Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    Ewelcia nie porównuj bliźniaków do Olka :P jakbym miała mieć dwóch Olków w środku to chciałabym wyglądać jak ty!

    Widzisz zawsze zapominam o tym małym szczególe :P Mam nadzieję że po porodzie dziecka nie zgubię :P

    Amy_ lubi tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje cycki póki co zajęły sie produkcja rozstępów zamiast mleka ;(
    gdzie to mleko?

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Widzisz zawsze zapominam o tym małym szczególe :P Mam nadzieję że po porodzie dziecka nie zgubię :P

    hahahaha :P na porodówce wyjdziesz z jednym i powiesz ze zamawiałas tylko jednego? :P tylko wybierz tego który będzie mniej płakał :D

    weronika86, Ewelcia, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    z Alanem na rękach? :P

    :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    moje cycki póki co zajęły sie produkcja rozstępów zamiast mleka ;(
    gdzie to mleko?

    jeszcze tryśnie ! :)

    Amy_ lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie kichnelam i wyplulam jajko sadzone z buzi :P a syn do mnie : Mama, buzię się zakrywa... :/

    nick nieaktualny, Amy_, weronika86, nick nieaktualny, Gosha, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Właśnie kichnelam i wyplulam jajko sadzone z buzi :P a syn do mnie : Mama, buzię się zakrywa... :/

    Widzisz czego dziecko Cię musi uczyc?! Ja dalej twierdzę że przez ciąże się cofamy :D

    Amy_, Anka1501, Gosha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny śliczne brzuszki macie<3 ja w wyrze leze hihi :) a co odpoczywam wczoraj przespalam duzo i dopiero wstalam ,spanie u mnie na zawolanie :D

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasiu zaproszenie Ci wyslalam mam do Ciebie pytanko hihi.

    Amy ja na piersiach tez mam rozstępy i to widoczne cieniutkie czerwone ochydne kreski niestety i to tak u gory nie ze pod piersiami ehh ale trudno zbledna hehe. Aaaa i zgrabniutki brzusio ;)



    Mniaaaami mamuska dzisiaj placki ziemniaczane robi na obiad hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 15:31

    Amy_ lubi tę wiadomość

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja trochę zazdroszczę bliźniaków :)
    Marzymy mi się i miałam nadzieję, że u nas będą bo u Tz pełno w rodzinie :) no ale jak córki nie potrafi zrobić to gdzie tu mowa o blizniakach.... ;)

    Gosha, Ewelcia, Lali lubią tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda to pewnie tylko śluz- mnie wczoraj tak zalało dzisiaj już normalnie :) ale faktycznie obserwuj :)

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Widzisz czego dziecko Cię musi uczyc?! Ja dalej twierdzę że przez ciąże się cofamy :D

    Oj tak... Niecierpliwie czekam na powrót mózgu ;)

    Agusiek89 lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ciągle zalana :/ co godzinę musze wkładkę zmieniać. Jak chodzę to czuje ze ze mnie leci... infekcji nie mam i wody to tez nie są...

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 12:18

    weronika86, nick nieaktualny, Gosha, Ewelcia, Bambi85, Lali lubią tę wiadomość

  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :) Może tym razem mój post zostanie zauważony :P bo niestety poniedziałkowy ogólnie został zlany przez wszystkie :P a chwaliłam się zakończonym remontem :P
    Dziś pochwalę się wczorajszą wizytą :P
    Na szczęście wszystko w najlepszym porządku, mimo 5 dni bardzo intensywnych... szyjka jak 6 tyg temu miała 2,22 cm tak wczoraj 2,17 więc luz :) nie otwiera się od środka, ładnie trzyma! Mała w końcu powędrowała ku dołowi główką co bardzo mnie cieszy :) A najbardziej szczęśliwa jestem, że łożysko powędrowało na tyle wysoko że cesarka mnie ominie! (przynajmniej ta planowana) 3 tyg temu było jeszcze bardzo blisko ujścia szyjki i szczerze nie wierzyłam że się ruszy, a wczoraj okazało się że na usg dopochwowym nawet nie było go widać! więc co najmniej 5 cm dalej jest :) Tak więc szykujemy się na poród SN :)
    Dzidzia waży 1770 g! i gin mówi że urodzę w 38 tyg taki gigant hehe ;) bo wczoraj wg om byłam w 29t5d... ale wg wszystkich usg 30t4d a wczoraj usg już 31t2d ;) zresztą cały czas nastawiona jestem na marzec i inaczej nie może być :) A i ma bardzoo długie nogi, moja mała baletnica, albo koszykarka hehe :) FL 6,57 :)
    Ogólnie po wczorajszej wizycie jestem spokojna i oby tak dalej :) Chociaż jej wielkość mnie przeraża... ;)

    Amy witaj ponownie! jak wcześniej gdy Ciebie nie było miałam problemy z nadrabianiem, tak teraz praktycznie nie mam szans :P tak produkcja ruszyła ze zdwojoną siłą hehe :P

    Fasia super że w końcu temat koszul się u Ciebie zakończył ;) ja zrobiłam sobie przez remont ponad tygodniową przerwę wyprawkową, więc koszul nadal nie mam :|

    Robotka umawiałaś się już na sesję brzuszkową? :)

    Oczywiście gratuluję wszystkim rozpoczęcia nowych tygodni, pozytywnych wieści z USG oraz super zdjęć brzuszków :)

    Ida, weronika86, Amy_, nick nieaktualny, sylvia007, Fasia, Eweliśka, nick nieaktualny, Jaga, Ewelcia, Bambi85, iwonka1077, nick nieaktualny, Gosha, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Y

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 12:18

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty sie nie wymadrzaj bo ja mam dalej -1kg i nagrodę w postaci lodów dostaję ja! Powaga, mama czzekoladowe z Grycana i ide sobie nałożyć :D

    Ida, weronika86, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu my dzisiaj <3 30 tydz i 2 dni http://naforum.zapodaj.net/thumbs/341037d970ef.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 12:17

    Ida, weronika86, Anka1501, Amy_, Gosha, sylvia007, Fasia, nick nieaktualny, Eweliśka, Justinka, Jaga, Ewelcia, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • PeggySue Autorytet
    Postów: 545 263

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dobrze pamiętam, że któreś z dzieciątek miało różnice w brzuszku w stosunku do reszty ciała?
    Właśnie wróciłam z prenatalnego usg i mała ma o 2 tygodnie mniejszy brzuszek. Może się okazać, że po prostu będzie drobna bo nie waży dużo 1100g, ale chciałam się dowiedzieć, czy coś z tym robicie? Dodatkowe badania czy dieta ? Bo takie cuda wypisują w inernecie, że człowiek nie wie czy to dobrze, że sie nie przejmuje na zapas :)

    f2w3yx8dyu5e286e.png
    km5sroeqx17f5ycl.png[/url]
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 12:18

    weronika86, Bambi85, Agusiek89 lubią tę wiadomość

‹‹ 2360 2361 2362 2363 2364 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ