Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 6 lutego 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    O Wera ściągnęłam Cię myślami :-D
    Dobrze że jesteś i już ok u Was.
    Lecę bo niw zdążę włosów umyć... 4 dzień... :-P
    my kwietnioweczki jestesmy zdalnie polaczone :D ja zaczne sie ogarniac za pol godzinki bo wygladaj jak stwor jakis :D a ide do ludzi, wiec trzeba sie ogarnac..wczoraj sie smiala ze mnie sasiadka! :D widzialam mende z 200m jak padala ze smiechu na trawnik hahahha debil :D mowila ze chodze jak polaczenie dzokeja z kaczka :D :D hahha nie prawda :D ja sie bujam w rytmie salsy :D hahha

    Gosha lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :)

    U mnie noc pięknie przespana <3 2 wyjścia do kibelka, nie ma źle.
    Ale fakt, ułożyć się wygodnie i żeby za chwile nie dusiło to jest hit. A już najbardziej uwielbiam, jak śpię w sumie większą część nocy na lewym boku i jak się budzę, to mnie całe lewe ucho boli! :P haha

    Śniadanie zjedzone, ide z psem i kłócić się z moim ginem :P Trzymcie kciuki :P

    weronika86 lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • misia83 Autorytet
    Postów: 1234 1424

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia i Weronika dużo zdrówka dla Was.

    Fasia, powodzenia w ZUSie, daj znać po wizycie czy poszło im w piety :p

    Ja śpię na lewym boku bo tak mi wygodniej, choć pare razy w nocy na prawą sie przekręcę.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    bl9c4z17a80ayfoc.png
  • misia83 Autorytet
    Postów: 1234 1424

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, z uchem mam tak samo :-p Powodzenia na wizycie

    bl9c4z17a80ayfoc.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Weronika a co Ty tak zniknęłaś? Co się dzieje? Odezwij się!
    Ja znikam, pisać nie będę miała kiedy ale zajrzę i poczytam żeby jutro 40 stron nie nadrabiać :-)
    Aguś ja niedługo chyba na czworaka będę spać... Albo na siedząco...
    Mi wczoraj wieczorem mąż powiedział, że chodzę jak pingwnin względnie kaczka i zaczął śpiewać "Kaczuszki". Myślałam, że mu przywalę!
    Marta trzymam kciuki. Walcz jak lwica, bo to o maleństwo chodzi!

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja!

    NIe mowcie o nocnym bolu bioder:/
    Mnie 3 dzien glowa cmi. I za co??


    34 tydz czas start!!!! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 09:40

    weronika86, Eweliśka, lysinka, misia83, Jaga, nick nieaktualny, Rudzia, nick nieaktualny, Ewelcia, MartaAlvi, Gosha, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może niskie ciśnienie? Jak mnie boli i zmierzę sobie to zawsze mam niskie. Wtedy robię małą kawkę z dużą ilością mleka :D

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coooo Amy do 34 tygodnia jeszcze Ci ze 3 dni zostały:P

    dzień dobry nadproduktywne matki:P

    u mnie noc taka se, zresztą jak zawsze:P

    młoda bierna coś....niby coś tam się przeciąga ale od wczoraj zdecydowanie leniuchuje!!! pewnie moje emocje z wózkiem związane jej się udzieliły i ścisnęły jej mięśnie że się ruszać nie może ;)

    Amy zobaczysz będziesz miała zatwardzenie po tej łyżeczce zamrożonej nutelli!!!

    FASIA daj znać jak po Zusie!!! no i super że masz sesję za 100zł:) u mnie taka przyjemność nawet u koleżanki to niestety 350 i w górę;/


    Krysti dusigroszu!!! widzisz jakiego masz dobrego męża, leć na sesję:)

    WERA osz kurka ale przygoda z tą pizzą;/ mam nadzieję że dziś już lepiej:)

    RUDZIA jak dzisiaj samopoczucie??? mam nadzieję że reprymendy dziewczyn pomogły choć troszkę!!!:)

    a tutaj obiecana pościel:)
    cc4ff7eedd5a4cb4med.jpg

    i literki
    3ff3a3b259bd30bcmed.jpg

    p.s proszę nie patrzeć na kolor ściany, jest do przemalowania na jasny popiel:) ale to w przyszłym tygodniu:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 09:50

    weronika86, lysinka, Aguś86, Eweliśka, Justinka, misia83, Jaga, nick nieaktualny, Rudzia, Ewelcia, MartaAlvi, Fasia, Gosha lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta powodzenia na wizycie kochana! a mnie leb lupie jak mam cisnienie ok 130...najklepiej czuje sie przy 100-115... nie lubie bolu glowy, wiec amy wspolczuje kochana!
    NOI GRATUUUUULLLLLUUUJJJE 34TC! WOW 34tc!!!!!! zaraz zemdleje :D

    Amy_, MartaAlvi lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    coooo Amy do 34 tygodnia jeszcze Ci ze 3 dni zostały:P

    dzień dobry nadproduktywne matki:P

    u mnie noc taka se, zresztą jak zawsze:P

    młoda bierna coś....niby coś tam się przeciąga ale od wczoraj zdecydowanie leniuchuje!!! pewnie moje emocje z wózkiem związane jej się udzieliły i ścisnęły jej mięśnie że się ruszać nie może ;)

    Amy zobaczysz będziesz miała zatwardzenie po tej łyżeczce zamrożonej nutelli!!!

    FASIA daj znać jak po Zusie!!! no i super że masz sesję za 100zł:) u mnie taka przyjemność nawet u koleżanki to niestety 350 i w górę;/


    Krysti dusigroszu!!! widzisz jakiego masz dobrego męża, leć na sesję:)

    WERA osz kurka ale przygoda z tą pizzą;/ mam nadzieję że dziś już lepiej:)

    RUDZIA jak dzisiaj samopoczucie??? mam nadzieję że reprymendy dziewczyn pomogły choć troszkę!!!:)

    a tutaj obiecana pościel:)
    cc4ff7eedd5a4cb4med.jpg

    i literki
    3ff3a3b259bd30bcmed.jpg

    p.s proszę nie patrzeć na kolor ściany, jest do przemalowania na jasny popiel:) ale to w przyszłym tygodniu:)
    robotka sliczna posciel i super literki...Jagodka? przepiekne imie! :D u mnie zostaje SARAH-rachela :D juz sie nie zmieni raczej :D tylko nie mowi sie rajczel tylko tak jak jest napisane...
    robotka u mnie juz lepiej...za 10min mam autobus do leeds juz..ale mam lenia :D ale sie chociaz troszke przewietrze..mroz jest ale i sloneczko, syuper powietrze wiec na dobre mi to wyjdzie.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 6 lutego 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak w autobusie bede miala wi-fi to bede sie odzywac :D

    Amy_ lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zostaly 3 tylko mi sie suwak zacina. Juz mi nawet Andzia pisala. Marudzilyscie i kaczka sie zbuntowala :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 10:02

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jakie literki :P slodko landrynkowe :P az dziwne ze wozek nie jest rozowy :P

    Zatwardzenie? Tylko wy macie problem z zatwardzeniem :P ja sie go pozbylam po 20tyg :D

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nadrobilam drukarnie, zlitujcie się trochę i tyle nie piszcie :)
    Marta powodzenia na wizycie ,daj znać później o efektach wizyty,
    Robotka no ładna ta poście,wózek też niezły ja żebym nie miała to też bym xlander kupiła bo solidnie wykonane są,i literki też ładne i ja jak już imię będzie wybrane to uszyje z mamą z materiału jakieś :)

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry dzień :)

    Nie no ile można było naprodukować od wczoraj od 15?! Nie będę czytać:P

    Skusiłam się tylko na podziwianie Robotkowego wózka i karuzelki. Wózek prezentuje się świetnie. :D Fajnie, że jasny kolor gondoli na lato, fotelik bajerancki, miś w środku jeszcze lepszy :D A karuzela? Zawstydzasz mnie swoim talentem. :)

    Ja wczoraj uratowałam zęba pod znieczuleniem miejscowym. Nie czułam pół twarzy przez pół dnia, ale już nie boli. :)

    Kupiłam Arturkowi na wyjście ze szpitala ten oto niedźwiedzi kombinezonik 56 -50% w smyku za 30zł!!! :)
    cool-club-pajac-rozmiar-80-n-iext27020380.jpg

    A w lidlu jeden szpanerski dresik większy na 62-68, żeby miał na jesień, jak już będzie duży i będziemy dużo chodzić na miasto :D

    Edit.
    Dodam, że kombinezonik jest pluszowy i taaaki słodziuki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 10:15

    Robotka1, lysinka, Aguś86, nick nieaktualny, Amy_, misia83, iwonka1077, mantissa, weronika86, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Ja dzisiaj spałam dobrze jak dawno mi się nie zdarzyło :) jedna przerwa na siku i obudził mnie dopiero budzik - musiałam zawieźć L4 do pracy. Teraz muszę posprzątać i się spakować - po południu jedziemy do teściowej i będziemy kupować komodę :)
    Ja śpię na lewym boku, poducha mi w tym pomaga :) jak za długo śpię na prawym boku, to jestem połamana później - biodra mnie bolą

    Fasia powodzenia w ZUSie,żeby to już był ostatni raz

    Misia Ty musisz codziennie w nocy z pieskiem wychodzić??

    Kasia miłego spotkania z przyjaciółką :)

    Marta powodzenia na wizycie, niech gin wszystko dokładnie sprawdzi

    Amy gratulacje 34 tyg. :) czas leci

    Robotka, pościel i literki super :) Jagódka bardzo ładne imię :)

    Amy_, Robotka1 lubią tę wiadomość

    km5smg7yaiikzi6r.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha AMY spierniczaj:P wózek landrynkowy a idze idze:P
    nie no na szarej ścianie nie powinny być aż tak hm...oczojebne??:P
    pozatym oprócz pościeli i tych literek nie mam nic różowego:D
    no sory wczoraj kupiłam landrynkowe ciuchy w lidlu ale to dopiero na około roczek:P

    hehehe ja myślę że kaczka dalej zasuwa, gorzej z tymi tygodniami:P

    bo Ty już na finiszu a popatrz na inne suwaki:D dziewczyny ledwo w 7 miesiąc na nich wchodzą:D patrz suwak Iwonki:P

    ooo co ja się dowiaduję, myślałam że tu nikt Xlanderów nie lubi a tu proszę, LALI, IWonka:) dobrze wiedzieć, bo myśłałam że pośród Nano czy Jedo czy camarello jestem odludkiem;/

    WERA dzięki za komplement:) mojej mamie się nie podoba Jagoda:P
    ale to nic, dla mnie jest już pewne że tak zostanie:P w końcu literki tanie nie był hehe;)
    a u Ciebie chyba nie będziecie się zwracać do małes Sarah-Rachel tylko Sara tak??? rozumiem że drugie imię jest stosowane tak jak i u nas?? tylko na papierku? czy może to jest jedno dwuczłonowe imię???

    lysinka, haneczka, iwonka1077 lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja:)

    Belly mi przysłało maila że zaczynam 30 tydz, dobrze że chociaż oni to kontrolują:P

    Do mnie dziś kurier przyniósł kropki na ścianę, będę w weekend kleić :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 10:27

    lysinka, Robotka1, iwonka1077, Ewelcia lubią tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Wy już pościel macie założoną? A ja wczoraj się właśnie zastanawiałam kiedy łóżeczko przerzucić do sypialni, bo odkąd pierworodna została miesiąc temu z niego wyeksmitowana do większego łóżka to stoi sobie w pustym pokoju synka. Na początek tak jak młodą chcemy mieć dzidzię w sypialni. Jak zacznie dłużej spać to dostanie swój pokoik. Na razie jest biały bo jak sie wprowadziliśmy 1, 5 roku temu to nie wiedzieliśmy czy będzie drugie a jesli będzie to co będzie i stwierdziliśmy, że kolor na biały zawsze można nałożyć :) A młoda jak to kobieta ma różowy :P

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haneczka, fajny kombinezon :)
    J też nie mogłam się oprzeć dresikowi z lidla, a dzisiaj kupiłam gruby kocyk w netto za 25 zł, za taką cenę nie mogłam się oprzeć :)

    haneczka, Robotka1 lubią tę wiadomość

    km5smg7yaiikzi6r.png
‹‹ 2515 2516 2517 2518 2519 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ