Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Bo moja starsza przechodzi bunt i mam schody do pokonania z wozkiem i jak ktos mi nie pomoze nie wyobrazam sobie z rana nosic wozka pelnego rzeczy dla starszej i mlodszej, plus dziecko i jeszcze biegac za starsza.
    AAAA rozumiem rozumiem.

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam Termin na 24 kwietnia ;)
    Ponoc jest rozwarcie na 4 cm!!! A ja nic nie czuje tego,tylko ucisk na dole.
    Ile to moze potrwac???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sassy wrote:
    Dziś o 16:15 urodziła się moja córeczka <3 Poród ekspresowy, że szok :D 3400g, 54cm, sn. Więcej napiszę potem i zaktualizuje listę, teraz się karmimy :)

    Katy gratulacje!!!

    Gratulacje! Oj ciekawa jestem opisu tego ekspresowego porodu. Ja się trochę boję szybkiego porodu, żeby zdążyć do szpitala odpowiednio wcześnie na ten nieszczęsny antybiotyk.

    Kinga ja też ciągle z brzuchem chodzę, ale mam jeszcze czas ;)

  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Kto jeszcze został nierozpakowany, bo już nie nadążam ;)?

    Ja tez melduje się w dwupaku i tez u nas się nie zapowiada, a termin mamy na 18 kwietnia :D


    Gratuluje kolejnym mamysiom :D

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja w dwupaku, aczkolwiek nadal z bolami. Sa rozne, wiec sama nie wiem co robic, na razie czekam az zacznie bardziej bolec, bo raz skurcz jest co 7 minut innym razem co 10. Ewidentnie cos sie dzieje, ale chyba to jeszcze nie czas na szpital.

  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sassy wrote:
    Dziś o 16:15 urodziła się moja córeczka <3 Poród ekspresowy, że szok :D 3400g, 54cm, sn. Więcej napiszę potem i zaktualizuje listę, teraz się karmimy :)

    Katy gratulacje!!!

    Wow, rowniez gratuluje ;)

    Sassy lubi tę wiadomość

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sassy ogromne gratulacje! ❤


    Sassy lubi tę wiadomość

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • darika Autorytet
    Postów: 1998 1372

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze w dwupaku... I ciszaaa...

    29.09.2016 Aniołek (10 tc)
    09.04.2018 cud narodzin - 55 cm, 3720 g. Amelka ❤️
    16.09.2020 cud narodzin - 54 cm, 3150 g. Igorek ❤️
    lprkcwa1zb61biig.png
    961l3e5eru5riodc.png
  • Myszka_Lena Ekspertka
    Postów: 121 111

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja w dwupaku :)

    ug37zbmhxq91lzcp.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w dwupaczku jeszcze ...

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 322

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny, nie mam nawet czasu żeby tu zajrzeć. Cieszcie się jeszcze chwilą spokoju ;) Bo niedługo się zacznie ;) U mnie tylko cyc cyc i cyc, padam na pysk ;)
    Nogi jak balony, w ogóle opuchlizna nie chce schodzić, ale brzucha praktycznie już nie mam, a bóli obkurczającej się macicy nie miałam w ogóle, także połóg przechodzę super, nie mam co narzekać :D Tylko żeby można było w nocy więcej pospać... ;)
    Rozpakowanym w ostatnim czasie gratuluję!!!!

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • Makira Autorytet
    Postów: 359 253

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sassy gratulacje! 3h przed porodem piłaś kawkę, a tu proszę ;D
    I ja również nadal dwupak, więc jeszcze trochę nas jest ;D

    Sassy lubi tę wiadomość

    gg646iye46nicebi.png
  • Veruka Autorytet
    Postów: 1005 466

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Gratulacje dla nowych mam.

    Kto jeszcze został nierozpakowany, bo już nie nadążam ;)?


    jaaaa! a jestem już tydzień po terminie i nic się nie zapowiada więc zaczynam się stresować :/

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • kaszelkowa Autorytet
    Postów: 327 281

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sassy gratulacje!!! Ale czad, czyli do maratonów innego towarzystwa szukam :)

    Ja też w dwupaku A rano już się tak cieszyłam;)

    Sassy lubi tę wiadomość

    mjvy9vvjacooymry.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszelkowa ale w domu? :D

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee to jeszcze sporo dzieciaczków przybędzie.

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje kolejnym rozpakowanym.
    Ja dzisiaj mam kryzys, nie dosc ze cos mnie choroba pobiera to jeszcze brzuch co chwile pobolewa i slabo mi sie robi. A tu jeszcze ok 3 tyg trzeba czekac.

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaGo wrote:
    Oj dziewczyny, nie mam nawet czasu żeby tu zajrzeć. Cieszcie się jeszcze chwilą spokoju ;) Bo niedługo się zacznie ;) U mnie tylko cyc cyc i cyc, padam na pysk ;)
    Nogi jak balony, w ogóle opuchlizna nie chce schodzić, ale brzucha praktycznie już nie mam, a bóli obkurczającej się macicy nie miałam w ogóle, także połóg przechodzę super, nie mam co narzekać :D Tylko żeby można było w nocy więcej pospać... ;)
    Rozpakowanym w ostatnim czasie gratuluję!!!!
    Mi dopiero niedawno opuchlizna zeszła (tak, że widać kostki), jeszcze minimalnie została i No i cellulit wodny. Ostatnio b. dużo pije, więc pewnie dlatego w końcu coś ruszyło

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia89 wrote:
    Ja mam Termin na 24 kwietnia ;)
    Ponoc jest rozwarcie na 4 cm!!! A ja nic nie czuje tego,tylko ucisk na dole.
    Ile to moze potrwac???
    Możesz dzis wylądować na porodówce lub przenosić. Tego nikt nie zgadnie. Znajoma z 6 cm chodziła miesiąc czasu...

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • kaszelkowa Autorytet
    Postów: 327 281

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri tak, w domu.. na ip wszystko ok powiedzieli, że to nie wody ale taki mega rzadki czop. Teraz sama nie wiem bo kilka razy w ciągu dnia jak wstałam to normalnie że mnie cieklo, a w szpitalu sprawdzili na oko, bez usg czy testowania jakimś papierkiem więc zaczynam mieć wątpliwości, poczytałam sobie i dużo dziewczyn pisze że wody saczyly im się przed odejściem czopu.. jutro kupię te wkładki które testują wody i zobaczę, jak wyjdzie podejrzanie podjadę do innego szpitala chyba :(

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    mjvy9vvjacooymry.png
‹‹ 961 962 963 964 965 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ