X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 28 marca 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo edwarda, kurde my mamy na 14 maja szczepienie mmr i nawet moj sobie wolne wzial zeby byc z nami, mam nadzieje ze nie bedzie upalu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2019, 13:18

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 marca 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik, pani szczepienna kazala zrobic 8 tyg przerwy. I powiedziala o tym upale, podejrzewam ze sie nie robi bo mmr to ciezka szczepionka. A prognozy podobno juz sa, ja osobiście nie słyszałam ;)


    JS to szybko mmr szczepicie :o

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 28 marca 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko?
    Chyba normalnie, tzn no u nas tak szczepia, 18 dni po roczku wychodzi na to, a tak sie nie szczepi?
    Nie stresujcie mnie :D

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 28 marca 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I podobnie jak u Jupik ja nad mężem też musiałam popracować bo inaczej w domu nie robilby nic.[/QUOTE]

    Sorki ale dla mnie najgorsze to próbować zmienić drugą osobę..

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 marca 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JS nie nie nic z tych rzeczy. Gdyby nie meningokoki to i tak starałabym sie zaszczepic okolo 14 mca. To dla mnie najhorsza ze szczepionek i stad im później tym lepiej.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 marca 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili09 wrote:
    I podobnie jak u Jupik ja nad mężem też musiałam popracować bo inaczej w domu nie robilby nic.

    Sorki ale dla mnie najgorsze to próbować zmienić drugą osobę..[/QUOTE]

    Ktos to pisal o zmienianiu? Nie zauważyłam.
    Niektóre tesciowe nie nauczyly porządku czy chocby dbania o siebie. Wtedy, jeśli oczywiscie kobiecie to nie odpowiada, powinna faceta nakierowac na odpowiednie tory. Ja swojego meza (jedynaka wychowanego tylko przez mame) stosownie "wychowalam". Na szczęście sam sie garnal do wszystkiego i teraz nie mam problemu.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 28 marca 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat mężów heh:)
    Każdy ma wady i zalety. Mój dużo robi, nawet ciasta piecze, ale posprzatac na bieżąco po sobie to nie potrafi. Jak miałby pilnować np dokumentów, kasy, różnych ważnych spraw, to byłaby to katastrofa.
    I zgodzę się, że bardzo dużo wynosi się z domu. Z pewnymi rzeczami nie da się wygrać i tyle.

    Odpowiedzmy sobie też na pytanie, czy ten mąż pracuje fizycznie? Mój pracuje i czasem mu się nie dziwię, że po prostu mu sie nie chce, ale nikt nie mówił, że będzie lekko. Siedząc za biurkiem człowiek się tak nie męczy jak pracując fizycznie, nie oszukujmy się. Ale każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo.

  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 28 marca 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili09 wrote:
    I podobnie jak u Jupik ja nad mężem też musiałam popracować bo inaczej w domu nie robilby nic.

    Sorki ale dla mnie najgorsze to próbować zmienić drugą osobę..[/QUOTE]

    Ale ja nie zmieniłam męża. Nauczyłam go jak dbać o przestrzeń wokół siebie a to chyba nic złego? Zdecydowanie wolę mieć obok siebie osobę, która mi pomaga i razem ze mną sprząta niż flejtucha, który nic nie robi i jeszcze bałagani. To kwestia dogadania się, a nie zmieniania. Zresztą z tego co wiem i widzę to mąż nie narzeka ;-)

    edwarda20, Jupik, White Innocent lubią tę wiadomość

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 28 marca 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli facet po pracy zasiadałby przed telewizorem i oczekiwał, że podasz mu obiad, później po nim posprzątasz, ogarniesz dzieci i chatę, bo tak to wyglądało u niego w domu, to nie próbowałabyś rozmawiać i tego zmienić? Bo najgorsze to na siłę kogoś zmieniać?

    A my na MMR idziemy już w przyszłą środę :)

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 28 marca 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie mnie to zawsze śmieszy jak kobieta mówi że chce wychować (czyt.nauczyc czegos)faceta..

  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 28 marca 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acygan mój pracuje fizycznie. Od poniedziałku do soboty. Ale mój za to nic nie ugotuje bo nie potrafi ;-). A może potrafi? Ale ja uwielbiam gotować i to jest dla mnie przyjemność.

    Moj miał w domu zawsze wszystko podstawione i odstawione. Więc jak razem zamieszkalismy, dogadaliśmy się co do podziału obowiązków i jest ok. Nie był tego nauczony w domu, nauczyłam go tego ja. Nie wychowałam. Nauczyłam, pokazałam, że tak się da ;-).

    White Innocent lubi tę wiadomość

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 28 marca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam trochę inne spojrzenie na związek,pomimo ze w domu rodzinnym nic nie robił,dla mnie to są tak prozaiczne sprawy,że nie potrafilabym się z nim o to klocic czy dorosłego faceta tego uczyc😃dlatego twierdzę że dużo zależy od charakteru faceta i jego dojrzałości-jak w miarę ogarnięty to zrozumie sam..

  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 28 marca 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mojego męża też wszystko robiła mama, u mnie w domu tata też miał wszystko podane na tacy, dlatego ja sobie powiedziałam, że u mnie tak nie będzie. Jednak pod pewnymi względami widzę, że nie wygram i tyle. Są sprawy, które mnie irytuja, ale za wiele też jestem wdzięczna i doceniam.

    Czasem się zastanawiam jak to widzą faceci. Przecież my też nie jesteśmy idealne, ale oni chyba z tym nie walczą :D zastanawiam się dlaczego :D

    Lili09 lubi tę wiadomość

  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 28 marca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to nie jesteśmy idealne? Jesteśmy, bo urodzilysmy im takie wspaniałe dzieci :-D Oni by tego nie zrobili :-D. Haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2019, 15:11

    acygan, edwarda20, gondi lubią tę wiadomość

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 28 marca 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O White, czyli ja nie bede pierwsza ktora szczepi szybko :)

    My na meningo w koncu nie zaszczepilismy.

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 28 marca 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Czasem się zastanawiam jak to widzą faceci. Przecież my też nie jesteśmy idealne, ale oni chyba z tym nie walczą :D zastanawiam się dlaczego :D[/QUOTE]
    Słuszna uwaga..Doceniajmy wiec to co mamy i nie narzekajmy tak na tych naszych starych😃

  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 28 marca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba że przeginaja pałę, wtedy nie zrozumiem na pewno :)

  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 28 marca 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat związków można zamknąć...
    Laski czuje się trochę przez Was olewana,parę razy o coś pytałam i nie uzyskałam odpowiedzi,może teraz się poprawicie😃poszukuje ubranka na roczek dla syna(nie chce muchy,krawatow i białej koszuli)gdzie mam szukać?

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 28 marca 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili09 wrote:
    Temat związków można zamknąć...
    Laski czuje się trochę przez Was olewana,parę razy o coś pytałam i nie uzyskałam odpowiedzi,może teraz się poprawicie😃poszukuje ubranka na roczek dla syna(nie chce muchy,krawatow i białej koszuli)gdzie mam szukać?


    https://sklep.pinokio.net.pl/dla-chlopca - polecam, piękne i świetne jakościowo ubranka.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 28 marca 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ja nie pomogę, bo zamówiłam mojemu taki zestaw: https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/508035/s/cool-club-komplet-chlopiecy-body-z-dlugim-rekawem-i-mucha-spodnie/

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
‹‹ 1570 1571 1572 1573 1574 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ