X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 16 lipca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili09 wygląda to przynajmniej na obniżone napięcie mięśniowe. Dziwię się rodzicom, że nie konsultują tego.

    White Innocent piękna jest ta tablica <3

    White Innocent lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 16 lipca 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja sie ostatnio nie odzywam bo brak mi czasu. Podczytuje Was jednak. U nas ruszyla pelna para wyprawka dla malego. Piore codziennie. Skladam ukladam i tak w kolko.
    Dzis sie wkurzylam bo umowilam nas na szczepienie bo jak bylam w kwietniu to kazala w lipcu przyjechac a dzis w przychodni inna pielegniarka mowi ze mamy dopiero we wrzesniu bo od tej ostatniej 3 dawki ma minac rok. Ehh. Burdel tam maja!
    Ogolnie u nas ok. Maly spoko. Coraz wiecej rozumie. Ciekawe jak zareaguje na braciszka. Ale moze bedzie dobrze.
    Ja ledwo zyje codziennie cos. Jak nie prasowanie to przetwory robie na zime. W sob mielismy wesele ale synus nie byl w weselnym nastroju i przed rosolem odwiezlismy go do domu.
    W pt mam wizyte u swojej ginekolog.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 16 lipca 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White Inocent świetna tablica,mój Mały byłby zachwycony taką bo niezły z niego majsterkowicz.
    Totoro właśnie też się dziwię ze oni nie widzą problemu,ja byłabym już dawno u neurologa z takim dzieckiem..nie wiem czy to brak świadomości czy może wolą żyć w przekonaniu ze jest ok,no bo kto chce mieć dziecko z niedoskonałościami.
    Ja też robię przetwory,właśnie gotuje 2 rundę borówek.

    White Innocent lubi tę wiadomość

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 16 lipca 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei jestem przewrazliwiona trochę i wolę wszystko skontrolować co mnie niepokoi, żeby potem sobie nie wyrzucać, że można było działać wcześniej. Zresztą mamy za sobą konsultację fizjoterapeuty, neurologa, no ale to akurat był mus, teraz tego neurologopedy - no i okazało się, że dobrze zrobiliśmy, że pojechaliśmy... Mimo, że wszyscy mi wmawiali, że się doszukuję problemów tu, gdzie ich nie ma. Lepiej odwiedzić specjalistę i się mile zaskoczyć niż później żałować. Nawet jak wyjdzie się na idiotę, jak np. ja kiedyś, jak gnalam w sobotę do pediatry prywatnie z wynikami krwi Lili, bo byłam przekonana, że jest bardzo źle i mnie wysmiala... 🙄 Ale uspokoiłam skolatane nerwy i z soboty na niedzielę mogłam już spać spokojnie.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 16 lipca 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro ja też raczej z tych panikujacych i zaczelam się zastanawiać czy nie przesadzam z tym dzieckiem znajomych,mam tez wyrzuty sumienia ze sie odezwalam😬

  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 17 lipca 2019, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż, moja siostra opowiadała, jak to do szpitala (oddział psychiatryczny dzieci i młodzieży) trafiła chyba 10latka ze schizofrenią w takim stopniu zaawansowania, że już za wiele się nie da zrobić.. rodzice mimo, że byli u psychologa, psychiatry wcześniej, i wszyscy im sugerowali schizofrenie i natychmiastowe podjęcie leczenia, ośrodek itp., oni, że nie ma potrzeby i nie zrobili nic..do czasu kiedy dziewczynka chwyciła za nóż z którym ganiała za młodszym bratem, twierdząc że w nim siedzi obcy :-/ no i dopiero ją przywieźli, ale psychoza i zmiany w mózgu już duże- niestety jakby zadzialali wcześniej dziewczyna miałaby szansę na w miarę normalne życie, bo leki zatrzymałyby rozwój choroby. Piszę o tym, bo jak to moja sis podsumowała- rodzice wykształceni, inteligentni, normalna rodzina- ale za Chiny nie chcieli dopuścić do siebie możliwości, że mają chorą córkę.
    I tak to niestety czasem jest :-(

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie z serii trudnych,mój Mały zaczyna wymuszać jest placz marudzenie,ale ostatnio jak nie ulegam to zaczyna uderzać głową np we mnie,ale ostatnio nawet w krzesło..co robić?

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala apka nazywa sie WebToon a historyjka to True Beauty. Wiekszosc jest po angielsku. Polecam, ale uprzedzam ze nie mozna sie oderwać ;)


    Lili09 dziewczyny maja racje, na siedzenie i raczkowanie ma jeszcze chwile ale lezenie na brzuchu i obroty w obie strony to podstawa. Co oni nie zdaja sobie sprawy ze jeśli nie ogarnie podstaw to nie pojdzie dalej? Jak niby ma usiasc jeśli nawet sie nie obraca? Dobrze ze sie odezwalas, moze w koncu zaczna myslec. Tez uwazam jak Totoro ze lepiej isc sprawdzic niz przeoczyc.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili09 wrote:
    Dziewczyny pytanie z serii trudnych,mój Mały zaczyna wymuszać jest placz marudzenie,ale ostatnio jak nie ulegam to zaczyna uderzać głową np we mnie,ale ostatnio nawet w krzesło..co robić?
    Przytrzymać mocniej, żeby sobie krzywdy nie zrobił. Ewentualnie wynieść i zainteresować czymś innym.

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda to nie wiem czy zaryzykuje 😉 po Twojej aktywności na forum widać, ze można się wkręcić

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    Edwarda to nie wiem czy zaryzykuje 😉 po Twojej aktywności na forum widać, ze można się wkręcić
    Oprócz czytania to jeszcze sprzatam, chodzę 2x w tyg na konwersacje po ang co by sie rozgadac i szukam pracy, tzn wysylam cv i bylam juz na 2 rozmowach z czego jedna od razu odpadla. Takze ogolnie duzo rzeczy ale czytanie mnie pochłonęło ;)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A druga jak? Ja z gadaniem po ang. mam mega problem, spinam się na maksa i za dużo się zastanawiam, żeby jakiejś głupoty nie powiedzieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 11:36

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala wrote:
    A druga jak?
    Bylo całkiem milo, będzie drugi etap ale coz, mało placa i uprzedzili od razu... W przyszlym tyg mam kolejna rozmowe, więc licze na ta przyszla.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki, żeby ułożyło się po Twojej myśli 🙂 a my czekamy .... na kupę, żeby wbić się na spacer pomiędzy jednym a drugim deszczem. Kalinka jak przestała walić o 5 rano, to teraz ciśnie przeważnie w czasie drzemki albo na spacerze ... no maskara jakiś

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 lipca 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha. Henio robi zawsze po przebudzeniu ;) A potem na ogol jest druga przed drzemka, a czesto trzecia wieczorem ;)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Lili09 Przyjaciółka
    Postów: 90 22

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala próbowałam go zainteresować ale nic z tego..jest tak uparty że naprawdę nie wiem jak reagować..zawsze ignorowalam jego wymuszanie ale wziął się na sposób i zaczął uderzać glowa..
    Co do moich znajomych to przyznam szczerze ze sie dziwię bo to wykształceni ludzie..żadna patologia dziecko wyczekiwane.cała sprawa pipsula mi humor nawet po urlopie..
    Co do kup,u nas standardem była jedna dziennie;teraz nie wiem czemu robi co 2 dzień i zastanawiam się dlaczego,bo nic w diecie nie zmieniłam

  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Haha. Henio robi zawsze po przebudzeniu ;) A potem na ogol jest druga przed drzemka, a czesto trzecia wieczorem ;)
    Henio jak zawsze uporządkowany pod każdym względem 😂 a Kalina totalny spontan nawet w kwestii kupy

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilii na moją działa jak zaczynam ją naśladować ... przestaje się drzeć i zaczyna się śmiać. A co do znajomych pewnie ambicja im nie pozwala dopuścić myśli, ze z dzieckiem coś może być nie tak. Na kupę dodaj olej do zupy i kaszki będzie codziennie😉

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz mini spacer totalny niewypał... myślę sobie taka pogoda pewnie nikogo nie spotkam, to narzuciłam tylko płaszczyk na moje zajebiste podarte domowe legginsy, włosy tluste z odrostem (dzisiaj fryzjer) byle jak spięłam i jak na złość oczywiście minęłam się w sklepie ze znajomym i jeszcze komentarz Pani z piekarni: „oj chyba dzisiaj noc ciężka ?” 😂😂😂... na powrocie zrobiło się mega ciepło, a ja nawet tego płaszcza nie mogłam rozpiąć i jeszcze buty mnie obtarły ... oj szybko się do domu zawijałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 13:04

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Położyłam Pannę spać i co zrobiła po 15 minutach ? ... oczywiście kupę i to taką, ze czułam przez zamknięte drzwi ...

    ug37df9hq3eabxrz.png
‹‹ 1697 1698 1699 1700 1701 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ