X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 30 października 2018, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja rąbie grudy i małe kawałki aż miło, tylko wciąż objętościowo chyba mało, bo zjada średnio 50g na posiłek. Ale z czasem na pewno będzie lepiej jak już skuma, że to też ją syci :)

    Pamiętacie tę scenę ze Shreka, jak osioł mówił: "Daleko jeszcze? Pyk!"? No to Mała nauczyła się robić to "pyk". Wystarczy jej raz na jakiś czas tak zrobić i jej się przypomina, jeździ wtedy po podłodze i pyk pyk pyk i zaciesz XD

    Malyprosiaczek lubi tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 30 października 2018, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. U nas niby za +\-3 dni powinien się skończyć lek separacyjny, a tu młoda chyba żniw ma katar. No ja pierdziele...

    Wczoraj cały dzien jezdzenia po lekarzach. Pół dnia spędziłam u neurologa. W ogóle pierwszy raz miałam robione eeg. Nie spodziewałam się go i nic na ten temat nie czytałam i tak dziwnie się czułam jak babka podpinała mi elektrody do głowy. Pierwsze skojarzenie to frankenstein. Po doświadczeniachz tensem, jak raz zalozylam na mokra skórę, troche się wystraszyłam jak zaczęła mi polewać głowę wodą (pod elektrody), ale okazało się że w ogóle nic nie czułam. Dzis muszę się umówić na rezonans (ciekawe czy dam radę, bo mam lekka klaustrofobię), ale to pewnie dopiero za jakieś 2 m-ce będzie

    Katy lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 30 października 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas sukces jeśli chodzi o kota. Rano przyszedł i przytulił się do młodego. Nawet pozwolił młodemu pogłaskać go xd Wikuś też super się zachował bo ładnie go pogłaskal i krzyczał do niego "a ta" jak kot później odszedł troszkę dalej xd

    Ja jeszcze nie zaczęłam młodemu dawać bułki. Myślałam, że wszystkie się wstrzymalyscie z tą decyzja, ale skoro dajecie to ja mu też dam :D

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 30 października 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 miesięcy <3

    Strasznie się ciesze, bo Mała zaczyna robić się naprawdę fajna, a będzie jeszcze lepiej, ale strasznie mi smutno jak sobie myślę, że już ponad połowa macierzyńskiego za mną...

    Totoro, Andzia123, edwarda20, acygan, Katy lubią tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Myszka_Lena Ekspertka
    Postów: 121 111

    Wysłany: 30 października 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi, czy tylko moje dziecko nie ma jeszcze ząbków?

    ug37zbmhxq91lzcp.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 30 października 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka_Lena wrote:
    Powiedzcie mi, czy tylko moje dziecko nie ma jeszcze ząbków?
    Nie Emi też nie ma. W sensie prawa jedynka jest w połowie dząsła ;)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Makira Autorytet
    Postów: 359 253

    Wysłany: 30 października 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też nie ma, nawet nic się nie zapowiada, żeby miał mieć. Chyba będzie miał po Mężu, bo on pierwszego zęba miał jak miał rok.

    gg646iye46nicebi.png
  • mlodaaa Autorytet
    Postów: 436 207

    Wysłany: 30 października 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez nie ma zębów jeszcze. Dałam dzisiaj małej piętkę od chleba orkiszowej, była taka twarda to gryzła ja jak szalona, chyba te zęby ida powoli. Dzisiaj jak zjadła o 7 tak dopiero o 12:30 dałam jej jak spała , bo inaczej nie chciała jeść nic :(

    3i49hdgenmhomr4i.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 30 października 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też zębów brak, nic pod dziąsłami z góry nie widać, chociaż z przodu widać, że zęby się tam chowają ;) z tym że taki stan rzeczy trwa już z dobry miesiąc więc chyba nas te zęby po prostu zaskoczą i tyle ;) ja to się tam nawet cieszę, podobno im później tym są zdrowsze, mi się nie spieszy, a Mała dziąsłami sobie ładnie radzi z jedzeniem :)

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 30 października 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacie u nas 18 stopni! Nie wiadomo jak siebie ubierać a co dopiero dziecko :o

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 30 października 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej my dzis mielismy ost szczepienie na ten pierwszy rok ;) maly wazy 8200 gr i super rosnie.
    Dzis zjadl prawdziwy rosol z marchewka i makaronem. Zjadl pol sporej porcji. Super gryzie i nie dlawi sie.

    Moj jeszcze nie usiadl sam. Czy aby moj tylko czy ktorejs z Was pociecha tez jeszcze nie siedzi?

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malyprosiaczek wrote:
    A u nas sukces jeśli chodzi o kota. Rano przyszedł i przytulił się do młodego. Nawet pozwolił młodemu pogłaskać go xd Wikuś też super się zachował bo ładnie go pogłaskal i krzyczał do niego "a ta" jak kot później odszedł troszkę dalej xd

    Ja jeszcze nie zaczęłam młodemu dawać bułki. Myślałam, że wszystkie się wstrzymalyscie z tą decyzja, ale skoro dajecie to ja mu też dam :D
    Tylko pilnuj bo może mu się przykleić do podniebienia :)

  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 30 października 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaaak będę pilnować :D

    Wikuś też nie ma żadnego zęba i też sam nie siedzi.

    Dzisiaj przerazilam się. Mąż był z synem u moich teściów i jak wrócili do domu, a ja ściąga łam młodemu kurtkę to z tej kurtki wypadła czarna w czerwone kropki biedronka. Szybko sprawdzałam czy młodego nie ugryzła, ale miałam już serce w gardle

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 30 października 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ani nie ma zębów ani nie siedzi, ale ona zawsze jakoś tak na końcu chociaż za2 tygodnie kończy 7 mec. Co do zębów to w zasadzie się cieszę - przy kp czuje sie bezpieczniej no i Lili ogólnie jest ciężka we współpracy wiec nie wiem jak miałabym jej te zęby myć :/

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 30 października 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ma już dość długo 2 dolne zęby i tylko te, i wygląda super jak się śmieje :-)
    Ale sama nie siedzi, choć czekam przede wszystkim na to raczkowanie, bo podchody są codziennie i jest już coraz bliżej ;-)
    No ja bułki na pewno nie dam. Może się skusze na te sucharki Holle co Edwarda, ale mi w dalszym ciągu do dawania takich rzeczy nie spieszno.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 30 października 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez dzisiaj mielismy to ostatnie szczepienie ;)

    U mnie dzisiaj 21 stopni bylo az :p

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/292e560bd65a.jpg

    Spacer chyba sie podobal :p

    acygan, Totoro, White Innocent lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 30 października 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poki co ty chyba tylko Andzi bobas usiadl sam. I jest to bardzo szybko bo standardowo same siadaja 7-10 miesiac. Wiec maja bardzo duzo czasu. Moj poki co pozycja czworaczna non stop, bujanie sie a ostatnio uwielbia skakac tzn sprezynowac jak sie go podtrzymuje.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 30 października 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubuś zaczął się dzisiaj wspinac na mnie, rano jeszcze na kolana się dał rady się podnieść a teraz już bez problemu :) ok szybko coś mu to idzie wszystko :p

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 30 października 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sa dwa zabki,siadac siadamy, ale nieprawidlowo, wiec cwiczymy.

    Ja mam tez pytanie. Ile dajecie posilkow stalych dziennie? Bo my rozszerzamy trzeci tydz, przez dwa tyg byly raz dziennie warzywa,od niedzieli owoce jako drugi posilek. Jesli niebawem bede chciala wprowadzic kaszki to polaczyc je z owocem i juz po poludniu owocu nie dawac? Czyli tak jakbym dawala nadal dwa posilki. Wydaje mi sie,ze trzy dla takiego dziecka to chyba troche za duzo.

  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 30 października 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia123 wrote:
    Kubuś zaczął się dzisiaj wspinac na mnie, rano jeszcze na kolana się dał rady się podnieść a teraz już bez problemu :) ok szybko coś mu to idzie wszystko :p

    Zosia nie raczkuje, prawidlowo nie siada, a wspina sie juz od jakiegos czasu. Czy to na mnie,czy przedmioty, niewazne, aby stanac na kolana :)

‹‹ 1371 1372 1373 1374 1375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ