Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 19 września 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem już po jednym poronieniu, teraz jest wszystko ok, oprócz tych mdłości i senności nic mi nie dolega , żadnych bóli nie czuje ale niepewność zawsze jest

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 września 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMY ja mam takie podejście:D cieszę się i uśmiecham na myśl o wizycie:D

    solga, nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 19 września 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka to masz bardzo dobre podejście, w sumie sam fakt zobaczenia dzidzi jest bardzo fajny :)

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • misia83 Autorytet
    Postów: 1234 1424

    Wysłany: 19 września 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 16:02

    bl9c4z17a80ayfoc.png
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 19 września 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimka84 wrote:
    Cześć dziewczyny, ja właśnie jestem taki nerwus i nic na to nie mogę poradzić. Przy pierwszej ciąży jakoś luźniej podchodziłam, a tym razem to jakiś koszmar jest. A najbardziej boję się jak mi mierzą ciśnienie (bo wtedy jest zawsze za wysokie), albo wyników badań (morfologia itp.). Aż muszę w domu codziennie mirzyć ciśnienie i notować bo mi lekarka nie chce wierzyć że to z emocji...


    ja podobnie mam, w domu ciśnienie niskie a u lekarza ponad 150 :)

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 września 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SOLGA dokładnie, dla mnie najważniejsze jest czy się rusza i czy bije serduszko:)
    prawda jest taka że już dziś wiem że jeśli cokolwiek miało by być nie tak to to będzie moje dziecko najkochańsze i wyczekane:)
    dużo pomaga mi modlitwa wydaje mi się.
    mam nadzieję że nigdy nie przyjdzie czas na załamywanie się więc jeśli wiem że mogę to cieszę się jak głupia:)
    już mogę bo dolegliwości mi ustąpiły:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • misia83 Autorytet
    Postów: 1234 1424

    Wysłany: 19 września 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje 90/50 lub 100/60:)

    bl9c4z17a80ayfoc.png
  • misia83 Autorytet
    Postów: 1234 1424

    Wysłany: 19 września 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 16:03

    bl9c4z17a80ayfoc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    AMY ja mam takie podejście:D cieszę się i uśmiecham na myśl o wizycie:D
    Ja po wczorajszej wizycie tez mam nadziej upchac ten strach gdzies gleboko zeby nie wylazl.. ale nie wiem czy dam rade.. ale dzis rano obudzilam sie popatrzylam na zdjecia z usg i sobie mysle...boze to na prawde moje dziecko... bede mama :D

    Ola89, Fasia lubią tę wiadomość

  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 19 września 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimka - to faktycznie masz wysokie ciśnienie ja to zupełnie odwrotnie

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio u lekarza mialam 150/120 ;) idę wziąsc prysznic ubiero się i powolutku do szpitala na Usg ;)wy to poranne ptaszki jestescie dziewuchy:))

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 19 września 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze po badaniu też jestem spokojna i szczęśliwa, najgorzej jest tak zaraz przed, oby czas do poniedziałku szybko zleciał :)

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    solga wrote:
    ja od października idę już na zwolnienie do końca ciąży, na szczęście nie ma u mnie problemu w pracodawcą - uroki pracy w państwówce

    Amy mi na moje mdłości, a mam straszne, pomagają mi ekologiczne mieszanki ziół z baby and mama med
    Mnie pomagal rumianek ale nim tez rzygam :D nie wim czy mi jakiekolwiek ziola pomoga :p ale juz przemecze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam na hiv tez badanie tu w uk to obowiązkowe chyba .

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimka84 wrote:
    A czy lekarz zlecił wam badania na HIV?
    Przy kazdej ciazy mialam

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 19 września 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Mialam na hiv tez badanie tu w uk to obowiązkowe chyba .


    To jest podstawowe badanie też w Polsce

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 19 września 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Ja ostatnio u lekarza mialam 150/120 ;) idę wziąsc prysznic ubiero się i powolutku do szpitala na Usg ;)wy to poranne ptaszki jestescie dziewuchy:))


    To szybciutko nam potem napisz jak tam USG :)

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czyli ze robià przy kazdej ciązy .

  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 19 września 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie miałam takiego badania ani przy tej ani przy pierwszej ciąży

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    To szybciutko nam potem napisz jak tam USG :)
    Napewno napisze :))<3

‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ