Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2016 :)
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2016 :)

Oceń ten wątek:
  • mania Autorytet
    Postów: 1280 1274

    Wysłany: 6 października 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Mania właśnie większość kobiet z niezgodnością dostaje zastrzyk jakieś 70% ale mojej siostrzy nie uaktywnily sie p/ciala i nie musiala dostać :) ale niektorym kobietom bez badac daja profilaktycxnie przed porodem tez. co dla mnie jest bez sensu. Lepiej najpierw badania zrobic niz dziecku niepotrzebnie wciskać cos ;)
    Tak rozumiem o czym mówisz tylko w takim razie musiałaby skontrolować jeszcze przeciwciała po porodzie bo to wtedy łączy się krew matki i dziecka wiec nie sądzę, że jej sprawdzali ten poziom po zresztą na podanie zastrzyku jest 72h a nie wiem w jakim czasie one powstają pewnie właśnie jakoś tak . Tak na mój rozum jej organizm mógł wytworzyć przeciwciała po porodzie i może być problem przy następnej ciąży. Może się mylę ale ja to tak rozumiem ;)

    22+3tc-545g, 25+1tc-980g, 30+4tc-2kg 32+4tc-2312g 38+4tc-3450g <3

    w57vyx8do68si190.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też to tak rozumiem hehe ;p a może ona nie planuje już dziecka? hehe nie wiadomo. Ja sie teraz poprostu tym stresowac nie bede ale oczywiscie chcialabym zeby wszystko bylo dobrze ;)

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 6 października 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobitki u mnie jak zwykle z przygodami :( dzisiaj o 3:20 wstałam na siku i co oczywiście mnóstwo tej brunatnej wydzieliny ale postanowiłam poczekać do rana co będzie ale o 6:30 to samo wiec szybko do szpitala ale w szpitalu to samo co w niedziele. U dzieci wszystko ok lekarz kazał to przeczekać i powiedział ze to może być wiele przyczyn no cóż więc muszę czekać. Lekarz tak po cichutko powiedział ze jeden z robaczkowego wygląda mu na chłopca :) :) :)

    Lanusia93, dichlieb, ewcia21k lubią tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 października 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    A powiedz mi jak bylo z siadaniem po porodzie?? Teraz coraz wiecej czytam na temat zeby sobie jakies dmuchane kulku wziac pod dupke zeby nie bolalo. Ale wydaje mi sie to troche dziwne :p
    Miałam cc więc nie miałam problemu z siadaniem, ale moja siostra po porodzie naturalnym twierdziła że nie wyobraża sobie życia bez poduszki, miała takie kółko ale materiałowe a nie dmuchane

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 października 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Hej Kobitki u mnie jak zwykle z przygodami :( dzisiaj o 3:20 wstałam na siku i co oczywiście mnóstwo tej brunatnej wydzieliny ale postanowiłam poczekać do rana co będzie ale o 6:30 to samo wiec szybko do szpitala ale w szpitalu to samo co w niedziele. U dzieci wszystko ok lekarz kazał to przeczekać i powiedział ze to może być wiele przyczyn no cóż więc muszę czekać. Lekarz tak po cichutko powiedział ze jeden z robaczkowego wygląda mu na chłopca :) :) :)
    Brunatna czyli może pozostałości stara krew poostatnim, dużo wypoczywaj

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Hej Kobitki u mnie jak zwykle z przygodami :( dzisiaj o 3:20 wstałam na siku i co oczywiście mnóstwo tej brunatnej wydzieliny ale postanowiłam poczekać do rana co będzie ale o 6:30 to samo wiec szybko do szpitala ale w szpitalu to samo co w niedziele. U dzieci wszystko ok lekarz kazał to przeczekać i powiedział ze to może być wiele przyczyn no cóż więc muszę czekać. Lekarz tak po cichutko powiedział ze jeden z robaczkowego wygląda mu na chłopca :) :) :)
    A jakbyś tak sobie wyliczyła to może te plamienia wypadają akurat na dzień miesiączki. Może to przez to te plamienia. Jak z maluszkami wszystko okey jest to bardzo dobrze. Trzymam kciuki mocno!! :) a zostawili Cię w szpitalu??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Miałam cc więc nie miałam problemu z siadaniem, ale moja siostra po porodzie naturalnym twierdziła że nie wyobraża sobie życia bez poduszki, miała takie kółko ale materiałowe a nie dmuchane
    kurde może na wszelki wypadek się zaopatrze w taką poduchę. Bo jak bede szyta po porodzie sn to jestem pewna na 90% ze bedzie mnie bolec... ;p ale to jeszcze duzo czasu wiec nie ma co sie nastawiac poki co ;p

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 6 października 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, puścili mnie do domu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 6 października 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy na czym ma bazować ta lista i jak ma wyglądać . Każdy ma utworzyć swoją czy wszyscy wpisują jedno pod drugim np. To jest różnica. W sumie jakby każda z nas wpisała swoją listę inne by mogły popatrzeć wiec nie byłoby to takie głupie ;)

    Jamniczakuchnia no przygotuj się bo w szpitalu często będą operować tym słowem . Bynajmniej w moim przypadku każdy lekarz, położna itp mówili pierworodka :)

    Co do porodu sn i pękania. . Szykuje się na poród naturalny :) dlatego zamierzam kupić sobie takie urządzonko do ćwiczeń :-) za cholerę nie pamiętam nazwy ale wiem ze chwała je sobie ;)

    Jadę po synka :-) potem na basen i zajade do mojej gin po pena którego zostawiłam ostatnio :-) Buziaki ! :* miłego dnia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2015, 14:11

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 6 października 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolcia1405 wrote:
    Zależy na czym ma bazować ta lista i jak ma wyglądać . Każdy ma utworzyć swoją czy wszyscy wpisują jedno pod drugim np. To jest różnica. W sumie jakby każda z nas wpisała swoją listę inne by mogły popatrzeć wiec nie byłoby to takie głupie ;)

    Jamniczakuchnia no przygotuj się bo w szpitalu często będą operować tym słowem . Bynajmniej w moim przypadku każdy lekarz, położna itp mówili pierworodka :)

    Co do porodu sn i pękania. . Szykuje się na poród naturalny :) dlatego zamierzam kupić sobie takie urządzonko do ćwiczeń :-) za cholerę nie pamiętam nazwy ale wiem ze chwała je sobie ;)

    Jadę po synka :-) potem na basen i zajade do mojej gin po pena którego zostawiłam ostatnio :-) Buziaki ! :* miłego dnia ;)
    Kulki gejszy na mięśnie kegla? :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2015, 14:21


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 985

    Wysłany: 6 października 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, bardzo bym chciała rodzic SN, jakoś cesarka mnie przeraża. No i dłużej się dochodzi do siebie...A na ból jestem wytrzymała. Pod tym względem twarda ze mnie babka:D Także muszę teraz walczyć o moje łożysko, żeby się podniosło, bo inaczej będzie cc...:/

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 6 października 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Kotek <3
    5.4 cm miłości <3

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/95d9a34d1781.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2015, 14:44

    wiecznie, fabdorota, nick nieaktualny, Babu, mania, dichlieb, Endzis, nick nieaktualny, Malinkowe oczekiwanie, Wiolcia1405, Funky09, Sunday, Mynia, Anastazjaaa, Magda2013, malika89, ewcia21k lubią tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanusia93 wrote:
    Mój Kotek <3
    5.4 cm miłości <3

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/95d9a34d1781.jpg
    Słodkości :) :*

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

  • Endzis Autorytet
    Postów: 407 391

    Wysłany: 6 października 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Lanusia:) jak słodko sobie leży z podkulonąą nóżką;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2015, 15:06

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

    f2w3s65gpeorv80s.png
  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 6 października 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Kulki gejszy na mięśnie kegla? :p

    Hahaha nie :) nazywa się to Epino Delphine jakoś tak :) trochę kosztuje ale rewelacyjne ;) nie chce popekac TAM.. :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • izka05 Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 6 października 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was mamusie a mnie dziś podbrzusze boli od rana wzięłam nospe i się położyłam może przejdzie ale już sobie filmy wkrecam ech :-)

    3e36f31d86.png
  • Sunday Autorytet
    Postów: 304 406

    Wysłany: 6 października 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Wam!
    Ja dzisiaj mialam wizyte, nasza Dzidzia ma 7.82cm!! Sporawa :-) potem wrzuce fotke.
    Pozdrowionka nooo i gratulacje udanych wizyt Mamuski!!

    wiecznie, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lanusia93, Funky09, Malinkowe oczekiwanie, ewcia21k, Babu lubią tę wiadomość

    "Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać - a nie otrzymywać."

    4z4sijb.png
  • izka05 Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 6 października 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .MANIA ja ma grupę krwi abrhd- mój ma arhd- i lakarz kazał mi zrobić przeciwciała odpornosciowe to wszystko nie stwierdzono wiec lekarz powiedział ze ok nic mi nie mówił żeby robić inne badania mam jeszcze dwoje dzieci z moim byłym on miał brh + i tez było robione raz przeciwciała odpornosciowe .:-)

    3e36f31d86.png
  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 985

    Wysłany: 6 października 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak podchodzicie do nacinania?

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • Mynia Ekspertka
    Postów: 212 301

    Wysłany: 6 października 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ciaze masz chyba sporo starsza niż na suwaczku?:) bo duże dzidzi

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 - szczęśliwy

    f2w3yx8d8kgijfn8.png
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ