Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2016 :)
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2016 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na nfz ;)

  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf wrote:
    Jakoś spięty od wczoraj mam brzuch. Nie wiem czy to kwestia zdenerwowania czy tego, że rośnie. Tak czy owak zaraz idę się na chwilę położyć do wanny i wezmę no-spę...

    Iwonkaaa, czekamy na wieści! ;)

    Ja też właśnie leze w gorącej kąpieli bo coś mocno mi brzusio się kurczy :/ nospa forte tez wzięta :)

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    Dziewczyny, ile płacicie za połówkowe?

    150, wszystko to co na wizycie plus to usg połówkowe.

  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    Dziewczyny, ile płacicie za połówkowe?

    Tyle co za normalna wizytę ;)

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • mania Autorytet
    Postów: 1280 1274

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    Dziewczyny, ile płacicie za połówkowe?
    250 :)

    22+3tc-545g, 25+1tc-980g, 30+4tc-2kg 32+4tc-2312g 38+4tc-3450g <3

    w57vyx8do68si190.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczy po synku ciotki :P Plus drugie tyle po siostrzeńcu. Mogę rodzić trojaczki hehe :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1a7b1e59f273.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 18:34

    nick nieaktualny, wiecznie, Lanusia93, dziewussia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabiola, dzięki za sklep ;) byliśmy tam i kupiliśmy kilka pieluch. No właśnie, mamusie - ile kupowałyście pieluszek albo ile macie w planach kupić? Ja na razie kupiłam
    2x biała tetrowa (cieńsza)
    2x biała tetrowa (grubsza)
    1x kolorowa tetrowa (niebieska w groszki <3)
    3x kolorowa flanelowa (w sówki, w żyrafki i niebieska z różowymi parasolkami :D )

    EDIT :
    HAHAHAHAHAHAAHA, patrzcie! ;D
    https://www.fiorino.eu/sklep/produkt/cmoknij-mnie-w-smoczka-100376
    https://www.fiorino.eu/sklep/produkt/no-dalej-sprobuj-to-wyciagnac-100378
    https://www.fiorino.eu/sklep/produkt/ze-ja??-marudna??-100366
    Aż chce się je kupić ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 18:44

    kamaaa lubi tę wiadomość

  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf wrote:
    Fabiola, dzięki za sklep ;) byliśmy tam i kupiliśmy kilka pieluch. No właśnie, mamusie - ile kupowałyście pieluszek albo ile macie w planach kupić? Ja na razie kupiłam
    2x biała tetrowa (cieńsza)
    2x biała tetrowa (grubsza)
    1x kolorowa tetrowa (niebieska w groszki <3)
    3x kolorowa flanelowa (w sówki, w żyrafki i niebieska z różowymi parasolkami :D )

    EDIT :
    HAHAHAHAHAHAAHA, patrzcie! ;D
    https://www.fiorino.eu/sklep/produkt/cmoknij-mnie-w-smoczka-100376
    https://www.fiorino.eu/sklep/produkt/no-dalej-sprobuj-to-wyciagnac-100378
    https://www.fiorino.eu/sklep/produkt/ze-ja??-marudna??-100366
    Aż chce się je kupić ;D

    Ogólnie 20-30 sztuk, owszem możesz kupić mniej ale ja zużywajla dziennie min. 4-5 szt a nie chciałam prac po kilka sztuk tylko poczekać aż się uzbiera ciut więcej :)

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamniczka super ciuszki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mania Autorytet
    Postów: 1280 1274

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jamniczakuchnia wrote:
    Rzeczy po synku ciotki :P Plus drugie tyle po siostrzeńcu. Mogę rodzić trojaczki hehe :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1a7b1e59f273.jpg
    O ja ale Michaś ma bogatą garderobę, super :) a moje dziecko jeszcze nic nie ma :)

    nick nieaktualny, fabdorota lubią tę wiadomość

    22+3tc-545g, 25+1tc-980g, 30+4tc-2kg 32+4tc-2312g 38+4tc-3450g <3

    w57vyx8do68si190.png
  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tetry ok 20 sztuk ;) flaneli 7 :) babusowych 5 :)
    Chyba znalazłam swój wózek .. Joolz <3

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • Aleksandra19 Ekspertka
    Postów: 248 258

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka ma wózek tej firmy, dobrze się prowadzi, jednak jest malutki wygląda trochę jak dla lalek no i rączka po 8 miesiącach jej się strasznie pozdzierała, powycierała. Nie wiem dokładnie jaki ma model może w innych tak się nie dzieje :)

  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt mały jest ale zgrabny i strasznie podoba mi się wersja ze spacerówka :) na zimę dzidzie bd wozić w spacerówke x-landera po synku bo śnieg i wiadomo większa i ciepła .. a na letnie dni prześliczny ! :-)

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • Nemera Przyjaciółka
    Postów: 91 68

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za połowkowe płace też 250zl

    A co do niejadka to mam taki sposób na moja 4 letnia córeczke, zero słodyczy, placków, batoników jak widę że zaczyna okres niejedzenia, a na potrawy które nagle zrobiły się niedobre to nie daje nic innego tylko stawiam miskę z boku i czekam aż sama zawoła mama ja chce zupke :)narazie się sprawdza ale tylko jak sama się zajmuje dzieckiem cały dzień bo przy teściowej (z którą mieszkam) i weekendowym mężu to się nigdy nie udaje :)

    2nn3dqk3bgme6a5j.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czego się te tetrowe pieluszki używa? ;) bo ja widziałam tylko przy karmieniu i przy wózku jako ochrona przed słońcu, a wózek wypatrzylam baby design i Jane muum (mega lekko - 11 kg z gondola!)

    f2wlcbxmqludqper.png
  • jaskra Autorytet
    Postów: 686 644

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem załamana cenami fotografów ślubnych. Biorę ślub 02.01., więc totalnie poza sezonem, chcę mieć zdjęcia tylko ze ślubu i przyjęcia.. Najtańsza oferta to póki co 1200 zł, a robimy skromne przyjęcie.. No nic, chyba będziemy bez fotografa. Wydaje mi się, że to strasznie dużo pieniędzy jak na pracę od 17 do 23 + lekka obróbka około 100 zdjęć..

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak, ceny takich usług powalają. My płaciliśmy 500 zł ale to dlatego, że koleżanka z podstawówki z pasji zajmuje się tym i całkiem dobrze Jej to wychodzi ;) Nie masz kogoś, kto ma lepszy sprzęt i potrafi się nim posługiwać chociażby właśnie hobbystycznie ?

  • Larisa Autorytet
    Postów: 462 309

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tetry jak uleje,albo Ty ulejesz. Na podłogę, do lekarza,do wózka, do łóżeczka może się zdarzyć. Mój Staś dużo ulewal i przydał się zapas.

    nick nieaktualny, MagSz lubią tę wiadomość

    f2w3ol2anio3j8u2.png
    mhsv15nmt1i18xj8.png
  • mania Autorytet
    Postów: 1280 1274

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    Jestem załamana cenami fotografów ślubnych. Biorę ślub 02.01., więc totalnie poza sezonem, chcę mieć zdjęcia tylko ze ślubu i przyjęcia.. Najtańsza oferta to póki co 1200 zł, a robimy skromne przyjęcie.. No nic, chyba będziemy bez fotografa. Wydaje mi się, że to strasznie dużo pieniędzy jak na pracę od 17 do 23 + lekka obróbka około 100 zdjęć..
    My 6 lat temu płaciliśmy za fotorelację ze ślubu, wesela, poprawin + sesja w plenerze 1500zł, fotograf super więc ten Wasz nieźle się ceni za kilka godzin...

    22+3tc-545g, 25+1tc-980g, 30+4tc-2kg 32+4tc-2312g 38+4tc-3450g <3

    w57vyx8do68si190.png
  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego co napisała Larisa no i nam jeszcze do kąpieli na początek do wanienki i aby przykryć dzidzie :) do spania synek lubił :-) ja przy karmieniu używałam jak mleczko leciało no i jak miałam nawał pokarmu to w cycki i heja :-)

    Straciatellaa, MagSz lubią tę wiadomość

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
‹‹ 361 362 363 364 365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ