X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Aaaa oszaleje... mój mąż posprzątał łazienkę nie zauwazyl ze wyrzucił moja maszynkę z wymiennymi główkami jutro idę na wizytę o ile krocze to nie wstyd tak moje nogi to już odrębny temat chlip chlip chlip. Musi zasuwać do sklepu :P

    Ja ostatnio doszłam do wniosku że dobrze, że chodzę zima w ciąży to mogę sobie pozwolić na nieregularne depilacje nóg xd ale i tak przerzuciłam się z elektrycznego depilatora na jednorazówki bo tak jakoś od kad jestem w ciąży strasznie mnie bolała ta depilacja...

    Karollinax26, martusiawp lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Aaaa oszaleje... mój mąż posprzątał łazienkę nie zauwazyl ze wyrzucił moja maszynkę z wymiennymi główkami jutro idę na wizytę o ile krocze to nie wstyd tak moje nogi to już odrębny temat chlip chlip chlip. Musi zasuwać do sklepu :P
    Łącze się w bólu :-D jutro wizyta a zorientowałam się że nie mam ani jednej golarki :-D:-D:-D

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • barbillla86 Przyjaciółka
    Postów: 82 103

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    spokojnie :) za chwilę nie dasz rady się schylić i będzie Ci wszystko jedno...
    a propos.. dziewczyny czy teraz też przed porodem należy się ogolić? czy nie jest konieczne?

    Konieczne to niby nie, ale lepiej zrobić porządek własną maszynką, bo słyszałam jakieś straszne historie że położne golą wspólnymi szpitalnymi (nie wiem na ile prawdziwe).

    Szonka właśnie dziś przeglądałam ofertę poduszek - twoja jest najładniejsza, gratuluję umiejętności :-) Szyjesz tylko dla siebie czy sprzedajesz też?

    f2w3dqk33etnh445.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka ale ty jesteś zdolna <3 ślicznie wyszło. A tą kure to soe uzywa tak samo jak tej poduszki do karmienia?

    Karolinka swietne zakupy!

    Ja mialam dzis bardzo intensywny dzien, od rana poza domem. I duzo sie naspacerowalam :) bylam w odwiedzinach u koleżanki i jej 3 m-nej córci. Ale slodka <3

    martusiawp lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam wrazenie, ze tragedie z maluszkami zdarzaja sie bardzo często. Nawet w moim najblizszym otoczeniu i rodzinie ich nke brakuje :( ale wole o tym nie myśleć by nie zwariowac. U nas skonczy sie wszystko dobrze <3 same zobaczycie :*

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbillla86 wrote:
    Konieczne to niby nie, ale lepiej zrobić porządek własną maszynką, bo słyszałam jakieś straszne historie że położne golą wspólnymi szpitalnymi (nie wiem na ile prawdziwe).

    no właśnie chodzi mi o to czy jest konieczność w ogóle :)jasne, że wolę sama :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zamierzam zakupic butelki dr browns. Z moim karmieniem skonczylo sie tak, ze moj syn pil moje odciagniete mleko z butli i tylko noca cos tam ciagnal. Testowalismy rozne butelki, medela calma u nas nie przeszla, pewnie dlatego, ze syn znal juz „łatwiejsze butelki”, ale slyszalam ze malo u kogo sie sprawdza, bo naprawde „ciezko” z niej pic. Aventy sa uniwersalne, sa w porzadku, wczesniej uzywalam aventu, ale nie jest „antykolkowa”, teraz stawiam na dr brownsa, sprawdzila sie u znajomych bliskich, o podobnych upodobaniach i zapatrywaniach do moich i tych dalszych.

    Wiewióreczka lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy jak jutro ide na 8 na badanie krwi i muszę być na czczo to mogę wypić o 22 kakao? :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • MamaAga85 Autorytet
    Postów: 1788 1435

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szonka właśnie dołączyłam do lubiących Twoje konto na FB :)Same śliczności:)

    Poczytałam trochę o tym bólu więzadeł w ciąży i możliwe,że to to...
    Od popołudnia męczył mnie jeszcze gigantyczny ból głowy...
    Ogólnie znowu zaczęłam się czuć podobnie jak na początku ciąży...

    SYNUŚ 15.04.2019 ❤10:31 ❤4550g ❤54cm ❤CC ❤38+6
    31ba25b915.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz juz nie gola jak sie ogolisz to Ok jak nie tez Ok. Ale nie wygolone krocze podobno lepiej sie goi. Zobaczymy co powiedzą na szkole rodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 21:44

  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Teraz juz nie gola jak sie ogolisz to Ok jak nie tez Ok. Ale nie wygolone krocze podobno lepiej sie goli. Zobaczymy co powiedzą na szkole rodzenia

    goli czy goi? :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syska2202 wrote:
    Łącze się w bólu :-D jutro wizyta a zorientowałam się że nie mam ani jednej golarki :-D:-D:-D
    Ja też mam jutro wizytę :D i właśnie siedzę z nogami w czerwonych kropkach. Kupiłam jakieś felerne maszynki - strasznie mnie kaleczą i z kilkunastu miejsc mi lekko krew poleciała :/

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Co do smoczków wszystkie koleżanki mi polecały te Lovi, moja siostra też i dużo czytałam o nich. Poleciłam je przyjaciółce mała ma tydzień i zgubiły smoczka jej partner kupił inne wypluwała musiał jechać kupić dokładnie te. Więc może faktycznie coś w tym jest, że takie dostosowane do tych małych buziaczków. I jeszcze kupie te chyba.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/690732a50821.jpg

    Co do butelek ja kupuje dr Browns. Pierwszy raz natknęłam sie na nie jak naszego przyjaciela synek miał kolki, ewidentnie za dużo powietrza zjadał i jeszcze sie dławił z butelek avent im pediatra poleciła i mnie zaskoczyła ta rurka i tak dopytywałam rok temu to było. I przeszły kolki. Zbieg okoliczności mozna powiedzieć, ale na YT tez dziewczyna o nich powiedziała wiec zaczęłam czytac, i tu znowu poleciłam mojej przyjaciółce a nawet jej kupiłam używa jak akurat odciągnie z piersi wcześniej i mowi ze super
    ja tez tylko dr Browns.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Właśnie ja mam te tommee tipee antykolkowe i też maja takie rurki. Ale tez bardzo dużo dobrego słyszałam o tych butelkach dr Brown, a one nie są szklane ?
    nie wiem jak jest teraz ale jak moja mloda byla mala to byly tylko plastikowe.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    czy jak jutro ide na 8 na badanie krwi i muszę być na czczo to mogę wypić o 22 kakao? :)
    Moim zdaniem nie. Ja już po 20:00 nic nie jadłam. Takie kalorie mogą zaburzyć poranny wynik. Zostaje Ci tylko woda. Kakao jutro wypijesz :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Moim zdaniem nie. Ja już po 20:00 nic nie jadłam. Takie kalorie mogą zaburzyć poranny wynik. Zostaje Ci tylko woda. Kakao jutro wypijesz :)

    ok :) to jutro będzie test z kakao :) dziś zjadłam o 19.45 kolację (śledziki) i mam nadzieje, że nie obudzę się z wielkim głodem rano a w przychodni wepchnę się bez kolejki :)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    ok :) to jutro będzie test z kakao :) dziś zjadłam o 19.45 kolację (śledziki) i mam nadzieje, że nie obudzę się z wielkim głodem rano a w przychodni wepchnę się bez kolejki :)
    Ja właśnie ledwo wysiedziałam w kolejce, bo byłam już tak strasznie głodna :D Nie wiem jak w styczniu dam radę zrobić krzywą cukrzycową, skoro trzeba być na czczo i jeszcze 2 godziny nie jeść :D

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Ja właśnie ledwo wysiedziałam w kolejce, bo byłam już tak strasznie głodna :D Nie wiem jak w styczniu dam radę zrobić krzywą cukrzycową, skoro trzeba być na czczo i jeszcze 2 godziny nie jeść :D

    wejdź bez kolejki! u nas w przychodni na krzywą nawet nie w ciąży wchodzi się bez kolejki :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    wejdź bez kolejki! u nas w przychodni na krzywą nawet nie w ciąży wchodzi się bez kolejki :)
    Tak, na krzywą każdy wchodzi na początku. Ale na zwykłe badania czekałam grzecznie w kolejce. Czuję się dobrze, a poza tym kolejka szybko idzie, więc do tej pory nie korzystałam z prawa pierwszeństwa.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Tak, na krzywą każdy wchodzi na początku. Ale na zwykłe badania czekałam grzecznie w kolejce. Czuję się dobrze, a poza tym kolejka szybko idzie, więc do tej pory nie korzystałam z prawa pierwszeństwa.

    ja korzystam bo u nas przychodnia mała, wszyscy w poczekalni kichaja i prychają, są chore dzieci i ogólnie jest zaduch więc boję się czekać w takich warunkach. Ludzi jest ze 30 a krzeseł 10....

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 737 738 739 740 741 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ