Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 14 marca 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek zaczynam 38 tydzień wiec jestem juz spokojna.

    Jaga, nick nieaktualny, iwonka1077, misia83, lysinka lubią tę wiadomość

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka chyba ze tak , ja pewnie ze względu na nerwice bym okupowała IP:D
    Mnie gin mówił , że jeśli są skurcze regularne co 10-7 min mam przyjechać. Ale to może ze względu na mój wywiad nerwicowy:D

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwesta nie czekaj , jedna z dziewczyn leżacych ze mną po 4 dniach zaczęłą od czopów a skończyła na lewatywie bo nie szło z czopkami. Bierz teraz i już.

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga być może.
    Mój się tylko pytał czy ja na pewno będę wiedziała czy to juz czy jeszcze nie. Kiedyś się śmiał, że nieraz cielaka poród odbierał to sobie poradzi ale wczoraj juz taki mądry nie był ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuuu, ide na pojedynek i jak sie nie uda to pierwszy raz z czopem se zafunduje :D

    nick nieaktualny, Aguś86, misia83, Murraya, Fasia, weronika86, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka podziwiam za spokój i opanowanie. Niby ja też wiem czego się spodziewać, jak rozpoznać ale z tyłu głowy mam, że pójdzie za szybko :-) do szpitala niby 15 minut ale jak będą korki...to nawet godzina... No ale raczej nie powinno mnie aż tak złapać żeby bez objawów w godzinę poszło ;-)

  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja się do 2 męczyłam z tymi twardnieniami ale przeszło.

    Jaga, ja coś kupie córce. Nie wiem jeszcze co ale obstawiam jakiś zestaw lego friends, tyle ze ja jej nic nie powiem, nie będzie się spodziewała prezentu od siostry.

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka no to git ,najwyżej w poniedziałek cię wysla do szpitala hihi swoją drogą męczy cię te dziecko zamiast raz ciach to skurcze jakieś raz na tydzień lub na parę dni.....

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwi wrote:
    Hej. Ja się do 2 męczyłam z tymi twardnieniami ale przeszło.

    Jaga, ja coś kupie córce. Nie wiem jeszcze co ale obstawiam jakiś zestaw lego friends, tyle ze ja jej nic nie powiem, nie będzie się spodziewała prezentu od siostry.
    A ile lat ma twoja córcia, nie zazdrosna o siostrę???

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam, że gdybym pojechała na IP to by mi albo przebili pecherz albo dali oxy a ja takiego porodu staram się uniknąć.

    nick nieaktualny, Gosha lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My raczej specjalnie nie kupujemy nic synkowi, jakoś nie podoba mi się ten pomysł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla syna męża zegarek lego kupuje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka, moja córa ma 6 lat. Narazie bardzo się cieszy i nie widze jakiś objawów zazdrości, zobaczymy jak to bezie po urodzeniu.

    Lubicie sklep endo? Jest meeega wyprzedaż outletu. Ide polować.

    iwonka1077 lubi tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Podejrzewam, że gdybym pojechała na IP to by mi albo przebili pecherz albo dali oxy a ja takiego porodu staram się uniknąć.
    Mam taki sam plan. Poprzednio lekarz dopalał mnie oksytocyną, poszło szybko ale w hoooy bolało. Chcę spróbować bez i porównać, a w szpitalu zzo oczywiście jak zdążę i będzie taka moja wola.

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja dziś w nie najlepszym nastroju, bo chyba jednak podłapałam przeziębienie od Zuzi. Muszę szybko działać, bo najbardziej przeraża mnie, że przecież poród tuż tuż i muszę być zdrowa :(
    Ania i Bambi dobrze, że jesteście w dwupakach.
    Bambi napisz później co się działo, bo to wszystko tak nagle się stało. Mówisz, że na porodowce boom? Kurcze jak poprzednio rodzilam to były pustki. Byleby w taki tłok nie trafić, bo wiadomo, że wtedy mają więcej pracy i mniej czasu dla każdej rodzacej.
    Werka jak tylko możesz unikaj teściowej dla komfortu psychicznego. Straszne jest to co piszesz. Trzymaj się i nie daj się!
    Hwesta gratuluje donoszenia! Ten szpital, w którym teraz jesteś to ten, w którym chcesz rodzić?
    Jaga ja kupiłam córce zjezdzalnię od brata, bo, ostatnio ma fiola na punkcie zjezdzalni i ciagle by chciala na plac zabaw, a wiadomo pogoda jeszcze jest różna. I tak byśmy kupili, więc dostanie od braciszka to tym bardziej będzie go pozytywnie kojarzyć od pierwszych chwil ;)

    Jaga lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Mam taki sam plan. Poprzednio lekarz dopalał mnie oksytocyną, poszło szybko ale w hoooy bolało. Chcę spróbować bez i porównać, a w szpitalu zzo oczywiście jak zdążę i będzie taka moja wola.

    No właśnie. Ja teraz miałam bóle i skurcze ale to nie był taki ból jak przy pierwszym porodzie, tylko wtedy byłam na oxy, syn duży i cały poród w 3 godziny. Ja na zzo nie mam co liczyć bo u nas nie dają a oxy chce uniknąć. Wiadomo teraz synek jest dużo mniejszy wiec liczę na w miarę "przyjemny" poród :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam czopek, mój pierwszy raz z czopkiem :D

    Murraya, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Fasia, Amy_, Gosha, lysinka lubią tę wiadomość

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwesta czopek cię rozdziewiczy:DDDDDDDDDDD

    nick nieaktualny, Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwesta a z opakowania go wyjelas? :P

    Jaga, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Fasia, nick nieaktualny, haneczka, lysinka lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 14 marca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że rodzice znają najlepiej swoje dzieci i wie czy taki prezent to dobry pomysl. Ja chcę żeby mój syn uczestniczył w tych pierwszych dniach i skupił się na poznawaniu brata a nie na nowej zabawce. Ale on wie, że my zawsze mu kupimy cos na czym mu zależy i nigdy tego nie wykorzystuje.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 3539 3540 3541 3542 3543 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ