Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 12 września 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darika wrote:
    Też mi się tak wydaje. Chyba tylko na glukoze trzeba być na czczo, a reszta badań to nie ma nic do tego czy coś zjemy czy nie.
    Na pierwszej glukozie też nie musiałam być na czczo. Dopiero jakby wynik był zły, to kolejne podejście już na czczo.

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 12 września 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff przeżyłam, ale było ciężko ;) no ja właśnie miałam m.in. tą nieszczęsną glukozę. Pani pobierająca powiedziała, że tylko do glukozy kobieta w ciąży powinna być na czczo, powinna to znaczy nie za wszelką cenę jeśli czuje, że nie da rady. No ale nic to, dałam radę i teraz czekamy na wyniki :) a w następny czwartek usg :)

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 12 września 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby ktoś miał pytania dotyczące cc to z chęcią odpowiem, miałam dwie :-)
    U mnie pierwsza wizyta w czwartek, pewnie będzie USG, wczoraj robiłam badania krwi, tsh 2.340 morfologia w normie, żelazo też ok choć troche w dolnej granicy. Strasznie mi ulżyło jak zobaczyłam wynik tsh :-)

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • naserio Ekspertka
    Postów: 171 109

    Wysłany: 12 września 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, byłam dzisiaj na badaniach :) popołudniu wyniki, zobaczymy czy wszystko w porządku :)

    śliczne macie dzieciaczki dziewczynki <3 rośnijcie zdrowo!

    mhsv9vvjcyk8ueqj.png
    7v8ryx8dfww4tok4.png
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 12 września 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naserio jakie badania robiłaś?

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patusia90 wrote:
    Wizyta o 15 więc jeszcze trochę :D
    kciuki ;)

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 12 września 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja już wiem, że glukoza w porządku jest i morfologia prawie ok ;) czekamy na resztę wyników :)

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 12 września 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za 2 tygodnie też muszę zrobić badania. Na powrót będę musiała się w jabłka zaopatrzyć, żeby nie paść na mdłości;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 12 września 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Ja za 2 tygodnie też muszę zrobić badania. Na powrót będę musiała się w jabłka zaopatrzyć, żeby nie paść na mdłości;)

    mnie uratował jogurt pitny :) ale i tak ledwo doczłapałam się z samochodu do domu, na spacery dla mnie jeszcze ciut za wcześnie jest ;)

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 12 września 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jogurt też wchodzi;) Ja byłam wczoraj rano na krótkim spacerku, sapałam jak lokomotywa, straszna zadyszka

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 12 września 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak... te spacery.. strasznie męczą. Jeszcze do tego wczoraj tak duszno, a ja się tłukłam tramwajem i jeszcze sekunda i bym zemdlała. Gdy wysiadłam tylko szukałam ławki-ale już czułam że idę "prawy do lewego". I zgaga bardzo doskwiera.
    Co do cukrzycy ciążowej. Miałam w 1 ciązy. Dostałam glukometr i rozpiskę co i kiedy jeść. Po każdym posiłku badałam poziom cukru. I jakoś to było. Póki co w tej ciąży cukier na czczo jest ok.

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • justysbp Przyjaciółka
    Postów: 110 123

    Wysłany: 12 września 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję wam dziewczyny tak złego samopoczucia. Mi się trafiło parę gorszych dni, nie powiem, ale generalnie czuję się dobrze. Spaceruję normalnie z psem, byłam na grzybach, a jutro jadę w Bieszczady i jak tylko pogoda pozwoli to mam nadzieję, że uda mi się "połazić" ;)

    eikt3e3kj1qmtans.png
  • naserio Ekspertka
    Postów: 171 109

    Wysłany: 12 września 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek wrote:
    Naserio jakie badania robiłaś?
    standardowe, mocz, mofro, coombs, tsh i jeszcze jakieś jedno :D

    mhsv9vvjcyk8ueqj.png
    7v8ryx8dfww4tok4.png
  • Paatka Autorytet
    Postów: 1981 1424

    Wysłany: 12 września 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w pracy ;) Najtrudniej z codzienną pobudką o 6tej, ale poza tym to daję radę :) Tylko raz mnie zemdliło i spędziłam 15minut na tarasie, ale ogólnie nie mogę narzekać i odliczam czas do piątkowej wizyty i przyszłotygodniowego usg prenatalnego :)

    justysbp lubi tę wiadomość

    04.2018 - ❤️👧
    04.2020 - ❤️👧
    08.2023 - 👼
    preg.png
  • patusia90 Ekspertka
    Postów: 248 198

    Wysłany: 12 września 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    oj tak... te spacery.. strasznie męczą. Jeszcze do tego wczoraj tak duszno, a ja się tłukłam tramwajem i jeszcze sekunda i bym zemdlała. Gdy wysiadłam tylko szukałam ławki-ale już czułam że idę "prawy do lewego". I zgaga bardzo doskwiera.
    Co do cukrzycy ciążowej. Miałam w 1 ciązy. Dostałam glukometr i rozpiskę co i kiedy jeść. Po każdym posiłku badałam poziom cukru. I jakoś to było. Póki co w tej ciąży cukier na czczo jest ok.

    A wtedy cukier na czczo jaki miałaś? i po 2h jeżeli robiłaś krzywą?

    U mnie dzisiaj się okaże co lekarz powie na wyniki..

    3jgx3e3k7vxypkzu.png

    20170506580117.png
  • wannsees Przyjaciółka
    Postów: 90 125

    Wysłany: 12 września 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkich serduszek! :)
    Ja właśnie siedzę w kolejce do lekarza i czekam, aż w końcu zobaczę serduszko swojego maleństwa... a nie ukrywam, że po poprzednich przejściach trochę się denerwuję...

    w5wq8iiktvbrghmo.png
    f2w39n733lo6nd9o.png
  • wannsees Przyjaciółka
    Postów: 90 125

    Wysłany: 12 września 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkich serduszek! :)
    Ja właśnie siedzę w kolejce do lekarza i czekam, aż w końcu zobaczę serduszko swojego maleństwa... a nie ukrywam, że po poprzednich przejściach trochę się denerwuję...

    w5wq8iiktvbrghmo.png
    f2w39n733lo6nd9o.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 12 września 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysbp wrote:
    Współczuję wam dziewczyny tak złego samopoczucia. Mi się trafiło parę gorszych dni, nie powiem, ale generalnie czuję się dobrze. Spaceruję normalnie z psem, byłam na grzybach, a jutro jadę w Bieszczady i jak tylko pogoda pozwoli to mam nadzieję, że uda mi się "połazić" ;)
    Ooo jak Ci fajnie :D pozdrów proszę ode mnie Bieszczady :D byłam tam kiedyś na przełomie września i października i się zakochałam :D

    justysbp lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 12 września 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patusia-żeby Cie nie skłamać. Na czczo miałam ok 100 a po 2 h ok 160. Ale to było 6 lat temu więc nie chce kłamać. Teraz na czczo mam 88, ale i tak mam nadzieje że niedługo da mnie na krzywą bo w tamtej ciązy ujawniła się już na początku ciązy a dopiero po 22 tc inny lekarz zorientował się że to cukrzyca ;/

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • patusia90 Ekspertka
    Postów: 248 198

    Wysłany: 12 września 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wannsees wrote:
    Gratuluję wszystkich serduszek! :)
    Ja właśnie siedzę w kolejce do lekarza i czekam, aż w końcu zobaczę serduszko swojego maleństwa... a nie ukrywam, że po poprzednich przejściach trochę się denerwuję...

    Trzymam kciuki :)

    3jgx3e3k7vxypkzu.png

    20170506580117.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ