X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 24 marca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokilka my uzywamy tej maty jak basenu od dawna :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi okres wrocil 3 miesiace po porodzie, a karmie dalej :p Moja kuzynka zaszla w ciaze nie majac okresu po ciazy ;) Co kobieta to inny przypadek:p

    Zauwazylam, ze Kamil probuje siadac, ale mu nie wychodzi i strasznie sie przez to denerwuje:( W srode mamy rehabilitacje wiec licze na to, ze mu pomoże to opanować w koncu..Po za tym zarejestrowalam go do neurologa na wszelki wypadek po za tym martwi mnie to, ze dalej nie wklada sobie jedzenia do buzi :(

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy daj znac jak po lekarzu.


    Dziewczyny na eobuwie.pl jest promka 30%. Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam buty :p Zamowilam juz jedne szpilki na powrot do pracy i jak wrocimy dzis do domu to bede szukac czegos na lato ;)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 24 marca 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio chciałam już wynieść Lili tę matę, stwierdziłam, że poczeka na następnego bobasa, jak będzie nam dany, ale kupiliśmy Little tikes domek na drzewie i chyba damy ją do środka, żeby miała na czym siedzieć :D a tematycznie się spina xD swoją drogą udało nam się to ustrzelic na olx za 100 zł, a rzekomo w stanie idealnym :O jutro powinno przyjść, strasznie ciekawa jestem czy zainteresuje Lilę.
    Do tej pory strzałem w dziesiątkę była tylko mata piankowa xD bright starts - tylko piłeczki ją interesują, z doskoku palnie czasem słonia, żeby zagrał i w sumie tyle. No, ostatnio jeszcze dziadziuś ją nauczył zabawy - wieszanie pieluszki na tych pałąkach i zrzucanie xD no ale myślę, że do tego nie jest potrzebna taka droga mata xD Jak była malusia to co ją tam położyłam to się darła, więc 5ez nie skorzystała wiele xD ale już nic nie było taką kulą w płot jak karuzelka xD chyba bardziej nietrafionego zakupu jej nie zrobiliśmy xD może drugie dziecko będzie bardziej zainteresowane... :D ale kto mógł przypuszczać, że się trafi egzemplarz, który nie toleruje leżenia na plecach O.o

    White Innocent lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i moj maly coraz bardziej kumaty. Dzis podszedl do mnie i mowi da! da! da! Pytam co chcesz? Da! i pokazuje na kuchnie. Z racji ze byl po posilku to pytam czy chce chrupka. Da! Mniam! Hahaha.

    Wczoraj bylismy na burgerach, to byl zafascynowany nowym miejscem, rozgladal sie, cieszyl sie na lampy, na obrazki, na krzeselko na którym siedzial, zaczepial ludzi. Ciesze sie ze jest otwarty i lubi nowe miejsca. W tramwaju zaczepial chłopca który siedzial w wózku obok z telefonem w reku. Raczej chodzilo o telefon niz chlopca ale i tak fajnie :p 2 babulinki zachwycily sie jego oczami, maz dumny bo to po nim :p :p

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda haha, bystry Henio :D

    Ja już ręce zacieram na kolejne takie ładne dni jak wczoraj i wizyty na placu zabaw. Jednak chyba nie ma porównania jak rozwijają się dzieci przy innych dzieciach :)

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro ale fajny ten domek. Jak bylam dzieckiem to marzylam o takim :) Poszukam tez na Olx to moze bym kupiła do rodziców na dzialke :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 11:07

    Totoro lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, powinnam napisać- u większości z was cykle wrócą jak zdejmiecie dzieci z cyca ;-)
    Oczywiście to nie reguła, ale kwestia hormonów. Tak jak pisałam, ja niby też kp a okres dostałam 2 mce po porodzie (karmiłam fo 10 mca). W tą stronę się zdarza, ale nie słyszałam jeszcze, żeby kobieta przestała karmić i jej cykle nie wróciły. Moim zdaniem u niektórych karmienie powoduje tak duży wyrzut prolaktyny, że nie ma mowy o powrocie okresu. U mnie tego wyrzutu nie było i nawet wiem czemu (stres), więc okres szybko wrócił. Te z was które karmią i nie mają okresu mają po prostu utrzymaną prolaktynę na b.wysokim poziomie. I tyle.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Aga78 Autorytet
    Postów: 894 453

    Wysłany: 24 marca 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik, chodzi o to, że pomimo karmienia cykle wracają. Ja chcę okres ale jeszcze nie chcę odstawiać😉
    Edwarda, rok temu też dawałaś cynk o promocji na eobuwie tylko wtedy kupowałyśmy buty na spacerki😀, też muszę zacząć szykować garderobę do pracy.Praktycznie mam wszystko do wymiany bo waga mi poleciała 5 kg niż przed ciążą..no i buty też się przydadzą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 12:59

    14.11.2015- 1 IUI:( 14.01.2016 2 IUI:(
    11.05.2016-INF-I Transfer :(
    06.12.2016 - CRIO II Transfer
    04.05.2017- ciąża naturalna Aniołek [*] 9 tydz
    3jvzi09kjtx66r5t.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 24 marca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja karmię cycem dużo, okres dostałam juz po pół roku po porodzie.

    Kokilka u nas zero zainteresowania ta mata. Właśnie ja spakowalam i wynosze, bo tylko kurz zbiera.

  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 24 marca 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos maty, u nas też już wyprana i spakowana, będzie czekać na drugie dziecię. Dla Kingi mogłaby nie istnieć. W ogóle mało z niej korzystała, może na początku, jak leżała jak klocek i się patrzyła na wszystko. Ale jak tylko zaczęła się ruszać nic z tej maty ją nie ciekawiło. Ani zabawki, ani słonik, na piłki trochę miała fazę, ale też szybko jej przeszło. Żałuję, że nie kupiłam jakiejś taniej matki, na jedno by wyszło a kasa w kieszeni..

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 24 marca 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik o rany, też nie lubię jak Mała dostaje pluszaki. Leży to i się kurzy, ani się tym nie bawi, ani z tym nie śpi.

    Totoro ja we wrześniu miałam takie dziwne objawy, że byłam pewna, że dostanę niedługo okres. Dostałam na początku stycznia.
    Mam nadzieję, że Lili się spodoba domek, u nas to był strzał w 10 :)

    U nas roczek w najbliższą sobotę 😱 będą dziadkowie, chrzestni i prababcia Małej, a moja babcia :) kawa, ciacho, tort i parę balonów i tyle :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 16:45

    Totoro lubi tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 24 marca 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też karmie cycem a okres dostałam kilka miesiecy po porodzie.
    Edwarda oblukałam teb bugaboo totalnie nie dla mnie. Szukam wózka na wertepy i nie musi być lekki:-) nie wnoszę go nigdzie.

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • pola80 Przyjaciółka
    Postów: 118 31

    Wysłany: 24 marca 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U nas dzisiaj roczek 😀 Był tort, kawa, balony.

    Na prezent polecam zabawkę Vtech zebra 3 w 1 scooter.
    Starszy syn dostał na pierwsze urodziny i pokochał. Zabawka była w użyciu codziennym do 4 roku życia. Ta zebra to pchacz, który zamienia się w jeździk gdzie dziecko siedzi i samo odpycha się nogami (starszy to uwielbiał) i hulajnogę.

    Katy, acygan, Aga78, Totoro, Andzia123 lubią tę wiadomość

    eaobezd.png
    AMH 0,37 listopad 2016
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 24 marca 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego:)

    U nas ta mata dalej w użyciu i Kamil ja uwielbia xd

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 24 marca 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego z okazji roczku :)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 24 marca 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga78 faktycznie :p wtedy kupilam 3 pary cichobiegow i jedne wyzsze ;)


    Gosiczek a to ok. Bugaboo to typowy mieszczuch wiec na wertepy raczej nie. A i jak waga nie ma znaczenia to tym bardziej.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 24 marca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiczek wrote:
    Ja też karmie cycem a okres dostałam kilka miesiecy po porodzie.
    Edwarda oblukałam teb bugaboo totalnie nie dla mnie. Szukam wózka na wertepy i nie musi być lekki:-) nie wnoszę go nigdzie.

    Polecam Espiro Sonic Air na wertepy. Papowane dość duże koła, obszerna budka, duża, chroni przed wiatrem, deszczem (dokupiliśmy też za chyba 35 folię żeby mieć komplet), wygodnie się składa, lekki nie jest (11kg) ale lecieliśmy nim samolotem i było ok. W dodatku nie kosztuje majątku. Potrzebowaliśmy spacerówki mniejszej i poreczniejszej od tej 2w1 ale też na wertepy, bo jak jeździmy to nie siedzimy w hotelu tylko zwiedzamy i lazimy po wszystkim co się da, więc wózek musimy mieć na teren różny.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 24 marca 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O karmieniu cycem i cyklach w jego trakcie się nie wypowiem bo niestety nie k armilam długo.Co do wozka to podoba mi się Greentom,ponoć jest lekki,może któraś z Was ja ma?
    Poszukuje też ubranie na roczek dla Młodego..nic mi się nie podoba,nie chce koszuli i muchy..nawet w Next nic fajnego nie ma,choć uwielbiam ich każda rzecz..doradzicie gdzie jeszcze szukać..help😊

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 24 marca 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White Innocent mam nadzieję, że jutro dostaniemy ten domek, bo mąż dziś wszedł na olx a tam jakiś problem z ogłoszeniami babki, od której kupiliśmy, mam nadzieję, że nie wtopilismy... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 19:59

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
‹‹ 1565 1566 1567 1568 1569 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ