Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Uplawy muszą byc ,bo chronią pochwe przed bakteriami drobnoustrojami :) im więcej tym lepiej i tak jeszcze bedzie wiecej nam lecialo .

    tak, tak w poprzedniej ciąży już się o tym oczytałam :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)to juz drugie miec bedziesz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    :)to juz drugie miec bedziesz

    Dziecko drugie, pierwsze niestety z nami długo nie zostało. w 13 tygodniu straciliśmy Olę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogóle Kobiety Po ile wy macie Lat ?:) ja mam 29:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Wogóle Kobiety Po ile wy macie Lat ?:) ja mam 29:)
    ja niewiele mniej 27

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 10 września 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja 25 ;) narazie najmłodsza :P :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 10 września 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 31.

    Wczoraj kupilam olejek z Hipp dla kobiet w ciazy przeciw rozsstepom. Ponoc opracowany razem z polozna. Jakby sie poloznej zapytali to by im kurde powiedziala zeby zrobili bezzapachowy ten olejek! No jak oni dla kobiet w ciazy ktore sa wyczulone na zapachy albo mdlosci maja robia tak mocno perfumowany specyfik :(. Pachnei tak slodko ze mi sie niedobrze robi.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najstarsza narazie;))a mi dają na moj wyglad tu w Szkocji 23:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o mnie zapachy tez dokuczają, szczególnie słodkie albo jakieś takie mocne...fujjjj aż mnie zemdliło. Ja się jeszcze niczym nei smaruję bo na widok balsamów oliwek mam mdłości. Jestem dziwna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to psotkaKotka najstarsza :)

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 10 września 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arsenka witaj wśród kwietnióweczek.

    Sylvia słonko jeśli masz problem z odpornością to już teraz zacznij brac sobie tran ale najlepiej ten Mollers dla niemowląt i kobiet w ciąży, byś jak najlepiej zabezpieczyła się w III trymestrze. Niestety ale przed porodem lepiej by c zdrowym bo wszystkie bakterie ( z przeziębienia) wylądują u maluszka i poprostu go zarazimy. Tak właśnie załatwiłam mojego młodego , w październiku się przeziębiłam a w listopadzie rodziłam. Marcel odrazu po urodzeniu dostawał antybiotyk przez tydzień bo zaraziłam go będąc w ciąży. Co do teraz to spróbuj może zakupić sobie inhalator ( później dla dzieciątka jak znalazł , bez tego nie widzę domku z małym dzidziolcem) i rób sobie inhalacje z soli fizjologicznej.

    Ja posiadam lat 28 :D

    nick nieaktualny, Arsenka lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 10 września 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi juz brzuch widac. Moze to tluszcz ale bez przesady, jestem w miare szczupla, brzuszek jakistam tluszczowy niby mialam ale on sie naprawde powiekszyl. Ok, jem wiecej no ale zeby tak szybko przytyc? Pozatym on jest twardy a nie miekki, nie umiem go juz wciagnac.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 10 września 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ziolko wrote:
    A ja 25 ;) narazie najmłodsza :P :P


    Ja też 25 :)

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 10 września 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka niestety te wszystkie specyfiki na rozstępy niewiele dadzą jeśli masz predyspozycje do nich. JA smarowałam się całą poprzednią ciąże i do 36 tyg nie miałam ni jednego rozstępa. Póki mi się brzuch nie opuścił, wtedy mój brzuch wyglądał jakbym go poorała sobie żyletką, mocne czerwone krechy na całym brzuchu. I mi mustella nawet nie pomogła. W tej ciąży napewno będę smarowała się emolium, bezzapachowe, świetnie nawilża i nawadnia skóre do tego ma za zadanie zniwelować swędzenie rozciąganej skóry. Polecam.

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 10 września 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, wczoraj byłam na usg, bo ból brzucha zaczął mnie niepokoić, momentami wydawało mi się że mam skurcze, ale okazało się że wszystko ok :) Dzidzia ma już 3,14 cm, odwróciła się przodem i machała łapkami :) Cudne :)

    Ja mam 32..

    Ewelcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 10 września 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    To ty też na obrotach jesteś:) Julian twoj synek się nazywa ładne imię rzadko spotykane :) Pieska jakiej rasy masz .
    Oj obroty to mega pełne:) imię takie właśnie chciałam żeby nie było takie oklepane :) Gdybym teraz urodziła córeczkę nazwałabym ją Laura :) Dla chłopczyka jeszcze nie myślałam :)
    A moje pieski to
    Najstarsza 6 lat shih tzu fajna i miluśka mała rasa mój Julian ją uwielbia a i ona śpi z nim w łóżku. Jak był mały i zasnął w bujaczku to jak się obudził to stawała na bujaczek łapką i go bujała :)
    Teraz mam jeszcze DUŻE szczenię właśnie rasy Leonberger, jest to śliczna rasa. Dla swoich właścicieli i osób które zna jest potulna jak baranek nawet w sumie nie wiem jak pies warczy bo jeszcze nie słyszałam a jest już nami prawie 8 miesięcy. Nawet dzieci robią z nią co chcą a ona nawet zębów nie pokaże bidulka wszystko znosi, przegląd zębów uszy oczu i wszystko co tylko małe dziecko sobie wymarzy:) nadzwyczaj spokojna rasa :) Ale kiedy potrzeba to pomoże. Jak Julian wpadł do oczka wodnego na wiosnę to zanim ja dobiegłam z domu do niego to mój pies zdążył go wyciągnąć zębiskami :)Skończyło się tylko przeziębieniem. Od tamtej pory chodzi za moim synem z nosem w jego tyłku, tak go pilnuje:)
    I trzeci piesek to kundelek którego w tamtym roku znalazłam w październiku w lesie wyrzucony przez ludzi na pastwę losu i pewną śmierć, więc zabrałam go jak się okazało miał tylko miesiąc i musiałam karmić go strzykawką:)
    Więc piesków mam sporo i jest co przy nich robić ale widok mojego syna jak gra meczyk z takim zwierzyńcem - bezcenna
    choć oporządzić całą tą trzódkę razem z moim synem to wieczorem to padam na pysk ale warto :)

    nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    Mi juz brzuch widac. Moze to tluszcz ale bez przesady, jestem w miare szczupla, brzuszek jakistam tluszczowy niby mialam ale on sie naprawde powiekszyl. Ok, jem wiecej no ale zeby tak szybko przytyc? Pozatym on jest twardy a nie miekki, nie umiem go juz wciagnac.
    To masz tak jak ja ,ale mniej jem nie mam chęci pije wodę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina_b wrote:
    Oj obroty to mega pełne:) imię takie właśnie chciałam żeby nie było takie oklepane :) Gdybym teraz urodziła córeczkę nazwałabym ją Laura :) Dla chłopczyka jeszcze nie myślałam :)
    A moje pieski to
    Najstarsza 6 lat shih tzu fajna i miluśka mała rasa mój Julian ją uwielbia a i ona śpi z nim w łóżku. Jak był mały i zasnął w bujaczku to jak się obudził to stawała na bujaczek łapką i go bujała :)
    Teraz mam jeszcze DUŻE szczenię właśnie rasy Leonberger, jest to śliczna rasa. Dla swoich właścicieli i osób które zna jest potulna jak baranek nawet w sumie nie wiem jak pies warczy bo jeszcze nie słyszałam a jest już nami prawie 8 miesięcy. Nawet dzieci robią z nią co chcą a ona nawet zębów nie pokaże bidulka wszystko znosi, przegląd zębów uszy oczu i wszystko co tylko małe dziecko sobie wymarzy:) nadzwyczaj spokojna rasa :) Ale kiedy potrzeba to pomoże. Jak Julian wpadł do oczka wodnego na wiosnę to zanim ja dobiegłam z domu do niego to mój pies zdążył go wyciągnąć zębiskami :)Skończyło się tylko przeziębieniem. Od tamtej pory chodzi za moim synem z nosem w jego tyłku, tak go pilnuje:)
    I trzeci piesek to kundelek którego w tamtym roku znalazłam w październiku w lesie wyrzucony przez ludzi na pastwę losu i pewną śmierć, więc zabrałam go jak się okazało miał tylko miesiąc i musiałam karmić go strzykawką:)
    Więc piesków mam sporo i jest co przy nich robić ale widok mojego syna jak gra meczyk z takim zwierzyńcem - bezcenna
    choć oporządzić całą tą trzódkę razem z moim synem to wieczorem to padam na pysk ale warto :)
    Moja psinka tez madra :)taka ahhh jednak psy majà coś w sobie takiego :) umnie w domu jak mala bylam tez psy byly dwa i tez z nimi spalam:)czasem na podlodze w kuchni zasypialam przy psie:D

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 10 września 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhh ja jestem juz tak glodna ze juz waszych postow nie moge czytac a obiad dopiero za 40min na stolowce :/.

    Jaga -moja mama i siostra nie mialy rozstepow wiec mam nadzieje, ze i mnie to nei spotka ale mimo to smaruje.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Witam, wczoraj byłam na usg, bo ból brzucha zaczął mnie niepokoić, momentami wydawało mi się że mam skurcze, ale okazało się że wszystko ok :) Dzidzia ma już 3,14 cm, odwróciła się przodem i machała łapkami :) Cudne :)

    Ja mam 32..
    Olcia sipervwieści:))dzidzia rosnie spora juz jest:)) no to ty najstarsza z nas teraz:)

    olka30 lubi tę wiadomość

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ