmieszczę się w nią do porodu :) a jak nie będzie później haha

    martusiawp lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Kochana ja jestem na kilku grupach, „newbie kappahl baby girl” „Fasolkove”(ta kobieta ma mnóstwo ubranek na sprzedaż ale ceny są różne) „zara-next-newbie kids”. Grup jest mnóstwo, musisz sobie poprzeglądać. Około 200 zł wyniosły mnie zakupy :)
    A to takich ja nie widziałam :)

    Fasolkove chyba cierpi na poważny zakupocholizm bo ogrom rzeczy z metkami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 19:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Szonka ty zdolna bestio !!! Piękna poducha.

    Karolinka ja tam na fb weszłam na grupy jakieś od mojego męża ale ja tam nic ciekawego nie znalazlam. Jak sie nazywa ta grupa? Ile cie wyniosły zakupy? Ręczy sa piękne !!!!

    Paula dzięki za zdjęcie. Bo odczytałam sie ze to kształt sutka ale mój chyba tak nienwyglada Hahahah


    On ma niby naśladowac sutek w trakcie ssania. Bardziej się spłaszcza i wyciąga niż "zwykle" smoczki. Ta końcówka jest tak wyprofilowana że pracuje pod palcami więc w buzi pewnie też.

    Karmelllka90 lubi tę wiadomość

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    A to takich ja nie widziałam :)

    Fasolkove chyba cierpi na poważny zakupocholizm bo ogrom rzeczy z metkami

    Oj tak :D

    Karmelllka90 lubi tę wiadomość

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Kochana ja jestem na kilku grupach, „newbie kappahl baby girl” „Fasolkove”(ta kobieta ma mnóstwo ubranek na sprzedaż ale ceny są różne) „zara-next-newbie kids”. Grup jest mnóstwo, musisz sobie poprzeglądać. Około 200 zł wyniosły mnie zakupy :)

    Karolinka a jak zamawiasz na tych grupach to przesyłkę zamawiasz za pobraniem?

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka, jejkuuu! Jakie to piękne! Masz talent :)

    Basiu, ponoć gin od 20 tc może wyczuć przez brzuch poszczególne części ciała, więc stawiam, że faktycznie główkę poczułaś - super :)

    Karmelka i Paula - Wy na pewno dobre rozeznanie zrobiłyście, warto akurat z tej firmy smoka brać czy macie różne??
    I jeszcze pytanie co do butelek, bo znam tylko Avent. Ktoś polecał jakąś firmę na B.. Kojarzycie? Jest dobra?

    Karola, śliczne ciuszki...ja też chcę serduszka, kwiatuszki i róż :D

    B_002, Karollinax26, martusiawp lubią tę wiadomość

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam butelki z tommee tipee- dwie kuzynki je miały bardzo polecały i kształtem mi tez pasowały ;) ja również planuje kupić te smoczki z lovi. Tak naprawdę to jest strzał w ciemno bo czytałam, że dzieci różne smoczki wybierają. Z tego co czytałam to ważne aby był właśnie dynamiczny (lub ortodontyczny ale to to samo podobno) i silikonowy

    Wiewióreczka, martusiawp lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa oszaleje... mój mąż posprzątał łazienkę nie zauwazyl ze wyrzucił moja maszynkę z wymiennymi główkami jutro idę na wizytę o ile krocze to nie wstyd tak moje nogi to już odrębny temat chlip chlip chlip. Musi zasuwać do sklepu :P

    Wiewióreczka, B_002, martusiawp lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    Szonka, jejkuuu! Jakie to piękne! Masz talent :)

    Basiu, ponoć gin od 20 tc może wyczuć przez brzuch poszczególne części ciała, więc stawiam, że faktycznie główkę poczułaś - super :)

    Karmelka i Paula - Wy na pewno dobre rozeznanie zrobiłyście, warto akurat z tej firmy smoka brać czy macie różne??
    I jeszcze pytanie co do butelek, bo znam tylko Avent. Ktoś polecał jakąś firmę na B.. Kojarzycie? Jest dobra?

    Karola, śliczne ciuszki...ja też chcę serduszka, kwiatuszki i róż :D
    Co do smoczków wszystkie koleżanki mi polecały te Lovi, moja siostra też i dużo czytałam o nich. Poleciłam je przyjaciółce mała ma tydzień i zgubiły smoczka jej partner kupił inne wypluwała musiał jechać kupić dokładnie te. Więc może faktycznie coś w tym jest, że takie dostosowane do tych małych buziaczków. I jeszcze kupie te chyba.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/690732a50821.jpg

    Co do butelek ja kupuje dr Browns. Pierwszy raz natknęłam sie na nie jak naszego przyjaciela synek miał kolki, ewidentnie za dużo powietrza zjadał i jeszcze sie dławił z butelek avent im pediatra poleciła i mnie zaskoczyła ta rurka i tak dopytywałam rok temu to było. I przeszły kolki. Zbieg okoliczności mozna powiedzieć, ale na YT tez dziewczyna o nich powiedziała wiec zaczęłam czytac, i tu znowu poleciłam mojej przyjaciółce a nawet jej kupiłam używa jak akurat odciągnie z piersi wcześniej i mowi ze super

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 20:03

    Wiewióreczka, martusiawp lubią tę wiadomość

  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ja mam te tommee tipee antykolkowe i też maja takie rurki. Ale tez bardzo dużo dobrego słyszałam o tych butelkach dr Brown, a one nie są szklane ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 20:06

    Wiewióreczka lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • AniaKJ Ekspertka
    Postów: 185 160

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam na szkole rodzenia i koleżanki też mi polecały butelkę medela calma, droga jest niestety z tego co pamiętam. Ja jak szłam do porodu nie miałam kupionej butelki i mi się nie przydała. dopiero po 6 miesiącu jakąś kupiłam, ale ciężko było z ciągnięciem, więc warto wcześniej pod tym względem dawać. Smoka też nie chciał a próbowałam wielu, ale to też nie od początku:)

    martusiawp lubi tę wiadomość

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Aaaa oszaleje... mój mąż posprzątał łazienkę nie zauwazyl ze wyrzucił moja maszynkę z wymiennymi główkami jutro idę na wizytę o ile krocze to nie wstyd tak moje nogi to już odrębny temat chlip chlip chlip. Musi zasuwać do sklepu :P

    spokojnie :) za chwilę nie dasz rady się schylić i będzie Ci wszystko jedno...
    a propos.. dziewczyny czy teraz też przed porodem należy się ogolić? czy nie jest konieczne?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 736 737 738 739 740 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ