Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 15 września 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka, ciekawy pomysł :D Jeszcze trochę czasu jest to coś się wymyśli. Chyba że będzie chłopiec to problem jeszcze większy;p;p

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 15 września 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja w ten sposób przekonałam swojego do nie wywijania żadnych tego typu numerów :D skwitował to jak zawsze: "czy Ty zawsze musisz mieć rację?" ;D

    Ellka lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 15 września 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się nazywa siła przekonywania :D:D :P

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 15 września 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byśmy chcieli Wojtka albo Zosie :-)
    Ja dzisiaj wychodzę do domu! Hura :-)

    Paatka, Ellka, pomarańczka_33, AJrin, Tusianka, nick nieaktualny, Ilona92, nick nieaktualny, hobbitka lubią tę wiadomość

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 15 września 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darika wrote:
    My byśmy chcieli Wojtka albo Zosie :-)
    Ja dzisiaj wychodzę do domu! Hura :-)

    Wspaniale:-)

    hobbitka lubi tę wiadomość

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 15 września 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ciężko Was nadrobić :)
    Darika super że wychodzisz do domu :)

    my się nad imieniem prawdę mówiąc nie zastanawialiśmy.
    Tzn kiedyś luźno było że ja bym dla chłopca chciała Adaś a on dla dziewczynki Kamila :)

    Emily89 lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 15 września 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamile są fajne :))

    Agusia_pia lubi tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 15 września 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dla dziewczynki imię jest. Dla chłopca nie:) czekam wlasnie w kolejce do mojej gin...

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w kolejce do lekarza.. bo znowu pojawiło się plamienie :(

  • patusia90 Ekspertka
    Postów: 248 198

    Wysłany: 15 września 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darika wrote:
    My byśmy chcieli Wojtka albo Zosie :-)
    Ja dzisiaj wychodzę do domu! Hura :-)
    U nas jeżeli dziewczynka to na pewno Zosia:)

    3jgx3e3k7vxypkzu.png

    20170506580117.png
  • kropekkk Znajoma
    Postów: 24 20

    Wysłany: 15 września 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ledwo Was idzie nadrobić po jednym dniu :P po środowej wizycie mamy 2,22cm żabę i piękne serducho :D i okazuje się ze jest starsze o ponad tydzień czyli zgadza się z terminem ostatniej miesiączki ale za cholerę nie zgadza się z owu ale najważniejsze ze wszystko Ok :)

    Darika cieszę się ze w końcu do domku :)
    AliskaA daj znać co lekarz powoedzial - mam nadzieje ze wszystko w porządku będzie

    A ci do wagi to mam 1,5-2,5 kg na plus (zależy chyba od wody w organizmie) ale pilnuje się bo w poprzedniej ciąży skończyłam z 27 kg i było mnie łatwiej przeskoczyć jak obejść pod koniec :/ także mam nadzieje ze teraz będzie lżej :)

    imiona to Kajtek albo Kornelia:)

    A na prenatalne będę się dopiero umawiać ale chce tak żeby mąż i córka tez byli - pewnie za jakieś 3 tygodnie będzie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Euthyrox 75
    Duphaston 2x1
    ug37cwa13oq4bkuj.png
    ug373e3k4h6ennyn.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 15 września 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliskaa wrote:
    ja jestem w kolejce do lekarza.. bo znowu pojawiło się plamienie :(
    trzymajcie się dzielnie, to na pewno nic poważnego! :)

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie w dobie internetu i mnóstwa książek ten segregator to rzecz zbędna dlatego myślę że sobie poradzę do końca ciąży z moja teczuszką która dostałam na 1wszej wizycie :) imiona dla dziewczynek to Aurelia lub Helenka. Dla syna nie mam... może Tadeusz albo Tymon ale tak pół na pół jestem przekonana...

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 15 września 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam, że nfz mnie osłabia... dzisiaj mojemu Mężowi udało się mnie zapisać do ginekologa na nfz... na 6.11. ... to jakaś kpina jest! :/

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 15 września 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliskaa wrote:
    ja jestem w kolejce do lekarza.. bo znowu pojawiło się plamienie :(

    wszystko będzie dobrze kochana, daj znać koniecznie co powiedział lekarz :*

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 15 września 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomarańczka_33 wrote:
    powiem Wam, że nfz mnie osłabia... dzisiaj mojemu Mężowi udało się mnie zapisać do ginekologa na nfz... na 6.11. ... to jakaś kpina jest! :/

    no na nfz tak jest ;/ ja pamiętam jak chodziłam na nfz to lekarka przyjmowała raz w tyg i na wizytę trzeba było się umówić na 2 mc do przodu... pamiętam jak w pierwszej ciązy w maju dzwoniłam z plamieniem to termin na czerwiec, mc później z plamieniem! masakra. teraz chodzę prywatnie i jest lepiej, chociaż kasa idzie. ale to wszystko dla dobra dziecka.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 15 września 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia - ja właśnie chciałam iść na nfz choćby po skierowania na badania, żeby za wyniki nie płacić... dramat! :/

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 15 września 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliskaa wrote:
    ja jestem w kolejce do lekarza.. bo znowu pojawiło się plamienie :(
    Na pewno wszystko będzie dobrze tak jak u mnie! Trzeba być dobrej myśli, trzymam kciuki!

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jeszcze nie wiem jakie wybierzemy. Co do dziewczynki kolacze mi sie po Glowie Nina. Noo ale zobaczymy.

    Ja dzis 14:50 na nfz mam usg potwierdzajace ciaze. Mam stresa przez te moje przygody z zebani, bolem i lekami.

    A ja powiem wam ze na nfz chodze i jestem zadowolona tylko usg robie prywatnie. U mnie w przychodni zapisywalam sie do ginekologa bedac juz w 7 czy 8 tygodniu ciąży. Najpierw termin na polowe pazdziernika po tekscie ze jestem w ciąży termin na kolejny tydzien i to tylko dlatego ze moj gin na urlopie. Mam wizyte zawsze przed innymi pacjentkami wiec nie musze czekac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2017, 12:08

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2657

    Wysłany: 15 września 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropekkk wrote:
    Ledwo Was idzie nadrobić po jednym dniu :P po środowej wizycie mamy 2,22cm żabę i piękne serducho :D i okazuje się ze jest starsze o ponad tydzień czyli zgadza się z terminem ostatniej miesiączki ale za cholerę nie zgadza się z owu ale najważniejsze ze wszystko Ok :)

    No duze dzieciątko masz! moje rowno z terminem rośnie, w srode mialo 2,4 cm.
    Czasami ovu się przesuwają, albo są 2 na przyklad co kilka dni. Tak mi lekarz tlumaczyl, jak na 1 usg mialam 2 pecherzyki, z czego w jednym bylo serducho a w drugim nie. I mowil, ze moglam miec 2 owulacje w przeciagu kilku dni i to drugie tez za chwile moze sie okazac serduszkiem. Koniec koncow okazalo sie, ze jest jedno. Ale nigdy nie wiesz jak to jest z tymi ovu. Moja kolezanka np, ciekawy przypadek, okresy miala okolo 30dniowe zawsze. Czyli ovu w okolicy 16-17 dc. Z męzem sie nie zabezpieczali ale uwazali, bo jeszcze nie chcieli. Kochali się do konca tylko raz podczas okresu. I zaszla w ciązę! jak?! magia ;p;p

    dqprqps6kaqxmc83.png
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ