Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Y

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 12:23

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justinka super, że z dzidzia wszystko ok i ze łożysko się podniosło. Waga wcale nie duża ;)

    Na ten tydzień to jest taka po środku

    Justinka lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 8,5 jesli liczac od 1 dnia cyklu..jesli liczac od najnizszej wagi odnotowanej w 9tc to mam 11,5 na plusie :-) lody mi sie nie naleza, zaliczam sie do sredniakow :-) a i tak nigdy nie mam zachcianek wiec wsadzcie sobie :-) hahaha ja sie polozylam do lozka o 8.40 i teraz sie obudzilam dopiero, spalam jak nigdy, psy cichutko, mezau tez :-) no cud malinka :-)

    Ida, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Oj, no to zwracam honor i medal. Ale za drugie miejsce dostanę chociaż bitą śmietanę ? :D
    nie! BYNAJMNIEJ :-)

    Amy_, Ida lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka - gratuluję zakończonego remontu :) oraz pomyślnych wieści w tematach ciązowych. Tak trzymać !

    Krysti - brzuchal pierwsza klasa :) gacie również, takich nie mam ;) :P

    nick nieaktualny, Justinka, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justinka faktycznie duża dzidzia a kośc udowa mega długaśna! :D Ja też się szykuję na marzec, ale 19 lustego sie okaże co z naszym losem i jakie rokowania na poród bo ostatnio mnie straszył wcześniejszym porodem, ale może łożysko grzecznie się zachowuje :)
    o widzisz, a mówią że już w tych t ygodniach szanse że łożysko się przesunie są MARNE :) a zdarza się! i super :)

    Justinka lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • PeggySue Autorytet
    Postów: 545 263

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział, że 2 tygodnie to granica normy. Miałam badanie z nie swoim lekarzem i kazał na następnej wizycie zwrócić uwagę na to mojemu gin. Nie chce się nie potrzebnie stresować bo skoro to granica normy to może być o a może i różnica się zwiększyć.

    f2w3yx8dyu5e286e.png
    km5sroeqx17f5ycl.png[/url]
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    No właśnie - co z tym mlekiem? Ja też nic nie mam. Tak może być aż do końca? Czy po porodzie bezpośrednio się laktacja zaczyna z automatu?

    Przy porodzie juz na bank się pojawi

    Ida, weronika86 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    A tu my dzisiaj <3 30 tydz i 2 dni http://naforum.zapodaj.net/thumbs/341037d970ef.jpg
    jjaaa krysti pobilas mnie z wielkoscia brzucha :-) to bedzie IGNACY a nie ignas :-)

    nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 12:23

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Y

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 12:23

    PeggySue lubi tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka załapałaś się na 5 do dziennika :P

    weronika86 lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggySue wrote:
    Hej. Dobrze pamiętam, że któreś z dzieciątek miało różnice w brzuszku w stosunku do reszty ciała?
    Właśnie wróciłam z prenatalnego usg i mała ma o 2 tygodnie mniejszy brzuszek. Może się okazać, że po prostu będzie drobna bo nie waży dużo 1100g, ale chciałam się dowiedzieć, czy coś z tym robicie? Dodatkowe badania czy dieta ? Bo takie cuda wypisują w inernecie, że człowiek nie wie czy to dobrze, że sie nie przejmuje na zapas :)

    To najbardziej jest normalne. Mój gin mówi, że nawet do 3tyg mogą być różnice bo nawet najlepsze USG nie da dokładnych pomiarów a dzidzia zapewniam Cię ma normalne wymiary jak na swój wiek

    PeggySue lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    jjaaa krysti pobilas mnie z wielkoscia brzucha :-) to bedzie IGNACY a nie ignas :-)
    Haha Ignacy tak :) nie napewno nie większy od twojego .

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggy i nie czytaj bzdur w necie ;)

    PeggySue lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    Justynka - gratuluję zakończonego remontu :) oraz pomyślnych wieści w tematach ciązowych. Tak trzymać !

    Krysti - brzuchal pierwsza klasa :) gacie również, takich nie mam ;) :P
    To jeszcze gacie z przed ciązy :D wlazlam w nie hihi

  • PeggySue Autorytet
    Postów: 545 263

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    To najbardziej jest normalne. Mój gin mówi, że nawet do 3tyg mogą być różnice bo nawet najlepsze USG nie da dokładnych pomiarów a dzidzia zapewniam Cię ma normalne wymiary jak na swój wiek

    Nawet 3 tygodnie? no to dobrze. Dzięki :)
    Nie chcę się martwić na zapas :) Jak będzie 2500 po mamie przy porodzie to lepiej dla mnie :) Tego się trzymam !

    Anka1501 lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dyu5e286e.png
    km5sroeqx17f5ycl.png[/url]
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Oj, no to zwracam honor i medal. Ale za drugie miejsce dostanę chociaż bitą śmietanę ? :D

    Twój wynik uważam również za imponujący i nie tylko dostaniesz bitą śmietanę ale i podzielę się lodami, a co se bedziemy żałować!

    Ida lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a własnie mi się przypomniało, że połozna powiedziała że dziecko może przekręcić się całkowicie nawet do 36 tygodnia ciąży! Zapytałam sie jej czy to jakoś szczególnie czuje. Powiedziała, że w jej przypadku kręciło jej się bardzo w głowie... to tak w ramach ciekawostek przyrodniczych :)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 12:24

‹‹ 2361 2362 2363 2364 2365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ