Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Hwesta martwisz mnie bardzo bo moje jeszcze mniejsze niż Twoje i może ja jestem wyrodna matka i nic z tym nie robię :(

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer mi sie wydaje, ze na panikarza trafilam lekarza i dlatego jestem tu gdzie jestem i sie zgodzilam na szpital, i to byl blad

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    shimmer mi sie wydaje, ze na panikarza trafilam lekarza i dlatego jestem tu gdzie jestem i sie zgodzilam na szpital, i to byl blad
    Może ale jesteś zaopiekowana i nie czujesz się wyrodnie jak ja w tej chwili. A jak już mi się taka myśl zalęgła we łbie to do kolejnego usg mi nie przejdzie :(

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwesta faktycznie na lipcowkach jest laska z takim avatarem jak Twój :) Już myślałam, że się tam wkręcilaś ;)

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no az sama sprawdzilam te lipcowki, musze zmienic avatar :P ale cos awantury nie moge znalezc u nich ;)

    Aguś86 lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer weź Ty się ogarnij i nie wkręcaj sobie jakichś głupich myśli! :)

    nick nieaktualny, shimmer_lip lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Shimmer weź Ty się ogarnij i nie wkręcaj sobie jakichś głupich myśli! :)
    Się nie da :( już za późno :( idę se dziewczynki, może mi się za chwilę poprawi bo aktualnie to mi się ryczeć zachciało :) kochane hormony :)

    ale jeszcze Wam strzelę z ucha, że w poniedziałek, wtorek powinnam mieć pościel :D Robotka szykuj się na focie :D

    nick nieaktualny, Robotka1 lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjedz Milkę Choco Jelly :D

    shimmer_lip, Fasia, Gosha lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się szybciutko i składam serdeczne życzenia Krysi - Sto lat i lekkiego porodu :)

    Jesteście nieocenione (czytaj - nocne rozmowy), zmykam jeść i dalej sprzątać. Będę doczytywać te 10 stron od rana :)

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągle jestem głodna. Wciągnęłam pół słoika czereśni, będą wzdęcia :P

    Aaa i jeszcze zapomniałam rano dodać, że infekcji nie mam, jak wynika z badań, więc te skurcze to tak same z siebie.

    Jaką zupę mam ugotować?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    27 lutego foteliki i coś koło 10.03 elita fb się alienuje :-D
    Same tematy sporów ok, rozumiem, ale poziom słownictwa miss Daisy i Mia...żenada. Ale mają poparcie swojego kółka różańcowego :-P a najśmieszniejsze, że wyrzucają innym rozchwianie emocjonalne przez hormony a same takie wstrętne rzeczy piszą... Że Ci co ich nie stać nie powinni mieć dzieci, że jak któraś kupi fotelik używany to jej dziecko zginie w wypadku albo będzie kaleką i będą sobie w brodę pluć, że zaoszczędziły na jego zdrowiu i bezpieczeństwie...
    Nie rozumiem jak można kobiecie w ciąży, już matce takie rzeczy pisać...po co? Można wszystko inaczej ująć, albo zająć się swoim dzieckiem...każda ma swoje wybory i już

    Militta110816, nick nieaktualny, Rudzia, nick nieaktualny, Fasia, Amy_, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Klaudia90, Agusiek89, lysinka, Lali, mimka84, Ewelcia, Murraya, Gosha lubią tę wiadomość

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    27 lutego foteliki i coś koło 10.03 elita fb się alienuje :-D
    Same tematy sporów ok, rozumiem, ale poziom słownictwa miss Daisy i Mia...żenada. Ale mają poparcie swojego kółka różańcowego :-P a najśmieszniejsze, że wyrzucają innym rozchwianie emocjonalne przez hormony a same takie wstrętne rzeczy piszą... Że Ci co ich nie stać nie powinni mieć dzieci, że jak któraś kupi fotelik używany to jej dziecko zginie w wypadku albo będzie kaleką i będą sobie w brodę pluć, że zaoszczędziły na jego zdrowiu i bezpieczeństwie...
    Nie rozumiem jak można kobiecie w ciąży, już matce takie rzeczy pisać...po co? Można wszystko inaczej ująć, albo zająć się swoim dzieckiem...każda ma swoje wybory i już
    ide czytac bo nie wytrzymie

    nick nieaktualny, Amy_ lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie Kasia wydaję mi się że forum jet po to by wspierać się nawzajem a nie wrzucać sobie, niech na pudelka sie przeniosą tam ich poziom

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 12:47

    nick nieaktualny, shimmer_lip, Amy_, nick nieaktualny, Gosha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na obiad dla całej mojej bandy mam już gotową lasagne ale zrobię sobie jeszcze makaron z jogurtem naturalnym i truskawkami bo przez Was za mną chodzi od kilku dni :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 12:55

    haneczka, nick nieaktualny, lysinka lubią tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    27 lutego foteliki i coś koło 10.03 elita fb się alienuje :-D
    Same tematy sporów ok, rozumiem, ale poziom słownictwa miss Daisy i Mia...żenada. Ale mają poparcie swojego kółka różańcowego :-P a najśmieszniejsze, że wyrzucają innym rozchwianie emocjonalne przez hormony a same takie wstrętne rzeczy piszą... Że Ci co ich nie stać nie powinni mieć dzieci, że jak któraś kupi fotelik używany to jej dziecko zginie w wypadku albo będzie kaleką i będą sobie w brodę pluć, że zaoszczędziły na jego zdrowiu i bezpieczeństwie...
    Nie rozumiem jak można kobiecie w ciąży, już matce takie rzeczy pisać...po co? Można wszystko inaczej ująć, albo zająć się swoim dzieckiem...każda ma swoje wybory i już
    To ja nie powinnam mieć dziecka. Mam fotelik od zestawu wózkowego!!! A miałam poczytać te lipcówy dla rozluźnienia :) zwłaszcza, ze tam mam jedną super dziewczynę i kilka takich, które dobrze kojarzę i je lubiłam!!!

    Milka jelly była wczoraj. Wczoraj był dzień ważenia więc i dzień na jedzenie śmieci :) taka tradycja ciążowa :) a dziś powrót do chudego białka z warzywami i owocami zeby Baśka rosła.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i jeszcze o kilogramach w ciąży było. Nie ładnie Daisy skomentowała jedną dziewczynę, która wyraziła swoje obawy o zbyt duży przybór... Ehh szkoda mi ich, że muszą znosić takie wredoty... Jak patrzyłam po nickach to sporo babek przestało się w ogóle udzielać...
    Dobrze, że u nas tak nie ma uffff strach byłoby cokolwiek napisać :-P ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 12:53

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer ja też mam z zestawu 3w1 i jest super. Jak Miki będzie miał 9 kg przesiadam go do nowego, który kupimy :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Ja na obiad dla calej całej mojej bandy mam już gotową lasagne ale zrobię sobie jeszcze makaron z jogurtem naturalnym i truskawkami bo przez Was za mną chodzi od kilku dni :-D
    A u mnie klasyka obiadowa czyli kasza gryczona niepalona z gulaszem i ogóreczki kiszone :) i chyba zaraz męża namówię na zakupy na wolumenie bo tam jest taka babcia (albo jej syn czasami) i tylko do nich jest zawsze kolejka bo mają takie ogóry że można za nie umrzeć :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przylazłam wszystkie poszły :P no to idę se nawet makijaż w celach humorowych zrobię i jadę po kilo kiszeniaków :D

    nick nieaktualny, Gosha lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    A u mnie klasyka obiadowa czyli kasza gryczona niepalona z gulaszem i ogóreczki kiszone :) i chyba zaraz męża namówię na zakupy na wolumenie bo tam jest taka babcia (albo jej syn czasami) i tylko do nich jest zawsze kolejka bo mają takie ogóry że można za nie umrzeć :D

    Mój zawsze jeździ w soboty na bazarek na Namysłowską. Mają tam z treściami swoich stałych sprzedawców ulubionych. Mega świeże i pyszne rzeczy :) mam co tydzień świeżą dostawę

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 3510 3511 3512 3513 3514 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ