Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2016 :)
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2016 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na nfz ;)

  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf wrote:
    Jakoś spięty od wczoraj mam brzuch. Nie wiem czy to kwestia zdenerwowania czy tego, że rośnie. Tak czy owak zaraz idę się na chwilę położyć do wanny i wezmę no-spę...

    Iwonkaaa, czekamy na wieści! ;)

    Ja też właśnie leze w gorącej kąpieli bo coś mocno mi brzusio się kurczy :/ nospa forte tez wzięta :)

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    Dziewczyny, ile płacicie za połówkowe?

    150, wszystko to co na wizycie plus to usg połówkowe.

  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    Dziewczyny, ile płacicie za połówkowe?

    Tyle co za normalna wizytę ;)

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • mania Autorytet
    Postów: 1280 1274

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    Dziewczyny, ile płacicie za połówkowe?
    250 :)

    22+3tc-545g, 25+1tc-980g, 30+4tc-2kg 32+4tc-2312g 38+4tc-3450g <3

    w57vyx8do68si190.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczy po synku ciotki :P Plus drugie tyle po siostrzeńcu. Mogę rodzić trojaczki hehe :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1a7b1e59f273.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 18:34

    nick nieaktualny, wiecznie, Lanusia93, dziewussia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabiola, dzięki za sklep ;) byliśmy tam i kupiliśmy kilka pieluch. No właśnie, mamusie - ile kupowałyście pieluszek albo ile macie w planach kupić? Ja na razie kupiłam
    2x biała tetrowa (cieńsza)
    2x biała tetrowa (grubsza)
    1x kolorowa tetrowa (niebieska w groszki <3)
    3x kolorowa flanelowa (w sówki, w żyrafki i niebieska z różowymi parasolkami :D )

    EDIT :
    HAHAHAHAHAHAAHA, patrzcie! ;D
    https://www.fiorino.eu/sklep/produkt/cmoknij-mnie-w-smoczka-100376
    https://www.fiorino.eu/sklep/produkt/no-dalej-sprobuj-to-wyciagnac-100378
    https://www.fiorino.eu/sklep/produkt/ze-ja??-marudna??-100366
    Aż chce się je kupić ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 18:44

    kamaaa lubi tę wiadomość

  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf wrote:
    Fabiola, dzięki za sklep ;) byliśmy tam i kupiliśmy kilka pieluch. No właśnie, mamusie - ile kupowałyście pieluszek albo ile macie w planach kupić? Ja na razie kupiłam
    2x biała tetrowa (cieńsza)
    2x biała tetrowa (grubsza)
    1x kolorowa tetrowa (niebieska w groszki <3)
    3x kolorowa flanelowa (w sówki, w żyrafki i niebieska z różowymi parasolkami :D )

    EDIT :
    HAHAHAHAHAHAAHA, patrzcie! ;D
    https://www.fiorino.eu/sklep/produkt/cmoknij-mnie-w-smoczka-100376
    https://www.fiorino.eu/sklep/produkt/no-dalej-sprobuj-to-wyciagnac-100378
    https://www.fiorino.eu/sklep/produkt/ze-ja??-marudna??-100366
    Aż chce się je kupić ;D

    Ogólnie 20-30 sztuk, owszem możesz kupić mniej ale ja zużywajla dziennie min. 4-5 szt a nie chciałam prac po kilka sztuk tylko poczekać aż się uzbiera ciut więcej :)

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jamniczka super ciuszki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • mania Autorytet
    Postów: 1280 1274

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jamniczakuchnia wrote:
    Rzeczy po synku ciotki :P Plus drugie tyle po siostrzeńcu. Mogę rodzić trojaczki hehe :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1a7b1e59f273.jpg
    O ja ale Michaś ma bogatą garderobę, super :) a moje dziecko jeszcze nic nie ma :)

    nick nieaktualny, fabdorota lubią tę wiadomość

    22+3tc-545g, 25+1tc-980g, 30+4tc-2kg 32+4tc-2312g 38+4tc-3450g <3

    w57vyx8do68si190.png
  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tetry ok 20 sztuk ;) flaneli 7 :) babusowych 5 :)
    Chyba znalazłam swój wózek .. Joolz <3

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • Aleksandra19 Ekspertka
    Postów: 248 258

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka ma wózek tej firmy, dobrze się prowadzi, jednak jest malutki wygląda trochę jak dla lalek no i rączka po 8 miesiącach jej się strasznie pozdzierała, powycierała. Nie wiem dokładnie jaki ma model może w innych tak się nie dzieje :)

  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt mały jest ale zgrabny i strasznie podoba mi się wersja ze spacerówka :) na zimę dzidzie bd wozić w spacerówke x-landera po synku bo śnieg i wiadomo większa i ciepła .. a na letnie dni prześliczny ! :-)

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • Nemera Przyjaciółka
    Postów: 91 68

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za połowkowe płace też 250zl

    A co do niejadka to mam taki sposób na moja 4 letnia córeczke, zero słodyczy, placków, batoników jak widę że zaczyna okres niejedzenia, a na potrawy które nagle zrobiły się niedobre to nie daje nic innego tylko stawiam miskę z boku i czekam aż sama zawoła mama ja chce zupke :)narazie się sprawdza ale tylko jak sama się zajmuje dzieckiem cały dzień bo przy teściowej (z którą mieszkam) i weekendowym mężu to się nigdy nie udaje :)

    2nn3dqk3bgme6a5j.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 12 listopada 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czego się te tetrowe pieluszki używa? ;) bo ja widziałam tylko przy karmieniu i przy wózku jako ochrona przed słońcu, a wózek wypatrzylam baby design i Jane muum (mega lekko - 11 kg z gondola!)

    f2wlcbxmqludqper.png
  • jaskra Autorytet
    Postów: 686 644

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem załamana cenami fotografów ślubnych. Biorę ślub 02.01., więc totalnie poza sezonem, chcę mieć zdjęcia tylko ze ślubu i przyjęcia.. Najtańsza oferta to póki co 1200 zł, a robimy skromne przyjęcie.. No nic, chyba będziemy bez fotografa. Wydaje mi się, że to strasznie dużo pieniędzy jak na pracę od 17 do 23 + lekka obróbka około 100 zdjęć..

    2016 💗 Marysia
    10.2025 CB 💔

    2026 3 x IUI ❌❌❌

    5.2026- kwalifikacja do programu in vitro ➡️ start zaplanowany na koniec maja

    23.05.2026- dodatni test ciążowy ⏸️
    23.05 beta 11,3
    25.05 beta 36,3; progesteron 41,7
    29.05 beta 264 (ostrożna nadzieja 🙏)
    31.05 beta 694 🍀🍀🍀
    3.06 beta 2600 🍾

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak, ceny takich usług powalają. My płaciliśmy 500 zł ale to dlatego, że koleżanka z podstawówki z pasji zajmuje się tym i całkiem dobrze Jej to wychodzi ;) Nie masz kogoś, kto ma lepszy sprzęt i potrafi się nim posługiwać chociażby właśnie hobbystycznie ?

  • Larisa Autorytet
    Postów: 462 309

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tetry jak uleje,albo Ty ulejesz. Na podłogę, do lekarza,do wózka, do łóżeczka może się zdarzyć. Mój Staś dużo ulewal i przydał się zapas.

    nick nieaktualny, MagSz lubią tę wiadomość

    f2w3ol2anio3j8u2.png
    mhsv15nmt1i18xj8.png
  • mania Autorytet
    Postów: 1280 1274

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaskra wrote:
    Jestem załamana cenami fotografów ślubnych. Biorę ślub 02.01., więc totalnie poza sezonem, chcę mieć zdjęcia tylko ze ślubu i przyjęcia.. Najtańsza oferta to póki co 1200 zł, a robimy skromne przyjęcie.. No nic, chyba będziemy bez fotografa. Wydaje mi się, że to strasznie dużo pieniędzy jak na pracę od 17 do 23 + lekka obróbka około 100 zdjęć..
    My 6 lat temu płaciliśmy za fotorelację ze ślubu, wesela, poprawin + sesja w plenerze 1500zł, fotograf super więc ten Wasz nieźle się ceni za kilka godzin...

    22+3tc-545g, 25+1tc-980g, 30+4tc-2kg 32+4tc-2312g 38+4tc-3450g <3

    w57vyx8do68si190.png
  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 12 listopada 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego co napisała Larisa no i nam jeszcze do kąpieli na początek do wanienki i aby przykryć dzidzie :) do spania synek lubił :-) ja przy karmieniu używałam jak mleczko leciało no i jak miałam nawał pokarmu to w cycki i heja :-)

    Straciatellaa, MagSz lubią tę wiadomość

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
‹‹ 361 362 363 364 365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ