Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry :) ja juz wstaje zaraz prysznic i szpital usg i spodkanko z lekarzem :)

    haneczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpieszczają mnie w tej Szkocji :)po szpitalu spodkanie z kolezanką na ciacho i kawe w restauracji mmmmm:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 07:19

    nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica chcesz w hipnozie rodzic ,w pl w zielonej gorze lekarz sposuje takie metody na pacjentkach i jest to bardzo dobre :) bolu nie czuje się,tu w uk tez znane Księzna kate tak rodzila :) synka

    Gosha lubi tę wiadomość

  • Polarisa90 Autorytet
    Postów: 290 582

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dopiszcie u mnie bedzie Mikołaj:)

    nick nieaktualny, Lali, weronika86, Gosha, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    34bws65g9zmmwd54.png
    f2wl4z17ghnjtfpr.png
    3jvz2n0arkkg5cmf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego Dnia kobietki :) :*

    Lali, Anka1501, Gosha, haneczka lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry i dobranoc :P
    Wstalam i idę spać dalej :)

    nick nieaktualny, weronika86, Gosha, nick nieaktualny, misia83, iwonka1077 lubią tę wiadomość

  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Anka dobranoc :)
    Angela rozumiem Twoje obawy, sama tez mam takie mysli jak sie w nocy obudze :) ale wiadomo, ze damy rade!
    Ja wlasnie poje kawke i zajadam rogaliki z lukrem i nadzieniem rozanym :)
    Krysti powodzenia na wizycie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 08:17

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez chce rogalika!!!! ja mam dzisiaj wizyte o 10.20 w szpitalu z endo...cukier ok to ja nie wiem czy isc na te wizytewogole..nie lubie tej baby :D musze podleciec jeszcze do sadu...ale mi sie nie chce :D do pracy dopiero na godz 17.00 wiec luz :D
    witam witam z rana :D

    Gosha, Lali lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy się w 32tc dla wszystkich słodka chałeczka z jogurtem. :D

    Ida, weronika86, nick nieaktualny, Rudzia, Gosha, nick nieaktualny, haneczka, nick nieaktualny, MartaAlvi, Fasia, Agusiek89, sylvia007, Ewelcia lubią tę wiadomość

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonjour:)

    Krysti - powodzenia na wizycie
    Lali - smacznego :)
    Werka - idz, idz do tej endo. ślubu z nią brac nie będziesz ;)
    Polarisa - piekne imię dla synalka. Wpadaj do nas częściej :)

    U mnie już serniczek Werki że tak powiem "dochodzi",mięsko na burgery przygotowane, pranko wstawione. W planach prasowanie, ale chyba już mi się nie chce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 08:40

    nick nieaktualny, Polarisa90, Gosha, Eweliśka, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka gratuluje 32 tc!!!!!!!!!!!!!wow!!! 32tc!!! ale wy mi robicie zachcianki!!!!

    malinka1984, Anka1501, Gosha, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    Bonjour:)

    Krysti - powodzenia na wizycie
    Lali - smacznego :)
    Werka - idz, idz do tej endo. ślubu z nią brac nie będziesz ;)

    U mnie już serniczek Werki że tak powiem "dochodzi",mięsko na burgery przygotowane, pranko wstawione. W planach prasowanie, ale chyba już mi się nie chce :)
    wiem, wiem przeciez pojde..pomarudzic nie wolno... :D :D :D smacznego z moim sernikiem! :D no i wyczerpalas zapas ciazowej energii juz z rana!!!!!!! :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi wczoraj malzonek caly wieczor przytulal brzuchaska :D a mala zasadzila mu kopa i uciekla..moja dziewcznka :D

    nick nieaktualny, haneczka, Gosha, KASIAB, Ida, Anka1501, misia83, Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    wiem, wiem przeciez pojde..pomarudzic nie wolno... :D :D :D smacznego z moim sernikiem! :D no i wyczerpalas zapas ciazowej energii juz z rana!!!!!!! :D

    marudzić wolno, baaaa nawet wskazane. Kto nie jak my, mamy do tego pełne prawo :)

    taaaaa z tą energią u mnie to ... żarło, żarło i ...zdechło.

    nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    marudzić wolno, baaaa nawet wskazane. Kto nie jak my, mamy do tego pełne prawo :)

    taaaaa z tą energią u mnie to ... żarło, żarło i ...zdechło.
    hahha zarlo iz dechlo- dobre :D to moze zatankuj to dalej pozre? hahah
    cholera musze malego za 15min do szkoly zaiwezc..ale mi sie nie chce!!!!!!!!!choc energii mam duzo i badz tu madry.....czyli jakby tu opisac mojstan? ZRE ZRE ALE LEDWO DYCHA ( JESZCZE NIE ZDECHLO ) hahaha :D :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Mamuśki :)

    No i doczekałam się swojego 30 tygodnia! :)

    Śniło mi się dzisiaj, że w nocy spadł taki śnieg, że zasypał okna po 1 piętro.;) Wstaję rano, a za oknem faktycznie kupa śniegu. :) Plus dla mojej siostrzenicy- może ulepimy bałwana w czwartek. Minus dla mnie- jadę dziś do Wrocławia autem, a rano 2 samochody na trasie leżały w rowie. Boooojęęęę się! :)

    Właściwie to już chyba nie powinnam jeździć autem, co?

    Wybieram się do Endokrynologa to podpytam też o to TSH w 3 trym. :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Gosha, nick nieaktualny, weronika86, misia83, Fasia, Agusiek89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAnia gratulacje 30go <3

    haneczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka sytuacja u nas z rana :)

    Spaliłam!!!!!!!!!!!!!! :/

    7b83fb185e801259med.jpg

    nick nieaktualny, haneczka, nick nieaktualny, Ida, Gosha, weronika86, Eweliśka, nick nieaktualny, Robotka1, Lali, misia83, Fasia, Agusiek89, Ewelcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe- Boże! straszna tragedia:( Postaraj się tylko Alcię uchronić przed stresem :(
    Ida- świetny artykuł :)
    Dodam ze swojej szkoły rodzenia, że jak dostaniemy regularnych skurczów to poleca się, żeby zrobić ciepłą kąpiel. Ona często wygasza skurcze, co oznacza, że nie były one porodowe i zaoszczędzi nam fatygi do szpitala. :)
    Oraz to, że jak wody odejdą (czyste), to na spokojnie należy się wykąpać , zjeść coś i dopiero jechać. Położna podkreślała, żeby zjeść, bo rodzi się nieraz o bardzo różnych porach, wydatek energetyczny podczas porodu wynosi tyle co przejście 50km maratonu (!!!) , a śniadanie szpitalne serwują przeważnie dopiero ok. 9 rano. :)
    Dodam jeszcze, że do torby warto zabrać 1 dużą butelkę wody i jedną małą taką z dziubkiem. :) Panowie będą przelewać, a nam będzie wygodniej popijać podczas maratonu. :)
    Aaa i szpitalne pieluszki tetrowe są odkażane mocnymi środkami, dlatego jak zaobserwujemy, że nasze maleństwo dostaje czerwonych wypieków z krostkami na buzi, to znaczy, że się uczula i lepiej stosować własne pieluszki tetrowe. Dlatego warto zabrać ich kilka do torby szpitalnej.
    Moja położna polecała podzielić rzeczy na 2 torby. 1. torba do porodu, czyli ta stara koszula, woda, jedzonko, kapcie, przybory hig. itp. A 2. torba już na oddział noworodków, czyli rzeczy dla dzidzi (ubranka , pieluszki, itp) i mamy (sexi koszule :D ,wkładki laktacyjne, podkłady gin. itp.)

    Ida, nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    Taka sytuacja u nas z rana :)

    Spaliłam!!!!!!!!!!!!!! :/

    7b83fb185e801259med.jpg
    Nie jest tak źle :) sernik zawsze taki wychodzi na wierzchu :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 2278 2279 2280 2281 2282 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ