Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczynki taki :) http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2f5d7f13c585.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    Hej ja już po usg. Dzidzia ma 68 mm co odpowiada 13tydz0d. Serducho 174 uderzenia na minutę, przezierność 1,6 mm, kość nosowa jest i wogóle wszystko ok. Usg było przez brzuch i troszkę niewyraźnie przez to ale i tak widziałam jak Dzidzia fika :-)
    o to super :))
    póki co wszystkie mamy super wyniki :) i całej reszcie dziewczyn które mają genetyka przed sobą takich życzę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla chlopca taki:) to moj ostateczny typ :) i taki kupie w Polsce http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d9b7a7f2015a.jpg

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • lunia79 Przyjaciółka
    Postów: 95 71

    Wysłany: 25 września 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Jaki wozek macie juz :)zdjecia byscie wrzucily jakie typy ja moj mam zaraz wrzuce .

    Ja jeszcze nie mam wózka ale mam swój typ, na pewno któryś z xlanderów :) I powiem szczerze, że nie bedę inwestowac w nowy, tylko używany od znajomej, najbardziej chodzi mi o gondolę, bo w piwnicy stoją dwie spacerówki ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zi133e3kzeucxr7e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z wózkiem daleko w lesie :) muszę pooglądać, pojeździć i podnieść na żywo :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 25 września 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti co to za model wózka? Mam już Quinny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 19:09

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wozek tez masz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti fajny wózek ale ja niestety nie dam 4 tys za takie cudo :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka1984 wrote:
    Krysti co to za model wózka? Mam już Quinny :)
    QUINNY MOODD wózek 3w1 są rozne kolory ;)nawet niebieski jak się nie myle na alegroo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również nie kupuję, tym bardziej,że gondola to tylko kilka miesięcy, mam 2 propozycje od koleżanek, wybiorę który bardziej mi się spodoba, pewnie bardziej skupię się na spacerówce,ale oczywiście zobaczymy jak wyjdzie :)

    lunia79, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Krysti fajny wózek ale ja niestety nie dam 4 tys za takie cudo :P
    Ja z racji ze to pierwsze dziecko to kupimy taki bo i spacerówka jest takze warto potem sprzedam a jak nie to oddam rodzinie moze ktoraś z kuzynek zajdzie albo sobie zostawie dla drugiego::D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Ja z racji ze to pierwsze dziecko to kupimy taki bo i spacerówka jest takze warto potem sprzedam a jak nie to oddam rodzinie moze ktoraś z kuzynek zajdzie albo sobie zostawie dla drugiego::D

    pewnie jak ci się podoba to czemu masz nie kupic :) mnie zwyczajnie szkoda aż tylu pieniędzy na wózek :) maaaaaax 2.5 tys wydam na wozek a pewnie myślę ze w 2 się spoojnie zmieszczę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 19:17

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcem jedno po drugim dziecko choc z rok przerwy by bylo miedzy dziecmi :D

  • lunia79 Przyjaciółka
    Postów: 95 71

    Wysłany: 25 września 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prawie wszystko mam po poprzednim dzieciątku, poza tym szwagierka ma 4 miesięcznego bobaska więc też pewnie masę rzeczy odziedziczymy w spadku ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    zi133e3kzeucxr7e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym tez tanszy kupila ale moj uparł sie ze ma byc ten bo jest idealny :)a ja taki dusi grosz :)

    malinka1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunia79 wrote:
    Ja prawie wszystko mam po poprzednim dzieciątku, poza tym szwagierka ma 4 miesięcznego bobaska więc też pewnie masę rzeczy odziedziczymy w spadku ;)
    Ja gdybym urodzila wczesniej to tez od groma od siostry bym dostala a tak kuzynka skorzystala :)

    lunia79 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Ja bym tez tanszy kupila ale moj uparł sie ze ma byc ten bo jest idealny :)a ja taki dusi grosz :)

    a to pewnie to jest super wózek ma same dobre komentarze :) myślę że jakbym nie była takim żydkiem to też bym taki kupiła :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chlopy to kase tracą moj to by kupowal najlepsze i najdrozsze szalony moj facet ,tlumacze mu ze tego nie trza i tak kupi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Chlopy to kase tracą moj to by kupowal najlepsze i najdrozsze szalony moj facet ,tlumacze mu ze tego nie trza i tak kupi :)

    mój też wymyślił sobie fotelik firmy która produkuje samochody :P taki za 2 tys :)
    mówi że jest najbezpieczniejszy :P ojojojoj :P w foteliki się nie wtracam :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • lunia79 Przyjaciółka
    Postów: 95 71

    Wysłany: 25 września 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam szczerze, że na wózku nie ma co oszczędzać, jak sobie porównałam mój stary i właśnie xlandera to na punkcie prowadzenia i lekkości zwariowałam, to tak jakbym przesiadła się z malucha do porsche ;) więc nie żałuj kasy jeśli masz na taki wózek , na pewno nie pożałujesz ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zi133e3kzeucxr7e.png
‹‹ 276 277 278 279 280 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ