X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 21 marca 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila juz fajnie kumata jest, Kamil tez juz coraz więcej rozumie, ale do niej mu jeszcze daleko :p Próbuje go uczyc pokazywać gdzie jest oko, nos itp. Ale tylko patrzy i sie smieje:p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 21 marca 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik, tak tylko mnie kasa motywowala zeby ewentualnie ten projekt wziac. Tzn firma tez super ale kasa wiadomo.

    Mialam napisac zebys posadzila misia albo lalke wlasnie i opowiedziala co i jak. Ja jak teraz pytam czy pojdzie kupe jak misio to albo od razu biegnie do nocnika albo sie na niego patrzy. Kinga widocznie potrzebuje wiecej czasu aby sie oswoic, takze na spokojnie :)


    Totoro Lilka cudo :)
    Moj tez coraz madrzejszy :) Dzis stanal pod komoda, na ktorej leza jego zabawki, wyciagnal reke i "da! da! da! da! da!". I musialam wszystko sciagnac na dol, bo wszystko chcial ;p Nie i tak tez go ucze ale poki co nic ;) Z nowosci to probuje sie ubierac, jak mowie zeby zalozyl skarpetke, to przyklada do stopy, czapke przyklada do glowy, bluzke do siebie ;p

    Totoro lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 21 marca 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każde dziecko w innym tempie nabywa inne umiejętości:D

    Edwarda moja dopiero teraz własnie próbuje coś mówić:D I to jeszcze tak niesmiało, jakby się wstdziła, że jej nie wyjdzie, aż mi się lezka w oku kręci jak to widzę:):):) Ale za to jak już coś powie, to z przytupem, jak z tą teściową dziśxD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2019, 21:52

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    Zależy co masz na myśli mówiąc lekką. Znowu lekka to niekoniecznie na każde drogi. Gumowe koła znowu swoje ważą. Patrzyłaś na joie?
    Chodzi mi o klasyczna parasolke lub spacerowke z małymi kolami,nie musi byc terenowa.Na joie patrzylam,ale mój obecny wózek jest dość podobny i chyba nawet lżejszy niż joie.

  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 21 marca 2019, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili09 wrote:
    Chodzi mi o klasyczna parasolke lub spacerowke z małymi kolami,nie musi byc terenowa.Na joie patrzylam,ale mój obecny wózek jest dość podobny i chyba nawet lżejszy niż joie.

    Osobiście nie mam, ale McLareny są polecane jako parasolki, siostra miała i sobie chwaliła, rozpadł się dopiero po 4 dziecku ;-) ja nie kupiłam, bo chciałam coś bardziej terenowego jednak, z większymi kołami itd.(dużo jeździmy).

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • kaszelkowa Autorytet
    Postów: 327 281

    Wysłany: 22 marca 2019, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda super że decyzje za Tobą, teraz cała wiosna i lato przed wami :)

    Spacerowka - my mamy easywalkera mini, jest cudny i naprawdę lekki i składa się do maleńkich rozmiarów:) właśnie typowa parasolka. Na trudny teren i potem zima nadal świetnie sprawdzi się stokke. Ja teraz rozglądam się za wozkiem do biegania i z opcja przyczepki rowerowej.

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    mjvy9vvjacooymry.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 22 marca 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam Mutsy Igo,niby super wozek,na kazdy teren, ale zupelnie niedopasowany do mojego dziecka,zsuwa się,widać że mu w nim niewygodnie..dlatego chce kupić coś jeszcze lzejszego i mniejszego niż Mutsy

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 22 marca 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili09 wrote:
    Mam Mutsy Igo,niby super wozek,na kazdy teren, ale zupelnie niedopasowany do mojego dziecka,zsuwa się,widać że mu w nim niewygodnie..dlatego chce kupić coś jeszcze lzejszego i mniejszego niż Mutsy

    O matko, pol ciąży chorowałam na mutsy, ale właśnie spacerówka mnie jakoś nie przekonywała.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 22 marca 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam te kredki Stockmar, ale wzięłam i kostki i taki tradycyjny kształt. Jestem ciekawa czy Kindze przypadną do gustu ;-) mam nadzieję, że na początku przyszłego tyg.przyjda.

    Edwarda, daj znać jak dostaniesz te kredki z Nowej Zelandii jak wrażenia.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 22 marca 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    O matko, pol ciąży chorowałam na mutsy, ale właśnie spacerówka mnie jakoś nie przekonywała.
    Gondola była fajna,choć bardzo krótka,za to spacerowka to horror..sporo pieniędzy za wózek,zdecydowanie jest przereklamowany

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 22 marca 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik właśnie wczoraj przyszly. Dzis mu dalam. Pokazałam, zaczelam rysowac, patrzyl wielkimi galami, dalam mu kredke do reki, to od razu zaczął klasc reke na papier - ruch jak do rysowania. Ale po chwili rzucil sie na papier, zaczal go gryzc, potem kazda kredke po kolei ale takie ilości ze szok :o Potem jeszcze ponowilam probe i bylo to samo wiec zabrałam :p Bylam prawie pewna ze tak bedzie ale szkoda troche. Widoczne to nie jego czas :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 22 marca 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda następnym razem już pewnie będzie lepiej :) Lilka też na dzień dobry ugryzła rysik xD i średnio ogarniała co z nimi robić poza jedzeniem xD a dzis rysowala już fajniej :D

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Aga78 Autorytet
    Postów: 894 453

    Wysłany: 22 marca 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dałam dzisiaj Borysowi kredki.Nawet udało mu się narysować kreski.Cieszył się jak mu autko narysowałam.
    A dzisiaj mòwię do niego, że zjemy na obiad rybkę a on szybko podleciał do akwariumz rybami i zaczął pacać łapkami w szybę😉
    Nawet nie wiedziałam, że już wie co to rybki bo raczej pies jest w centrum zainteresowania a rybki olewał dotychczas😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2019, 22:44

    14.11.2015- 1 IUI:( 14.01.2016 2 IUI:(
    11.05.2016-INF-I Transfer :(
    06.12.2016 - CRIO II Transfer
    04.05.2017- ciąża naturalna Aniołek [*] 9 tydz
    3jvzi09kjtx66r5t.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 23 marca 2019, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga78 to jest właśnie fajne, mówimy do dziecka, a po jakimś czasie okazuje się, że sporo już z tego zapamiętało :D

    Aga78 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 23 marca 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wózków to właśnie planuję zmieniać spacerówkę na Baby Jogger City Elite. Ma ktoś doświadczenie z tym wózkiem?

    Mój mały wszystko NIE NIE NIE a nawet niemieckie (NAJN) nam doszło także sie śmiejemy że poliglote mamy. Ale zaprzecza z takim zapałem że aż głos unosi.
    Jeśli chodzi o roczek to poprosiłam o pieniądze tłumacząc że właśnie zbieramy na nowy wózek. Zamówiłam zaproszenia ze zdjęciem mam nadzieję ze będą w poniedziałek. Szykujcie jakieś drobne podziękowania dla gości?
    Fotelik już kupiliśmy. Zdecydowaliśmy się na Axkid Move. Cena fajna no i szwedzki TestPlus

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie robimy imprezy. Przychodza tylko dziadkowie. Bedzie torcik i juz :) Liczymy na kase na nowy fotelik. Zadnych zabawek nie chcemy bo ma ich za duzo.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My robimy też tylko podwieczorek z torcikiem dla dziadków i rodzeństwa. Tydzień później mamy Chrzciny więc nie ma sensu.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I też właśnie subtelnie powiedziałam teściowej, że zbieramy na fotelik i nie potrzebujemy 50 zabawki..

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik trzeba bylo polaczyc i zrobic jedna duza impreze ;)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już najbardziej mnie wkurza jak mi ktoś pluszaka daje. Kurde, mam 5 toreb pluszaków, w użyciu są 2, 3 i ma je w łóżeczku tylko żeby się przytulić, bo się tym nie bawi. Jak widzę kolejnego pluszaka to mam ochotę powiedzieć, żeby ten ktoś kto go przyniósł zabrał go z powrotem. Albo dał biednym dzieciom (muszę w sumie zobaczyć czy Caritas nie przyjmuje pluszaków..).

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
‹‹ 1563 1564 1565 1566 1567 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ