Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka pokój Sarci jest boski !! naprawdę wszystko gustownie zrobione, wcale nie jest za różowy a nawet jeśli to co? Róż jest faaaaaaajny ! :) A Amy olej - Ona zawsze bredzi, a przy migrenie to w ogóle nie wie co czyni :P

    Lwica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    lwica wspolczuje mnie to na szczescie ominelo, nigdy nie mialam choc wiem ze moi rodzice strasznie sie z tym meczyli..od czego to sie robi? od zatwardzen?

    Tez nigdy nie miałam dopiero w ciazy - podobno przeciążone mięśnie zwieracza i hormony i hemoroid gotowy:(((

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie - Adaś jest cuuuuuuuudowny :) Super , że jesteście już w domku!! Teraz cieszcie się sobą. Zdrówka Wam życzę, pełnych cycków, odruchu ssania jak w najlepszym laktatorze, braku bólu brzuszka i... w miarę przespanych nocy :)

    Lwica, nick nieaktualny, Fasia, Eweliśka, mimka84, Murraya, nick nieaktualny, mantissa, Gosha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika Twój pokój Twoje zabawki,Twoja Sarcia będzie się w nim chowała,nikomu innemu nie musi się podobać. Mój Adaś to co dzień bedzie otwierał oczy witany wściekłym czerwonym na scianie na przeciwko, mieszkamy u mamy do jesieni i taki nam pokój udostepniła

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera na prawde sie wkurwilas? ty to jednak jestes wariatka. W zyciu bym na powaznie nie wziela polowy rzeczy ktore wychodza spod moich palcow

    a co do smarowania skroni amolem to robie to i mam czerwona skron juz... i boli od masowania.. to dobra metoda i zawsze mi pomaga... ale teraz cos nic nie dziala ide zmierzyc cisnienie. Na pewno w ciul niskie

    Adaś jest cuďdddddooooownY!!!! jeszcze raz gratuluje

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bambi85, Gosha lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica welcome to my world ... Mnie też męczą hemoroidy, na szczęście wychodzą tylko przy 2 i po chwili znikają. Ze dwa razy zdarzyły mi się takie co wyszły i nie chciały wejść przez kilka dni :/ to był koszmar .. ani siedzieć, ani chodzić, ani stać - no nic :/ podmyj się chłodną wodą (ciepła nie sprzyja) i posmaruj go amolem jeśli masz, nałóż na wacik kosmetyczny na patyczku i delikatnie przetrzyj, kilka razy dziennie. Super jest też maść z kasztanowca albo z nagietka. No i łykaj rutynę ona uszczelnia naczynia krwionośne

    Lwica, mantissa lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    117/73

    To w moim mniemaniu niskie? Chyba po kawie.. powinnam umierac z takim cisnieniem
    moja norma to 90/50

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytanko z innej beczki - ile mam dni na dostarczenie pracodawcy zwolnienia?

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie boski Adaś! Pozazdrościć :)))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    pytanko z innej beczki - ile mam dni na dostarczenie pracodawcy zwolnienia?

    7 od dnia wystawienia

    nick nieaktualny, Aguś86 lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary dzięki, z tym bebzonem to jeszcze długa droga, a ze spaniem to powiem Wam lepiej niż wcześniej, mimo iz na karmienie sie budzimy to więcej przysypiam niz w ciąży gdzie każdy ruch był bolesny albo niemozliwy ze względu na gabaryty i wszelkie uciskania

    nick nieaktualny, Gosha lubią tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę spać, do później

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    117/73

    To w moim mniemaniu niskie? Chyba po kawie.. powinnam umierac z takim cisnieniem
    moja norma to 90/50
    To jest normalne, a wrecz książkowe ciśnienie Amy. 90/50 to jest mega niskie. Też takie miewam i zdycham wtedy ;)

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pytanie o depilacje kremem ktory wypala wloski to dosc ostra chemia ale tak sie zastanawiam czy teraz pod koniec ciazy nie nasmarowac sie w okolicach bikini po calosci bo golarka raz ze nie wygodnie a dwa ze za pol dnia juz czuje jak mi nowe twarde dziady kielkuja do tego wysypka... Hmmmm nie wiem, co myslicie ?

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No śliczny synuś za dużo nie pokazuj bo ci urzekniemy hehehe

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezusie, godzine nadrabiałam zaległości od wczorajszego wieczora. Czaad! :)

    Nie wiem już co napisać. Wariatki jesteście i tyle.

    Weronika uwielbiam Twoje teksty <3

    Amy współczuje tej migreny dziadowskiej, tylko tego Ci na koniec brakowało...

    Maggie - Adasiu do zacałowania <3

    Do Pań które mają problem z bolącym spojeniem, kościami miednicy czy czymś tam pomiędzy nogami - czy u Was ten ból się nasila w nocy? Nosz kuźwa nie mogę się w nocy spokojnie przewrócic z jednego boku na drugi bo boli jak jasna cholera, natomiast w dzień nie ma tragedii... co za gówno :/

    Edit: NY ja tylko kremu używam i to jest najpiękniejsza rzecz na świecie :) Czytałam na początku ciąży że można stosować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 11:11

    NY, nick nieaktualny, Murraya, weronika86 lubią tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś86 wrote:
    To jest normalne, a wrecz książkowe ciśnienie Amy. 90/50 to jest mega niskie. Też takie miewam i zdycham wtedy ;)
    Wiem ze normalne dla normalnych :)

    Ja przy takim nie funkcjonuje :/ moze stad mam ten bol glowy :/

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie Adaś jest przesłodki :) Jak już macie fajnie, że jesteście razem w domku :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy współczuję bólu głowy, nagadaj mężowi powiedz ze to przez niego hehe powiedz ze rodzisz to się szybciej może zdecyduje??na to mieszkanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 11:12

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    Jezusie, godzine nadrabiałam zaległości od wczorajszego wieczora. Czaad! :)

    Do Pań które mają problem z bolącym spojeniem, kościami miednicy czy czymś tam pomiędzy nogami - czy u Was ten ból się nasila w nocy? Nosz kuźwa nie mogę się w nocy spokojnie przewrócic z jednego boku na drugi bo boli jak jasna cholera, natomiast w dzień nie ma tragedii... co za gówno :/

    Edit: NY ja tylko kremu używam i to jest najpiękniejsza rzecz na świecie :) Czytałam na początku ciąży że można stosować :)
    Ja tak mam!bol najgorszy w nocy przy przewracaniu sie z jednego boku na drugi - jak trzymam kolana razem to boli mniej, sprobuj ;)

    MartaAlvi lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
‹‹ 3463 3464 3465 3466 3467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ