Kwietniówki 2015 :)
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
ziolko wrote:Dziewczyny, dwa dni mnie nie było a tyle stron do nadrobienia!!
co do ubrań- mi ciasno w spodniach się zrobiło, dlatego po domu chodzę w dresach i jest mega wygodnie
Trochę ubrań ciążowych dostałam od kuzynki, jak byłam jeszcze w poprzedniej ciąży, ale ani wtedy ich nie wykorzystałam ani narazie teraz, bo jeszcze brzucha niestety nie mam. A już bardzo bym chciała
Śniło mi się dzisiaj, że mój mąż mnie zdradzał z kuzynką (nie tą od ubrań)!!! no taka wściekła się obudziłam, że szok! dobrze, że wyszedł wcześniej do pracy bo by chyba dostał lanie (we śnie go pobiłam)
ehh Ci faceci, nawet jak nie chcą, to potrafią zdenerwować
a Wy? macie jakieś głupie sny? mi się ostatnio też śniło, że mam dziecko, ale takie malutkie, że nie wiedziałam jak je wziąć na ręce, żeby krzywdy nie zrobić
W ogóle ostatnio codziennie coś mi się śni.masakra.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2014, 19:48
-
hej dziewczyny , jesli moge to chetnie sie przylacze do Was. Jestem w 6 tyg, 3 dniu ciazy. termin 17 kwietnia 2015
to moja druga ciaza , poprzednia nie rozwijala sie ( zabieg w marcu ) gleboko wierze ze tym razem sie uda i bedzie wszystko dobrze, mimo dopadajacych mnie czasem obaw. w poprzedni czwartek bylam na wizycie i wszystko bylo jak do tej pory bardzo dobrze. tak wiec teraz przede mna prawie 3 tyg stresu i ten najgorszy czas oczekiwania do 09.09. Marze zeby zobaczyc bijace serduszko i uslyszec ta wiadomosc ze wszystko w porzadku.
jak to mowia nadzieja umiera ostatnia
Pozdrawiam serdecznie i duzo zdrowka Wam zyczeFasia, Justinka lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualnyeM wrote:Niestety i ja się żegnam. Ciąża przestała się rozwijać. Mam nadzieję że już żadna z was nie dołączy do tych którym się nie udało ... Powodzenia kochane i dbajcie o siebie :*
Umnie jednak okazalo się ze jestem w 7 tyg nie 8 jak OF wykazuje ,dostalam ksiązeczki zapoznalam się z panią co będzie prowadzic mi ciąze oczywiscie wywiad omnie i mojej rodzinie mojego faceta tez pytala o wszystko no i za dwa tyg ide na blood test i mocz i skan mam nadzieje ze juz mi zrobią,ah jej tyle czekania to jak wiecznosc ,tu w uk skan się robi nie szubciej jak miedzy 9 a 12 tyg .
-
nick nieaktualnywczesniaczek wrote:hej dziewczyny , jesli moge to chetnie sie przylacze do Was. Jestem w 6 tyg, 3 dniu ciazy. termin 17 kwietnia 2015
to moja druga ciaza , poprzednia nie rozwijala sie ( zabieg w marcu ) gleboko wierze ze tym razem sie uda i bedzie wszystko dobrze, mimo dopadajacych mnie czasem obaw. w poprzedni czwartek bylam na wizycie i wszystko bylo jak do tej pory bardzo dobrze. tak wiec teraz przede mna prawie 3 tyg stresu i ten najgorszy czas oczekiwania do 09.09. Marze zeby zobaczyc bijace serduszko i uslyszec ta wiadomosc ze wszystko w porzadku.
jak to mowia nadzieja umiera ostatnia
Pozdrawiam serdecznie i duzo zdrowka Wam zycze)o dzidzi
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
eM bardzo mi przykro
Sciskam mocno.
Ja po wizycie, byłam strasznie zestresowana ale gin świetny , najpierw się pośmialiśmy potem przeszliśmy do konkretów. Mianowicie po zbadaniu stwierdził , że co jak co ale ciąży badaniem u mnie zbytnio nie da się wykazać bo moje tyłozgięcie jest bardzo duże. Zrobił USG i pokazał mi mojego 2,5 mm kropka z pikającym serduszkiem. Ciąza około 4 tygodniowa coby się zgadzało z moją ovulacją. Za 2 tygodnie mam wrócić na USG , żeby podejrzeć czy ładnie rośnie. Uspokoił mnie i kazał brać nospe 2 x 1 , żeby się brzydkich niespodziewajek nie nabawić. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Wcześniaczku witamy.Lali, MartaAlvi, Ewelcia, kluska, haneczka lubią tę wiadomość