Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe maluszki 2019
Odpowiedz

Kwietniowe maluszki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy szklany stolik i kiedyś się zbił podczas wycierania. A że u nas dzieci bywały to już nigdy nie wróciliśmy do szkła że względów bezpieczeństwa. Mimo że straaaaasznie mi się podoba ;-)

  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie Marcelka kopie po szyjce właśnie, normalnie BOSKO! :)

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaAnna wrote:
    Lolka piękne masz mieszkanie :) też kiedyś miałam szklany stolik. Niestety prawie dostałam z nim nerwicy xd przy moim psie ciągle był w kłakach...

    Ja dostałam właśnie informację, że 8 stycznia zaczynam szkołę rodzenia :) strasznie się cieszę :)

    my startujemy 5.01 :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, piękna chata :)

    Fasolka, nie ma reguły. Czasem jest to proces powolny, czasem długa szyjka potrafi się zgładzić w jeden dzień i jest rozwarcie. U mojej koleżanki w 29 tc właśnie zakładają pessar, bo z 4 cm w kilka dni zrobiło się 1,5. Wykluczyli wszystkie bakterie itp.

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    A mnie Marcelka kopie po szyjce właśnie, normalnie BOSKO! :)
    A mnie Szymonek właśnie w tej chwili. Położyłam się z tyłkiem do góry, żeby grawitacją go odsunąć ;)

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Karollinax26 Autorytet
    Postów: 4209 4690

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    A mnie Szymonek właśnie w tej chwili. Położyłam się z tyłkiem do góry, żeby grawitacją go odsunąć ;)

    Ja zrobiłam tak samo, nogi wyżej, bo przyjemności mi to nie sprawia :)
    Oby ta moja szyja wprawiła mnie w Sylwestrowy nastrój i się nie skróciła.

    Ja szczerze mówiąc rzadko czuję małą powyżej pępka, bardziej na dole albo na wysokości pępka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 20:15

    syy2roeqbhtk0nxh.png
  • Lolka30 Autorytet
    Postów: 2573 3427

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi to widzę że zbiorowe kopanie bo u mnie też ;).
    Paula niestety my też pewnie to wymienimy jak Filip się zacznie sam poruszać, nie widzę innej opcji.
    A szkołę rodzenia zaczynam 7.01. wydaje mi się że po nowym roku czas nam tak szybko zleci że nawet się nie obejrzymy a już będziemy na porodowkach po kolei :).

    martusiawp lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    👩 37 lat, hashimoto, IO, bielactwo, AMH - 1,12
    👨🏻 38 lat, oligoteratozoospermia
    Kariotypy OK
    2018
    1 IUI - ❌ 2 IUI -❌ 3 IUI -cb
    4 IUI - ❤️
    Kwiecień 2019 - mamy synka

    2024 powrót do kliniki
    Sierpień
    Podejście do IUI - brak dawki inseminacyjnej- rezygnacja z IUI
    Wrzesień
    I procedura ICSI długi protokół
    Październik
    💉7🥚 4 dojrzałe
    4 blastki 4BB
    PGT-A 3 z wadami genetycznymi, 1 nieinformatywny
    Grudzień
    10.12. transfer nieinformatywnego
    7dpt beta 3, 13dpt beta <0,2

    Styczeń 2025
    II procedura, długi protokół, hbIMSI
    Punkcja 14.02. Pobrano 5🥚 1❄️5BB
    Marzec 2025 Leczenie stanu zapalnego endometrium
    Maj 2025
    13.05. Transfer 6BB
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karollinax26 wrote:
    Ja szczerze mówiąc rzadko czuję małą powyżej pępka, bardziej na dole albo na wysokości pępka.

    Ja też tak mam

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    Lolka, piękna chata :)

    Fasolka, nie ma reguły. Czasem jest to proces powolny, czasem długa szyjka potrafi się zgładzić w jeden dzień i jest rozwarcie. U mojej koleżanki w 29 tc właśnie zakładają pessar, bo z 4 cm w kilka dni zrobiło się 1,5. Wykluczyli wszystkie bakterie itp.

    nieciekawie :( Wiewióreczka a koleżanka miała jakieś objawy?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka30 wrote:
    Hihi to widzę że zbiorowe kopanie bo u mnie też ;).


    dokładnie Lolka :) mój w nocy dał niezły popis :) pierwszy raz trochę bolało :)
    położył się pupą do dołu i tak od półtora tygodnia :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helloł, nie ma mnie tu ostatnio bo rzuciłam się w wir przedświątecznych przygotowań, co przyplacilam bólem karku :( poza tym mąż ma wolne więc korzystam i spędzam czas razem :)

    Byłam dziś na wizycie i moja Olga waży około 625 g tak więc jest o 1,5 tygodnia większa niż to wynika z terminu wg ostatniej miesiączki. Wszystko prawidłowo, tak więc kolejna wizyta 11 stycznia.

    Mnie na szczęście omijają bóle brzucha czy twardnienia a młoda kopie aż miło. Dziś ubralismy choinkę więc coraz bardziej czuje klimat świąt.

    Fasolka77, Franka2104, Wiewióreczka, Lolka30, B_002, Kasiulka90, martusiawp lubią tę wiadomość

  • Franka2104 Autorytet
    Postów: 312 412

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha właśnie leże z nózkami do góry żeby małego kopacza trochę przesunąć :) Coś ewidentnie jest w powietrzu (oprócz smogu) ;)

    Wiewióreczka, Karollinax26, martusiawp lubią tę wiadomość

    tb739vvj5r83d9nz.png
  • Franka2104 Autorytet
    Postów: 312 412

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella wrote:
    Helloł, nie ma mnie tu ostatnio bo rzuciłam się w wir przedświątecznych przygotowań, co przyplacilam bólem karku :( poza tym mąż ma wolne więc korzystam i spędzam czas razem :)

    Byłam dziś na wizycie i moja Olga waży około 625 g tak więc jest o 1,5 tygodnia większa niż to wynika z terminu wg ostatniej miesiączki. Wszystko prawidłowo, tak więc kolejna wizyta 11 stycznia.

    Mnie na szczęście omijają bóle brzucha czy twardnienia a młoda kopie aż miło. Dziś ubralismy choinkę więc coraz bardziej czuje klimat świąt.


    Olga to przecudne imię, myślałam o nim gdybyśmy mieli dziewczynkę. Wszystkie Olgi które znam to świetne i "charakterne" osoby.

    nick nieaktualny, martusiawp lubią tę wiadomość

    tb739vvj5r83d9nz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franka2104 wrote:
    Olga to przecudne imię, myślałam o nim gdybyśmy mieli dziewczynkę. Wszystkie Olgi które znam to świetne i "charakterne" osoby.

    Nie przerażaj mnie bo w domu mam już jedną charakterna córkę i nie jest lekko :) z druga taką chyba oszaleje :)

    Franka2104, martusiawp lubią tę wiadomość

  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    nieciekawie :( Wiewióreczka a koleżanka miała jakieś objawy?
    Niestety Kochana żadnych, szyjka zazwyczaj skraca się zupełnie bezobjawowo.

    Estrella, super! Chyba największe bambino na forum :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    Niestety Kochana żadnych, szyjka zazwyczaj skraca się zupełnie bezobjawowo.

    hmmm, to jak się dowiedziała? na planowanej wizycie?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    Estrella, super! Chyba największe bambino na forum :D

    Po polowkowych ludzilam się że tym razem dziecko będzie mniejsze, teraz widzę że taki moj urok i rodze duże dzieci :) cóż oby tylko była zdrowa :)

    Wiewióreczka lubi tę wiadomość

  • Wiewióreczka Autorytet
    Postów: 1736 2944

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka, dokładnie tak, dowiedziała się na wizycie. I z tej wizyty wyszła już ze skierowaniem do szpitala. Ogólnie do tej pory wszystko było u niej wzorowo.

    bd3611ef89.png
    [*] Aniołek 8 tc
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewióreczka wrote:
    Fasolka, dokładnie tak, dowiedziała się na wizycie. I z tej wizyty wyszła już ze skierowaniem do szpitala. Ogólnie do tej pory wszystko było u niej wzorowo.

    dopytuję pod kątem wyjazdu na Święta...no ale nie popadajmy w paranoję.. przecież nie będziemy sie badać kilka razy w tygodniu, prawda? :)

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja na połówkowych była 2 dni młodsza a teraz... kawał dziewuszki. Powiem szczerze ze sie wystraszyłam, ze zaczęła tak przybierać.

    ——————————————————
    Teraz przyjęli dziewczyne w 25 tygodniu, przyjechała z nie przyjemnymi dolegliwościami w pochwie i uczuciem naciskania dziecka na szyjke. Ma szyjkę 24mm zamknięta a 11 mm rozwarcia ale nie wiem, od której strony. I jeszcze ma chyba infekcje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 21:19

‹‹ 798 799 800 801 802 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ