Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Veruka Autorytet
    Postów: 1005 466

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pineapple wrote:
    Dziewczyny gratuluję kolejnych dzieciaczków :)
    Mnie dziś mały tak skopał po kroczu, że chodziłam zgięta wpół. Przestraszyłam się, że chce już wyjść.
    Są tu może kobietki, które rodziły albo zamierzają rodzić na Zaspie w Gdańsku?

    Ja! dziś o 13:45 SN urodziła się tu moja Lilka 3820, 56 cm:-) poród trwał prawie 15 godzin i nie wspominam go najlepiej:/ no ale właśnie leżę na Zaspie:)

    Halina90, acygan, olka25, Sylwiaa95, nick nieaktualny, Mirabelcia, Malyprosiaczek, Andzia123, Sassy, nick nieaktualny, Tusianka, sylvia94, edwarda20, ibishka, pumka1990, darika, tanith, Totoro lubią tę wiadomość

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje!! :)

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejne mamusie sie rozpakowaly super gratulacje :)
    Veruka napisz więcej jak dojdziesz do siebie :)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veruka wrote:
    Ja! dziś o 13:45 SN urodziła się tu moja Lilka 3820, 56 cm:-) poród trwał prawie 15 godzin i nie wspominam go najlepiej:/ no ale właśnie leżę na Zaspie:)
    Oooo :) Gratulacje kochana:) Czyli będzie opinia na gorąco :)
    Jak wygląda tam trakt porodowy? Gdzieś wyczytałam, że to ciąg boksów oddzielonych od siebie cienkimi sciankami, że jedna łazienka dla wszystkich rodzących. To prawda?
    Teraz leżysz w odnowionej części oddziału położniczego czy w starszej? Ponoć są trzy bloki A B i C.
    Mieliśmy z mężem pojeździć po szpitalach zobaczyć jak gdzie jest, ale oczywiście czas zleciał i już zaraz trzeba rodzić, a ja już na żadne wycieczki po szpitalach się nie nadaję.
    No i napisz koniecznie czemu źle wspominasz poród. 15 godzin napewno Cię wykończyło, a coś było nie tak oprócz tego?

  • Sassy Autorytet
    Postów: 465 359

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veruka gratulacje! :)

    Elwira.eli wybacz, już "przepisałam" Cię na właściwy termin!

    Pineapple dzięki za czujność :)

    an-Rozpakowane-000000ffffffxxxxxx25032-2-0-203-silver002.gif

    8.03
    <3 GosiaB - córeczka Jagusia, 2560g, 50cm

    15.03
    <3 patusia90 - synek, 3000g, 54cm

    16.03
    <3 Asiaa1201 - córeczka Zosia, 1820g, 47cm

    17.03
    <3 Totoro - córeczka Lila, 3350g, 53cm

    20.03
    <3 pomarańczka_33 - córeczka Kirunia, 2660g, 56cm

    21.03
    <3 Rzodkiewka - synek Igorek, 3790g

    23.03
    <3 olka25 - synek Ignaś, 2715g, 52cm

    26.03
    <3 Kinga. - córeczka Noemi, 3460g
    <3 oli123 - synek Mikołaj, 3070g, 52cm
    <3 sweetmalenka - synek Gabryś, 3300g, 53cm

    27.03
    <3 Casteam - synek Aleksander, 2180g

    28.03
    <3 dreamnes - córeczka Zosia, 3820g

    29.03
    <3 małamii89 - córeczka,3620g, 54cm
    <3 MaGo - synek Marcel, 3720, 56cm

    30.03
    <3 justysbp - synek Adaś, 2500g, 50cm

    03.04
    <3 AJrin - synek Kostek, 3700g, 54cm
    <3 Jupik - córeczka Kingunia, 3300g, 52cm

    04.04
    <3 Aga26 - córeczka, 3300g, 56cm
    <3 Tusianka - córeczka Gabrysia, 3990g, 56cm
    <3 gondi - synek Hubert, 3900g, 53cm
    <3 Aga78 - synek Borysek, 2990g, 54cm

    05.04
    <3 Milla_ - synek, 3200g
    <3 Gosiczek - synek, 2850g, 51cm
    <3 Paatka - córeczka Bianka, 3340g, 52cm

    06.04
    <3 Kachna62 - synek Mikołaj, 4600g, 59cm
    <3 Jasmina6 - córeczka Liliana Zenona, 3160g, 52cm
    <3 Kate86 - córeczka Agatka, 3650g, 58cm
    <3 Elwira.eli - córeczka Ewelina Michalina, 3000g, 50cm

    7.04
    <3 Andzia123 - synek Kubuś, 3200g, 54cm
    <3 mlodaaaa - córeczka Nina, 3150g, 52cm
    <3 edwarda20 - synek Henio, 3300g, 55cm

    8.04
    <3 Katy - synek Kamil, 2580g, 49cm
    <3 Sassy - córeczka, 3400g, 54cm

    9.04
    <3 darika - córeczka Amelka, 3700g, 55cm

    10.04
    <3 Myszka_Lena - córeczka Michalina, 2500g, 48cm
    <3 KaMiszka - synek, 3450g, 54cm
    <3 Veruka - córka Lilka, 3820, 56cm


    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8.04.2018 - Szczęśliwa mama pięknej córeczki <3
    n59yhdgewxvis8ih.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Czytam że w szpitalu psikali Wam ranę octanisept to jestem w szoku... u mnie nikt nawet na ranę przez 5 dni nie spojrzał... ostatni raz zdjęła plaster i potem już 0 zainteresowania A o spotkaniu mowy nie było:D ci do pazurkow- obcielam zaraz po wyjściu.
    Wczoraj minęło 2 tygodnie od porodu i na wadze -11 kg:D zostało 4 :/
    Teraz facet pracuje całe dnie i powiem Wam że przy dwójce dzieci jest co robić:D teraz akurat oboje śpią to mam chwilę:)

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszlam dziś na wagę ogólnie przytylam 23 kilo a 7 dni po porodzie mam 13 kilo mniej. jeszcze 10 i bedzie waga sprzed ciąży. Mam 3 miechy aby do niej dobić :D

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajrin no to ładny spadek w tydz tyle kg. spokojnie zgubisz resztę :)
    ja mam już na wadze +20 kg, ale teraz takie obrzęki że na 100% mam sporo wody. Też liczę po cichu że połowę szybko zgubię a z resztą będę walczyć i też 3 mc będę miała do chrzcin :)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa jak u mnie bedzie po porodzie bo u mnie duze skoki. Na poczatku schudlam 3kg, potem tylam i doszlam do jakis 10kg od wagi wyjsciowej a od schidniecia 13 a pozniej schudlam 5kg. To w sumie od wagi wyjsciowej mam 5kg na plusie z czego prawie 4kg dziecko, 2litry wod plodowych plus jeszcze lozysko wiec powinnam byc po porodzie ponizej wagi wyjsciowej :)

  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Jestem ciekawa jak u mnie bedzie po porodzie bo u mnie duze skoki. Na poczatku schudlam 3kg, potem tylam i doszlam do jakis 10kg od wagi wyjsciowej a od schidniecia 13 a pozniej schudlam 5kg. To w sumie od wagi wyjsciowej mam 5kg na plusie z czego prawie 4kg dziecko, 2litry wod plodowych plus jeszcze lozysko wiec powinnam byc po porodzie ponizej wagi wyjsciowej :)
    Nie bądź taka pewna:p U mnie dziecko 3300 A po porodzie z wagi zeszło tylko 3500 czyli teoretycznie łożysko i wody ważył...200 gram? Haha:p

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja mam afi 21 wiec 2 litry wod plodowych. Nie chce byc mniej.

    A po pierwszym porodzie w 3tyg schudlam 23kg. Wiec jest szansa ze teraz do wagi wyjsciowej po porodzie dojde jesli nie spuchne co sie tez zdarza.

  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wiesz ja mam afi 21 wiec 2 litry wod plodowych. Nie chce byc mniej.

    A po pierwszym porodzie w 3tyg schudlam 23kg. Wiec jest szansa ze teraz do wagi wyjsciowej po porodzie dojde jesli nie spuchne co sie tez zdarza.
    Ja miałam AFI 11 więc-1kg wód? Tylko gdzie one byly:p A miałam jeszcze grube łożysko więc myślałam że ciężkie A tu psikus ;p
    No to ładnie i szybko schudłas.
    Mnie już wagą stanęła w miejscu i nie chce się ruszyć dalej. Zobaczymy co będzie dalej :)

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • mlodaaa Autorytet
    Postów: 436 207

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 04:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veruka wrote:
    Ja! dziś o 13:45 SN urodziła się tu moja Lilka 3820, 56 cm:-) poród trwał prawie 15 godzin i nie wspominam go najlepiej:/ no ale właśnie leżę na Zaspie:)

    Gratuluje :)
    Nas w poniedziałek wypuścili , tez byłyśmy na Zaspie !

    3i49hdgenmhomr4i.png
  • kaszelkowa Autorytet
    Postów: 327 281

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny o 2.25 urodził się nasz Kajtek :) napisze później co i jak, poszło ekspresem teraz odpoczywamy :)

    AJrin, acygan, ibishka, nick nieaktualny, sylvia94, Halina90, Sassy, Katy, Agusia_pia, nick nieaktualny, Malyprosiaczek, Mirabelcia, Paatka, Makira, Sylwiaa95, pumka1990, Andzia123, darika, tanith, Aga26, Tusianka, gondi, edwarda20 lubią tę wiadomość

    mjvy9vvjacooymry.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszelkowa super gratulacje normalnie w termin sie urodził :)

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje nowym mamusiom :) jestem w szoku jak to szybko idzie. U kazdej tak niespodziewanie a u mnie bole od jakiegoś czasu i ruszyc nie chce. Noc tez byla kiepska i gdyby nie dzisiejsze ktg jechalabym na IP. Ciekawa jestem co wyjdzie.
    Zazdroszcze Wam :)
    Ile nas jeszcze zostalo nierozpakowanych? Cos mi sie wydaje, ze bede ostatnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mlodaaa wrote:
    Gratuluje :)
    Nas w poniedziałek wypuścili , tez byłyśmy na Zaspie !
    To może Ty mi napisz w wolnej chwili jak wygląda ten trakt porodowy na Zaspie? Czy to są normalnie oddzielne pokoje do rodzenia? I w ogóle jak oceniasz warunki w szpitalu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaszelkowa wrote:
    Dziewczyny o 2.25 urodził się nasz Kajtek :) napisze później co i jak, poszło ekspresem teraz odpoczywamy :)
    Gratulacje :)

  • Sassy Autorytet
    Postów: 465 359

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszelkowa gratulacje! Czekamy na więcej info :)

    an-Rozpakowane-000000ffffffxxxxxx25032-2-0-203-silver002.gif

    8.03
    <3 GosiaB - córeczka Jagusia, 2560g, 50cm

    15.03
    <3 patusia90 - synek, 3000g, 54cm

    16.03
    <3 Asiaa1201 - córeczka Zosia, 1820g, 47cm

    17.03
    <3 Totoro - córeczka Lila, 3350g, 53cm

    20.03
    <3 pomarańczka_33 - córeczka Kirunia, 2660g, 56cm

    21.03
    <3 Rzodkiewka - synek Igorek, 3790g

    23.03
    <3 olka25 - synek Ignaś, 2715g, 52cm

    26.03
    <3 Kinga. - córeczka Noemi, 3460g
    <3 oli123 - synek Mikołaj, 3070g, 52cm
    <3 sweetmalenka - synek Gabryś, 3300g, 53cm

    27.03
    <3 Casteam - synek Aleksander, 2180g

    28.03
    <3 dreamnes - córeczka Zosia, 3820g

    29.03
    <3 małamii89 - córeczka,3620g, 54cm
    <3 MaGo - synek Marcel, 3720, 56cm

    30.03
    <3 justysbp - synek Adaś, 2500g, 50cm

    03.04
    <3 AJrin - synek Kostek, 3700g, 54cm
    <3 Jupik - córeczka Kingunia, 3300g, 52cm

    04.04
    <3 Aga26 - córeczka, 3300g, 56cm
    <3 Tusianka - córeczka Gabrysia, 3990g, 56cm
    <3 gondi - synek Hubert, 3900g, 53cm
    <3 Aga78 - synek Borysek, 2990g, 54cm

    05.04
    <3 Milla_ - synek, 3200g
    <3 Gosiczek - synek, 2850g, 51cm
    <3 Paatka - córeczka Bianka, 3340g, 52cm

    06.04
    <3 Kachna62 - synek Mikołaj, 4600g, 59cm
    <3 Jasmina6 - córeczka Liliana Zenona, 3160g, 52cm
    <3 Kate86 - córeczka Agatka, 3650g, 58cm
    <3 Elwira.eli - córeczka Ewelina Michalina, 3000g, 50cm

    7.04
    <3 Andzia123 - synek Kubuś, 3200g, 54cm
    <3 mlodaaaa - córeczka Nina, 3150g, 52cm
    <3 edwarda20 - synek Henio, 3300g, 55cm

    8.04
    <3 Katy - synek Kamil, 2580g, 49cm
    <3 Sassy - córeczka, 3400g, 54cm

    9.04
    <3 darika - córeczka Amelka, 3700g, 55cm

    10.04
    <3 Myszka_Lena - córeczka Michalina, 2500g, 48cm
    <3 KaMiszka - synek, 3450g, 54cm
    <3 Veruka - córka Lilka, 3820, 56cm

    11.04
    <3 kaszelkowa - synek Kajtek

    8.04.2018 - Szczęśliwa mama pięknej córeczki <3
    n59yhdgewxvis8ih.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla kolejnych rozpakowanych ;)

    My jeszcze w szpitalu bo maly za malo przybiera, po za tym mamy problemy z karmieniem bo ma za slaby odruch ssania przez to, ze tak mu sie spieszylo na ten swiat..Karmie go mm dla wczesniakow i rozkrecam laktacje laktatorem :)

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
‹‹ 971 972 973 974 975 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ