Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2016 :)
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2016 :)

Oceń ten wątek:
  • jaskra Autorytet
    Postów: 693 648

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajka, czekam zatem z niecierpliwością aż mnie administratorka doda :D Bo nie może tego zrobić nikt poza Rotenkopf?

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • Kajka Autorytet
    Postów: 448 347

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    Kajka, czekam zatem z niecierpliwością aż mnie administratorka doda :D Bo nie może tego zrobić nikt poza Rotenkopf?
    Chyba musi Cię dodać, bo to grupa tajna :)

    Tylko się nie zdziw, że jest tyle postów, a pod każdym kilkanaście-kilkadziesiąt komentarzy. Można się na początku pogubić, ale potem jest bardzo wygodnie śledzić, co się dzieje np. z telefonu.

    hchysek2bqhy3qiu.png[/url]
    ---
    One of the happiest moments in life is when you find courage to let go of what you can't change.
    Okruszek (*) 12 tc.
  • paprotka30 Autorytet
    Postów: 627 374

    Wysłany: 31 marca 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wilka i Mag! Wielkie gratulacje : )

    Karatka czyli powoli coś się zaczyna dziać.

    Ja to juz dzisiaj tak myślałam, ze najpierw zaciskamy nogi a teraz juz z wytesknieniem czekamy na jakieś oznaki porodu : )

    Czekamy na kolejne wiadomości z wizyt.

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje!

    Iwonka jak po wizycie? ;)


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    Kajka, czekam zatem z niecierpliwością aż mnie administratorka doda :D Bo nie może tego zrobić nikt poza Rotenkopf?

    Jeżeli Rotenkopf Cię jeszcze nie dodała, to podeślij do mnie linka do swojego profilu, a ja Cię dodam do grupy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 19:29

    jaskra lubi tę wiadomość

  • jaskra Autorytet
    Postów: 693 648

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina_Ina zaprosiłam Cię jak na razie do przyjaciółek ;)

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • Bulimulia Ekspertka
    Postów: 237 319

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączę się do prośby o dołączenie na fb

    https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina_Ina wrote:
    Rotenkopf ja wiem, że CC może nie jest naszym marzeniem, ale powiem Ci, że ja na tym etapie powoli żałuję, że całkiem odpuściłam tę możliwość. Dziecko mam w sumie duże, a sama jestem mała, ale zapowiadali, że szybko wyjdzie. I tak czekam na to od 18.03, faktycznie mu śpieszno do mnie jak cholera...
    A tak jakbym miałam CC to bym przynajmniej datę znała, może jakoś spokojniej to znosiła, a teraz to mam falami. Raz sobie myślę, ok niech on tam jeszcze zostanie widocznie mu to potrzebne, a w końcu i tak spędzi ze mną całe życie. A czasami (np. dziś) jak ledwo chodzę, mam deficyt snu, ale nie mogę usnąć, myślę sobie, że koniec tego dobrego i czas wyłazić.
    ja mam miec cc a każa mi czekac do terminu no chyba, ze sie cos zacznie wczesniej...czyli w sumie mam taka sytuacje , ze tez nie znam dnia ani godziny..i to mnie mega stresuje, bo wiem, że przed cc to tam jesc zabardzo nie mozna, bo potem to wiadomo jak po operacji, a tez głodzić sie nie bede hahaaha :P takie to wszystko skomplikowane ;((((((((((9

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • dichlieb Autorytet
    Postów: 284 339

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam mieć CC w dniu terminu, chyba że coś się wcześniej zacznie... W co wątpię..
    Trochę pomarudze bo boli mnie wszystko oprócz brzucha... Masakra...

    dqpr3e5eehj9ssyv.png
  • ania0141 Autorytet
    Postów: 1359 840

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonkaaa jak tam u ciebie?
    kobietki nie uciekajcie na fb...:)

    agulas lubi tę wiadomość

    ania0141
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaskra, Bulimulia przyjęłam zaproszenia, ale potrzebuję linków do Waszych profili na fb.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania0141 wrote:
    Iwonkaaa jak tam u ciebie?
    kobietki nie uciekajcie na fb...:)

    Spokojnie Aniu, jesteśmy tu i tam ;)

    ania0141 lubi tę wiadomość

  • Kajka Autorytet
    Postów: 448 347

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O której Iwonka miała mieć wizytę?

    Ja chciałam rodzić już, a teraz wolałabym odczekać parę dni, bo wyskoczyła mi opryszczka na ustach (trzeci raz w ciąży). Posmarowałam szybko Erazabanem, ale zdążyła się rozwinąć :(
    Nie chcę czytać w necie, żeby się nie nakręcać, ale podejrzewam, że przy aktywnej opryszcze przy porodzie nie dostanę małej na brzuch : (
    Mam nadzieję, że w tej sytuacji poczeka jednak do terminu, więc wracam do leżakowania. Napisałam ginowi i właśnie odpisał, żebym jutro przyszła po receptę na Heviran.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 20:24

    hchysek2bqhy3qiu.png[/url]
    ---
    One of the happiest moments in life is when you find courage to let go of what you can't change.
    Okruszek (*) 12 tc.
  • ania0141 Autorytet
    Postów: 1359 840

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie mnie to zastanawia te cc zostawiane na ostatnią chwilę,przecież może być za późno na jego wykonanie i trzeba rodzić sn

    ania0141
  • Larisa Autorytet
    Postów: 462 309

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a może jednak dołączysz na Facebook? Naprawdę wygodnie tam jest! ;)

    f2w3ol2anio3j8u2.png
    mhsv15nmt1i18xj8.png
  • ania0141 Autorytet
    Postów: 1359 840

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka miała mieć wizytę coś około 18

    ania0141
  • Kajka Autorytet
    Postów: 448 347

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może, po jakim czasie zaczyna działać Heviran? Nigdy nie brałam tego leku..

    hchysek2bqhy3qiu.png[/url]
    ---
    One of the happiest moments in life is when you find courage to let go of what you can't change.
    Okruszek (*) 12 tc.
  • ania0141 Autorytet
    Postów: 1359 840

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj kajka ja nie mam pojęcia

    ania0141
  • niunia26 Przyjaciółka
    Postów: 64 72

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam ale w 10 tyg ciąży i wiem ze po 4 dniach już nie miałam opryszczki tylko ze ja dawkę miałam 5 tabletek dziennie jakoś tak dużo się ich bierze.

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 31 marca 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie później założę fb i pozwolicie że też do Was dołączę? :P

    Larisa lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
‹‹ 1153 1154 1155 1156 1157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ