X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 20 października 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik i o to chodzi, ze i karma i Dzierżyński nie odstraszy 😉 bo to jest właśnie TO imię 🙂 fajnie, ze już klepnięte

    WI co do płci u mnie było identycznie ... z tym ze ja zawsze miałam wizję drugiego synka, w życiu nie widziałam się w roli mamy dziewczynki. Jak to się mówi „Królowa może być tylko jedna „ 😉 ja nawet kotów nigdy nie miałam płci żeńskiej ... ale cóż trzeba było miejsca ustąpić miejsca Królewnie i teraz nie wyobrażam sobie, ze mogłoby być inaczej, ze w ogóle chciałam inaczej i ze między matką a córką może być tak silna więź. Myślałam, ze to tylko z synem możliwe 😉.Oczywiście pierwsze usg to trochę szok i trochę czasu potrzebowałam, żeby się przyzwyczaić do myśli, ze nie jest to ten wymarzony chłopiec. Nie żebym czuła się jakoś bardzo rozczarowana i się nie cieszyłam, ale to byla dla mnie taka nowość, ze w głowie musiałam sobie poprzestawiać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2019, 23:36

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 21 października 2019, 04:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala, u nas odwrotnie, wszystkie koty to u nas samice ;-) pies to też suka ;-) mąż musiał przetrawić, że straci miano jedynego mężczyzny w domu, haha ;-)
    Ps. Królowa, Królewna..czyżbyś miała na nazwisko Król? ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2019, 04:50

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 21 października 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik nie 🙂 mąż mi zawsze tak dogryzał przy okazji rozmów na temat ewentualnego drugiego dziecka tzn. jak rodzina czy znajomi zadawali moje ulubione pytanie „kiedy drugie?, „ no jak to nie chciałabyś córeczki ?”, „komu ja to złoto oddam?” (to teściowa), to mąż się śmiał, ze ja się boje konkurencji, no i ze królowa może być tylko jedna ... a ze była królowa to teraz jest Królewna 😉

    Jupik lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 21 października 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik super, że imię już wybrane. Zdaniem rodziny nie przejmowałabym się, chociaż też na pewno byłabym wkurzona. Ale to Wasze dziecko i nic nikomu do tego jak będzie miało na imię.

    Jupik lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 21 października 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro jak zęby Lili? Wyszło coś ?

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 21 października 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala nie, jeszcze :/ na razie gule tylko, nie wiem czy póki co się nie wstawiły w dziąsło tylko. Koleżanka mnie "pocieszyla", że one bardzo długo wychodzą 🙈

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 21 października 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy 5 pamietam, ze nawet Franek płakał, chociaż pozostałe zęby raczej go nie męczyły. Tylko on na szczęście książkowo między 2 a 3 rokiem jakoś. To Lili bardzo szybko wychodzą. A 3 macie już wszystkie?

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 21 października 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala tak, 3 i 4 mamy już, tzn niektóre trojki jeszcze niecałe, ale już wszystkie przebite. Też mi się wydaje, że jakoś szybko te piątki... Liczyłam na jakąś przerwę dłuższą 🙄

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 21 października 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro no to szybko. U nas wszystkie 1,2,3,4. Patrzylam ostatnio malemu na dziasla dalej macalam ale gladko. Moze i lepiej chociaz jak licze to zabkowanke jego zejdzie sie w czasie z zebami Kacperka wiec moze byc wesolo ;)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 21 października 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez dzisiaj z rozpędu sprawdziłam i gładko, ale spanie jak było beznadziejne tak jest .... już przestałam liczyć na to, ze kiedykolwiek wrócę do sypialni a młody do siebie ...

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 21 października 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik to super ze przestalas przejmowac sie opinia innych :)
    Moja mama sie darla od momentu jak wybralismy imię (okolo 16 tc) do kilku miesiecy po porodzie, bo ona zna dwóch Henryków i sa beznadziejni. Takze tego.


    U nas tez pełne uzębienie, ostatnio sprawdzalam czy cos sie wlasnie nie dzieje przy piątkach, bo sie slini bardzo i gryzie wszystko bardziej niz zwykle. Mialam kilka sekund bo nie chce otworzyc paszczy ale nic nie zauwazylam.

    Jupik lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 21 października 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Jupik to super ze przestalas przejmowac sie opinia innych :)
    Moja mama sie darla od momentu jak wybralismy imię (okolo 16 tc) do kilku miesiecy po porodzie, bo ona zna dwóch Henryków i sa beznadziejni. Takze tego.


    U nas tez pełne uzębienie, ostatnio sprawdzalam czy cos sie wlasnie nie dzieje przy piątkach, bo sie slini bardzo i gryzie wszystko bardziej niz zwykle. Mialam kilka sekund bo nie chce otworzyc paszczy ale nic nie zauwazylam.

    Dzięki za ten wpis. Moja mama skapitulowała i powiedziała, że się przyzwyczai. Za to teściowa..nie daje za wygraną. Wczoraj dzwoniła do męża, żebyśmy zmienili zdanie, dziś do mnie, że może nazwiemy go Emil, i zaczęła mówić do niego Emilek, więc powiedzialam, że to nie jest Emil i jak ktoś będzie mówił inaczej niż się nazywa to ta osoba nie będzie mogła się z nim widywać, a na koniec tłukła do swojej córki (która nam się teraz Kingą opiekuje), że ona i tak będzie mówić Kacper, bo jej się Feliks też z kimś tam kojarzy. Normalnie strzelić w łeb.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 21 października 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik wrote:
    Dzięki za ten wpis. Moja mama skapitulowała i powiedziała, że się przyzwyczai. Za to teściowa..nie daje za wygraną. Wczoraj dzwoniła do męża, żebyśmy zmienili zdanie, dziś do mnie, że może nazwiemy go Emil, i zaczęła mówić do niego Emilek, więc powiedzialam, że to nie jest Emil i jak ktoś będzie mówił inaczej niż się nazywa to ta osoba nie będzie mogła się z nim widywać, a na koniec tłukła do swojej córki (która nam się teraz Kingą opiekuje), że ona i tak będzie mówić Kacper, bo jej się Feliks też z kimś tam kojarzy. Normalnie strzelić w łeb.
    Ja prdl za przeproszeniem. Idiotka ta twoja tesciowa. Olej babe i badz konsekwentna, to jest Feliś i koniec kropka. Nie podoba sie to wypad.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 21 października 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Ja prdl za przeproszeniem. Idiotka ta twoja tesciowa. Olej babe i badz konsekwentna, to jest Feliś i koniec kropka. Nie podoba sie to wypad.

    Idiotka to wierz mi, mało powiedziane :-/
    Dokładnie tak uważamy, nie podoba się to wypad.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 22 października 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupik serio?? Masakra z ta Twoja tesciowa :/ co komu do tego jak sie bedzie nazywal Wasz syn?? To Wasze dziecko i mozecie mu dac jak chcecie na imie. Wazne zeby wam Sie podobalo.

    Jeju u mnie zapiernicz jak co dzien z rana. Do wyjscia na dwor do tej 10 to na wysokich obrotach bo zwykle robie obiad (zupa) wstawiam pranie. Kacperek zwykle marudzi i chce na rece. Bartus eali wielka kope nr 1 i ucieka jak chce go przebrac ehh. Pot mi po tylku leci...

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 22 października 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia współczuję :/ moja Lila jest jedna a dziś wstała taka marudna, że myślałam, że albo ją wystawię za okno albo sama pójdę w piguły stąd. Mam nadzieję, że z drzemki wstanie bardziej do rzeczy.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 22 października 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro u mnie na zmiane. Jak jeden aniolek to drugi daje popalic i tak w kolko ehh idzie oszalec :D

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 22 października 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wierzę 🙈 jeszcze ja jestem taki nerwus.. Staram się być spokojna, wyrozumiała, wiem, że to nie jej wina, ale dziś mnie już poniosło i dwa razy się wydarlam 🙈 moje granice cierpliwości zostały zbombardowane

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 22 października 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalinka też od soboty okropna. W nocy wyje do księżyca 😉 a dzień krzyczy i jeszcze bardziej wisi ... cierpliwość tez już na skraju

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 22 października 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro doskonale to rozumiem. Mnie juZ nie raz szlak trafial raz az sie poryczalam i ulzylo

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
‹‹ 1760 1761 1762 1763 1764 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ