Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 11:10

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    hahah Czary jesteś the best! Ale swoją drogą... zjadłabym maca...
    Ja kfc :) i może tą czekoladę bym Hwesty spróbowała ;)

    Hwesta a te galaretki w czekoladzie to sa miękkie? takie trochę jak w delicjach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 20:07

    nick nieaktualny, Aguś86, Gosha lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer ta czekolada jest pyszna :D

    shimmer_lip, Gosha lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś86 wrote:
    Shimmer ta czekolada jest pyszna :D
    Jak mnie zważą w czwartek to może się skuszę :P

    nick nieaktualny, Aguś86, Gosha lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co - kocham Was :-) idę po czipsy i piwo. Kuwa nie będę się ograniczać. Iwusiowi smakuje:-)

    shimmer_lip, iwonka1077, Fasia, Aguś86, lysinka, sylvia007, Rudzia, haneczka, Lali, mantissa, nick nieaktualny, Robotka1, Gosha, Justinka, Agusiek89, Eweliśka, Auro, mimka84 lubią tę wiadomość

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    Wiecie co - kocham Was :-) idę po czipsy i piwo. Kuwa nie będę się ograniczać. Iwusiowi smakuje:-)
    no gadasz do rzeczy teraz, chuda taka i sie ograniczac :) zurawinowe karmi polecam :D

    Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka1077 wrote:
    no gadasz do rzeczy teraz, chuda taka i sie ograniczac :) zurawinowe karmi polecam :D
    A tam, portera sobie walne ;-)

    Kurde boje sie kolejnej, nieprzespanej nocy :-( wtedy włącza mi się głupie myślenie ehhhh

    Ahhh potrzymalabym Maggie za rękę teraz :-)

    iwonka1077, Gosha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer ta Milka jelly nie ma dużo żelek, ale jest pyyyyyszna trzeba spróbować żeby opisać :D

    Aguś86, shimmer_lip, Gosha lubią tę wiadomość

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia ten moze jest podobny do twojego????
    http://allegro.pl/brubeck-biustonosz-bezszwowy-sportowy-br00012-75b-i5127220530.html#

    Mary ja nie wiem czy chcialabym ja trzymac za reke chyba bym sie osrala ze strachu hehehe

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary, w 37 tyg 14 to normalka. Jedz jako i my spożywamy :)

    Ja wciągnęłam talerz ryżu z truskawkami i śmietaną, żeby sobie osłodzić życie. Bo te bóle już mnie wkurwiają :( Boli mocno i nie wiem kurna co robić. Nie chcę do szpitala się kłaść, jak nic nie wyjdzie tak jak wczoraj. dupa dupa dupa

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary tez sie boje nocy i jutra ze zostanę sama i będę rozpaczać z powodu małych rozmiarów małej , chociaż chyba trochę bezpodstawnie, właśnie mi szaleje w brzuchu

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z drugiej strony to, że są ciągle jest trochę niepokojące :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 20:27

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie zjadlam dwa hamburgery domowe zrobione przez meza, na to napije sie kefiru z truskawek w ktorym jest tona cukru :P
    Ja dzis pewnie bede miec nocke do bani, poloze sie z Pola bo bede cala noc czuwac czy kaszle, czy ma goraczke :( teraz po syropku jej spadla i spi spokojnie. Pola tak rzadko choruje, ze dla mnie to ciezka sytuacja.

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 15:43

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzicie na chwilę poszłam a tu co...kolejne kwietniówkowe dziecię pcha się na świat :-D Maggie trzymam kciuki z Mikim za szybki i lekki porodzik :-D

    A ja zmobilizowałam moje wesołe pośladki i posprzątałam w domku, poszłam na długi spacer z psem - udało mi się załapać słoneczka i wiosennego ciepełka. Zaszłam do apteki, mam już tantum rosa, kupiłam też naturalną vit C i D dla mojego stada co by im odporność na wiosnę podnosić :-)

    I byłam w Lidlu po pieczywo i wiecie co...mega kolejki a ludzie sami mnie przepuścili na początek :-D :-P pierwszy raz zdarzyło mi się to w tym sklepie :-D

    Robotka1, Aguś86, nick nieaktualny, lysinka, Fasia, nick nieaktualny, Gosha, mantissa, Agusiek89, Eweliśka, mimka84 lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesu MAGGY kciuki normalnie trzymam zaciśnięte na maksa:D aaaaa:D przez te wasze porody i napięcia na forum mój czas zaprdala strasznie!!! tzn zaczął teraz zapieprzać:)

    ANGELA ale dobre wiadomości:D Martynka to już kawał dziewczyneczki:D oby tak dalej <3

    MANTISSA ty cyckoboginio:D też super że Julo pije:D

    matko święta przy takim tempie porodów to ja potem imion dzieciaków nie spamiętam::(
    a przyjdzie i taki czas że po dwa lub trzy porody będą dziennie:D aaaa!!!

    mówicie o karmi żurawinowym:D otwieram szafkę za plecami a tam 2.5 litrowe nie napoczęte pepsi!!!! ale się nagazowałam:D

    moje spa trwa:P

    zrobiłam sobie hennę, maskę na gębę bo teraz dopiero widzę jak mnie przyjarało, wydepilowałam giry i będę teraz paznokcie u nóg malowała:D

    i oglądała Emkę:P ale Kaśka dała czadu z tym odejściem, w sumie wiedziałam że odejdzie juz z miesiąc temu:P WP.pl nie umie dochować tajemnic:P

    Kaśka wesołe pośladki :D lubię to :D
    a ja lidl mam głęboko w dupie, chamówa jak nie wiem, nie lubię i już za to własnie że mnie nikt nie przepuścił <foch> zato w H&M poczułam sięjak księżniczka <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 20:42

    nick nieaktualny, lysinka, Fasia, nick nieaktualny, Gosha, mantissa, Justinka, gosiunia lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie da się ukryć - Worek z dzieciakami się rozprul :-) teraz będą wyskakiwac jeden po drugim. Pewnie nie raz pocisniemy dubeltowo w jeden dzień:-)
    Ja tam się w sumie cieszę bo raczej malenstwom juz nic nie zgaraza, aczkolwiek fajnie byłoby gdyby każdy wyskoczył w terminie :-)

    shimmer_lip, haneczka, lysinka, Anka1501, Rudzia, Fasia, Gosha, Agusiek89, Eweliśka, mimka84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam takie odczucie jakby taki robal jak w grze komputerowej podgryzał grunt i coraz mniej nas zostaje w dwupaku :-P


    Hej a w jakiej ilości wody rozpuszcza się to tantum rosa?

    Gosha lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka1077 wrote:
    Fasia ten moze jest podobny do twojego????
    http://allegro.pl/brubeck-biustonosz-bezszwowy-sportowy-br00012-75b-i5127220530.html#

    Mary ja nie wiem czy chcialabym ja trzymac za reke chyba bym sie osrala ze strachu hehehe

    Te z Brubeck'a też mam :) mam wrażenie, że mniej podtrzymują, są takie bardzo mięciutkie ale bardzo wygodne no i do karmienia moim zdaniem idealne, rapu capu i cycek na wierzchu :)

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 10 marca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Te z Brubeck'a też mam :) mam wrażenie, że mniej podtrzymują, są takie bardzo mięciutkie ale bardzo wygodne no i do karmienia moim zdaniem idealne, rapu capu i cycek na wierzchu :)
    ok dzieki jeszcze po sklepach lukne jak nie znajde to zostanie mi ten do kupna najwyzej :)

    Fasia lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
‹‹ 3420 3421 3422 3423 3424 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ