X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 września 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha 😀 Sara bardzo szybko zaczela się rozglądać, książeczki kontrastowe i Lilki pandy potrafią ją zająć parę min 😁 no i właśnie Lila ją bardzo interesuje 😀
    Co do grzywki to ja nie jestem zadowolona 🙄 za krótką jej zrobiła i w ogóle jakoś tak slabo wydzieliła, dalej jej lecą włosy do oczu, jakby za wąska była i za wcześnie zaczynały sie dłuższe kosmyki 😐

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 25 września 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro śliczne dziewczynki,już widać siostrzana więź💛🧡❤

    Totoro lubi tę wiadomość

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 września 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro nie odniosłam sie: tak Henio już wlasciwie wszystko mowi, niektore wyrazy jeszcze niewyraznie, ale wszystko, czasami mnie zaskakuje ze zna takie slowo.

    A ze smiechostek to dostał niedawno 30-letnie figurki męża ;p i między innymi jest tam Wielki Ptak. Wczoraj go ogląda, mowię ze to Wielki Ptak, a on na to: on jest chory. Pytam a co mu jest? "pupka go szczypie" ;p
    Ma tez Freda Flinstona. I dzis mi go pokazuje i mowi: "to jest pan doktor. Przebral się za truskawkę" :D

    Totoro, Kala lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 września 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie teksty takich małych dzieci to jest coś świetnego 😁 my ciągle z Lilki lejemy, co ona potrafi palnąć.. 😁 Kiedyś zapisywałam takie perełki, teraz to by mi chyba doby brakło 😁

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 26 września 2020, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda widzę, ze mąż ładną kolekcje zostawił .... wcześniej pisałaś o lego, teraz figurki 🙂 takie zabawki z duszą. U nas za wiele się nie zachowało, jeden mój misiek i męża robot i samochód. Zawsze coś 😉

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 26 września 2020, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala ale super 😍 zdjecie na okładkę jakiegoś czasopisma sportowego😍

    Kala lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 września 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala ładny chłopiec :p zdjęcie super!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 09:03

    Kala lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 26 września 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda najpiękniejszy w całej wsi 🤣🤣🤣
    Dawaj Henia aktualnego na chwilę 🙂 ostatnio to chyba był dawno dawno temu jak mu włoski obcinaliście

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 26 września 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie Kalinka ma cudne te włoski 😍 i kocham jej stylówy ❤️😀

    Kala lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 26 września 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro niestety nie załapałam się na zdjęcie, ale ich relacja jest super :D

    Kalinka za to jest przecudna :) Ślicznie wygląda!!

    Totoro, Kala lubią tę wiadomość

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 27 września 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u Was? Jak weekend? U nas masakra .... prawdopodobnie czeka nas kwarantanna 😟 w klasie Franka jest zakażenie ... na razie wiemy nieoficjalnie, ale już psychicznie się oswajam z tą myślą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 19:12

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 27 września 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala współczuje.. Słyszę, że coraz więcej szkół przechodzi na nauczanie zdalne. W takim wypadku na kwarantanne idzie tylko jedna klasa?

    Ja jestem padnięta po całym weekendzie, Kubuś nie miał drzemek (coraz częściej mu się zdarza), mąż kończył mieszkanie, więc go nie było, a ja miałam mdłości... Już zapomniałam jakie to było okropne.

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 27 września 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa, to zależy od szkoły ... u nas akurat jest tak zorganizowane, ze uczniowie się nie mieszają tzn. nie mają możliwości (w szkole oficjalnie oczywiście 😉) kontaktu z uczniami z innej klasy, więc kwarantanna obejmuje tylko pojedyncze klasy

    Współczuje mdłości... przerabiałam w drugiej ciąży masakra. W pierwszej dla odmiany tylko rzygałam, ale bez mdłości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 20:29

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 27 września 2020, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala o kurde, nieźle :/ Moze jeszcze okaże się, że to fałszywy alarm :/

    U nas weekend minął fajnie, tylko za szybko 😜 W sobotę siedzieliśmy w domu, na obiad zamówiliśmy pizzę, potwm poszliśmy na spacer na lody, więc ogólnie chill. Dzis z kolei byli u nas moi rodzice i rodzenstwo, więc Lila sie wybawila, ja pogadałam, no z tym, ze Sarę znowu brzuszek męczył i całą wizytę była jak nie na rękach to przy cycku. Na szczęście potem walnela kupę stulecia, więc po cichu liczę na spokojną noc. No i może nie bede musiala być na nogach od 4 jak dziś 😅
    Swoją drogą po tym weekendzie planuję wreszcie zacząć zdrowo i grzecznie jesc. Ostatnio ciągle ktos do nas zaglądał, w sobotę sami sobie dzień rozpusty zrobiliśmy, makabra. Trzeba się wziąć za siebie w końcu.

    Czereśniowa współczuję mdlosci:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 22:42

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 27 września 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala widzialam Kalinkę ale nie mialam czasu nic napisac. Slodziak z niej, widać ze grzeczna :)
    Kwarantanny wspólczuję, ale jak trzeba to trzeba, nic sie nie poradzi niestety.

    Henia ucieka od zdjęc, jak tylko nakierowuje na niego telefon, to spierdziela ile sil w nogach. Jak kiedys mi sie uda to Wam pokaze :)


    Czeresniowa ja mialam calodzienne mdlosci od 6tyg do prawie 16tego. Ale to takie mdlosci, ze tylko lezenie mi pomagalo. Praktycznie nic nie mogłam przelknac. A nie przepraszam, jedyna rzecz po ktorej nie wymiotowalam to byly krakersy. Także wiem cos o tym, przykro mi, ale musimy to zdzierzyc dla bobo.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 27 września 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już ze szkoły dzwonili, ze jutro nie idą 😕 ... co do kwarantanny, to jedno szczęście, ze ten uczeń już od środy nie chodził, ostatni raz Franek miał z nim kontakt we wtorek i co za tym idzie już 5 dni minęło, więc zostaje jeszcze tylko 5. Także nie ma tragedii ... I teraz w zależności od tego, kiedy sanepid z nami się skontaktuje, będziemy wiedzieć kiedy startujemy ... no a czytając opinie o gdańskim sanepidzie mogą zadzwonić jak już będzie po ptakach 🤷‍♀️ ale na wszelki wypadek zakupy jutro zrobię

    A jeszcze żeby weselej było to musiałam w piątek wykupić antydepresanty .... dla kota 😂😂😂 takie jak dla ludzi ... dlatego teraz z mężem się śmiejemy, ze jak wyładujemy na kwarantannie, to sobie pożyczymy od kota, żeby rozwodem się nie skończyło

    Edwarda to poluj na Henia z aparatem i pokazuj 🙂 ja nie mogę zapomnieć tych z roczku z loczkami ... słodki taki był 😘

    Totoro jedz jedz kochana, tak się w tej ciąży odchudziłaś i wydietowałaś za wszystkie czasy, to możesz poszaleć bez wyrzutów 😉


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 22:43

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 27 września 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala, o to nie ma źle :D Nawet jakbyście faktycznie mieli kwarantannę, to zleci raz dwa :D
    Co do jedzenia to właśnie tak sobie pozwalam i pozwalam i trzeba wreszcie przystopować 🙄 mam 1kg do wagi sprzed ciąży, a gdyby nie ta rozpusta to juz pewnie byłabym na minusie.. No i brzuch trzeba zgubić, a takie jedzenie plus moje wzdęcia (bo przecież ja nie mogę sie tak obzerac bezkarnie, jelita mi o tym cały czas przypominają.. 🙄) raczej nie sprzyjają.. 😅

    Ja jeśli chodzi o mdłości to gorsze miałam teraz właśnie w tej ciąży, ale tak czy siak nie mogę narzekać bo były calkiem znośne w obu przypadkach. Na pewno nie utrudniały mi normalnego funkcjonowania. "

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 27 września 2020, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zima idzie ... płaszczem brzuch zakryjesz 🤣

    Totoro lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 27 września 2020, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest to jakaś myśl 😂

    Kala a macie jakieś info jak ten uczeń przechodzi tego korona?

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 27 września 2020, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarem .... info bezpośrednio od rodziców

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 23:27

    ug37df9hq3eabxrz.png
‹‹ 1890 1891 1892 1893 1894 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ