Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picasa ma fajne funkcje i mozliwosc dodawania napisow ;)

    Fasia, Murraya lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kobitki za miłe komentarze.

    ołłł jeahhh temat kupy w koncu sie pojawił. Dawno nie było. Poczułam się lepiej :)

    Bambi - a Ty kaca leczysz, czy co??

    Aguś86, mimka84, NY, Murraya, Bambi85, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy czy to ty? Mam Cię!

    Amy_, nick nieaktualny, Aguś86, Fasia, weronika86, nick nieaktualny, Murraya, Gosha lubią tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak przy śniadaniu wcinając kiełbaskę na gorąco poczytać sobie o kupie :D I like it !

    nick nieaktualny, weronika86, mimka84, Militta110816, Aguś86, nick nieaktualny, iwonka1077, Murraya, Bambi85, Agusiek89, Gosha lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amy kupe wyczula :-) hehehe

    mimka84, Aguś86, nick nieaktualny, Fasia, Amy_, nick nieaktualny, MartaAlvi, Murraya lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a jutro piątek trzynastego. Pamiętam, że były kobietki, które wolały urodzić z jutrzejszą datą niż z 1 kwietnia :P Ja tam się zarzekałam, że wole 1 kwietnia jakby co :P

    mimka84, Murraya lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Nie ma to jak przy śniadaniu wcinając kiełbaskę na gorąco poczytać sobie o kupie :D I like it !

    ja jem tosta. Nawet mi zaczął bardziej smakować :) Ciekawe jaki kolor po nim bedzie.... hahaha ;)

    A Amy wyczuła pismo nosem :) hahah

    Amy_, weronika86, nick nieaktualny, mimka84, iwonka1077, Bambi85, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Militta110816 Autorytet
    Postów: 379 620

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż będę dalej obserwowała czy tak mam :D

    oooo właśnie przyszedł ból z krzyża-jakie to przyjemne.. :)

    01.06.2014 [*] Kochamy Cię Aniołku.. 10tc

    ♥ Karolinka ♥
    hv4q61j.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimka84 wrote:
    Amy czy to ty? Mam Cię!
    me!

    niestety w temacie koloru kupy nie podpowiem bo swoich namietnie nie ogladam :P maska gazowa mi to uniemozliwia.

    Mialam nadzieje obudzic sie bez bolu glowy i nie wyszlo. nosz kurwa.. od poniedzialku sie mecze. Ilez mozna? Paracetamol nie pomaga ani kompresy. Cos zilniejszego mi wolno??

    Mary a jednak uroslas :D

    Wera nadal podtrzymuje wersje opadnietego brzucha.

    U mnie ciag dalszy z nieruchomosciami.. powiem wam ze tak ciezkiego meza to sobie w najgorszych snach nie wysnilam. Kurwa ja jestem niezdecydowana ale to co on wyprawia w wyborze mieszkania to mi soe w pale nie miesci. Moja wizja przyszlosci... bedziemy nadal mieszkac osobno jak Olo skonczy rok. Bo ja wracam do pracy wiec bierę mlodego pod pache i tatus bedzie nas odwiedzal co drugi dzien.. moze wtedy decyzja zostanie szybciej podjeta :P
    ja wiem ze to nie przelewkk to wybor mieszkania czyli decyzja na minimum 20 lat i pieniadze tez nie miale.... ale do kurwy nENdzy moglby juz cos wybrac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 10:37

    mimka84 lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Militta chyba to jeszcze nie ten ból Cię złapał :P Ja to odczuwalam w czasie porodu jak łamanie kręgosłupa na drewnianym kole :P

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kupa zapukała do wyjścia jak tylko wrzuciłam kiełbaski do garnka :D Musiała ustąpić miejsca :P

    Oj Amy Amy, biedaku Ty ... współczuję głowy, bo ja raz w życiu miałam migrenę, w ciąży właśnie, trwała jeden dzień i myślałam, że umrę ! Nie mam pojęcia co możesz na to brać, wiem że tylko paracetamol jest bezpieczny ale równie gówniany :/

    Ja najwcześniej rodzę 2 kwietnia !

    Aguś86, weronika86, Amy_, Murraya, Bambi85, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy a takie żelowe plastry chłodzące typu apap czy ibum? Wiem, że migrena to coś gorszego niż normalny ból głowy, ale mi ostatnio pomogło.

    Amy_ lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Militta110816 Autorytet
    Postów: 379 620

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś- wiem że to nie to :D ja na razie mam mocniejszy od miesiączkowego :) doktorka powiedziała że tak się ciało przygotowuje do porodu i codziennie już mnie łapie po kilka razy ale olewam to że boli bo na tym etapie musi :)

    Aguś86 lubi tę wiadomość

    01.06.2014 [*] Kochamy Cię Aniołku.. 10tc

    ♥ Karolinka ♥
    hv4q61j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już nie biorę żadnych leków! I nic mnie aktualnie nie boli! ;)

    nick nieaktualny, Fasia, Gosha lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amy wiem ze opadniety :-) czuje bo juz usiasc normalnie nie moge..cbyba ze ze szpagatem :-) hehhe o i widze maz bardziej niezdecydowany niz ty..ale to wybor na lata jednak...lepiej dluzej pomyslec niz cos za szybko wybrac i sie meczyc. amy jak tam glowka? przeszlo czy nadal meczy?
    a monego pokoiku nie skomentujesz wrednie?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie musi ?! nic nie musi! :P mnie nic nie boli, nie mam skurczów, czop na miejscu, tylko brzuch zszedł niżej a i tak wcześniej niż za 3 tyg nie rodzę! Ni hooya !! :P

    weronika86, Murraya lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy - poza paracetamolem i okładami to chyba nic nam nie wolno. mierzyłaś ciśnienie??

    a tak w ogóle to tez bym miała migrenę przy tak trudnym wyborze jaki stoi przed Wami.

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buu.. a wyczytalam w necie ze w 3trymestrze mozna juz ibuprom. Fake?
    Mnie te zele nie pomagaja w ogole.. do diabla. Wypilam kawe ciut przeszlo ale znow czuje cmienie... 4 dni to jiz za duzo. Olek pobudzony od tygodnia. Nke wiem co temu dziecko wlazlo w dupe. A mowia ze im wyzsza ciaza tym miejsca mniej i dzieci spokojne.. Olo tej teorii nie potwierdza... od 3 do 5 nie dal mi zasnac. Troszke go uspakajala reka na brzuchu ale jak tylko ja wzielam znow sie zaczelo boksowanie... co za dziecko...

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    amy wiem ze opadniety :-) czuje bo juz usiasc normalnie nie moge..cbyba ze ze szpagatem :-) hehhe o i widze maz bardziej niezdecydowany niz ty..ale to wybor na lata jednak...lepiej dluzej pomyslec niz cos za szybko wybrac i sie meczyc. amy jak tam glowka? przeszlo czy nadal meczy?
    a monego pokoiku nie skomentujesz wrednie?

    skomentowała już pare stron wczesniej i to najwredniej jak umiała :P

    Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    Amy - poza paracetamolem i okładami to chyba nic nam nie wolno. mierzyłaś ciśnienie??

    a tak w ogóle to tez bym miała migrenę przy tak trudnym wyborze jaki stoi przed Wami.
    Nie mierze. Ale na pewno niskie. Pomagam sobie troszke kawa i odrobine pomaga...
    tez mi sie wydaje ze to przez to mieszkanie mnie tak boli bo malz mnje wkurwia :P

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
‹‹ 3461 3462 3463 3464 3465 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ