Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 7 października 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NY serdeczne gratulacje ! Pięknie wyglądaliście :))))

    NY lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zdjęcia urocze :) chciałabym ponownie przeżyć swoje wesele :) no ale w suknie bym się już nie zmieściła :D

  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 7 października 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie grzalibyśmy tyłki na południu Hiszpanii, nawet mieliśmy kupić bilety a potem okazało się, ze dzidziuś w drodze ;) i tak trochę te wazne wydarzenia zbiegły się w czasie a teraz już strasznie cieszę się, że możemy skupić się tylko na dzidziusiu :)

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 października 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pięknie:) uwielbiam oglądać zdjęcia ślubne:) jaki tooooort wooow:) piękny:) i pewnie smaczny sesese :D
    pewnie skupiajcie się teraz na dzidziusiu a Hiszpania poczeka chwileczkę:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    dzieki dziewczyny :)




    Tego nei rozumiem. Myslalam ze jak sie konczy 12tc to jest to koniec i trymestru. Czy trymestr nie ma 12tygodni? 3 razy po 4 tygodnie?
    No właśnie odnośnie trymestrów to różnie podają. wq niektórych danych I trymestr trwa do 14 tygodnia a innych do 12 tygodnia :)

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 7 października 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to teraz czekamy na PsotkęKotkę aż się bedzię chwalić zdjęciami :D

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 7 października 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    ale zdjęcia urocze :) chciałabym ponownie przeżyć swoje wesele :) no ale w suknie bym się już nie zmieściła :D

    A moja nadal wisi bo ja nie potrafię się z nią rozstać. Nawet sobie ją niedawno wyciągnęłam i oglądałam :) A dzisiaj mam z moim 10 rocznicę :D Nie ślubu (z okazji 5 rocznicy ślubu urodzi nam się nasze dzieciątko bo braliśmy ślub 17 kwietnia 2010 r.) ale takiego wiecie "chodzenia". Miałam 15 lat jak zaczęliśmy się spotykać i ja zawsze wiedziałam, że to będzie mój mąż i mężczyzna na całe moje życie. A poznałam go jak miałam 9 lat... I koleżankom w podstawówce mówiłam, że kiedyś będę jego żoną... No aż się wzruszyłam jak sobie o tym wszystkim pomyślałam :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Justinka lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 7 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha ADK Ty to jak mój chłop:D mówił mi że mogę mieć chłopaka jeśli jakiegoś chcę(a wtedy nie byliśmy jeszcze parą i mi sie nie podobał) ale i tak kiedyś zostanę jego żoną:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 7 października 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    hahaha ADK Ty to jak mój chłop:D mówił mi że mogę mieć chłopaka jeśli jakiegoś chcę(a wtedy nie byliśmy jeszcze parą i mi sie nie podobał) ale i tak kiedyś zostanę jego żoną:P

    No widzisz :D Z nami to nie było tak łatwo, zawsze mieliśmy do siebie jakąś miętę, potrafiliśmy się spotkać, pomigdalić troszkę ale nic z tego więcej nie było, czasami nie było nam po drodze (mieszkaliśmy w jednej klatce a potrafiliśmy się pół roku nie widzieć) ale ja się uprałam jak osioł i w końcu można powiedzieć zmusiłam go do jakiejś deklaracji i zaczęliśmy się oficjalnie spotykać w końcu :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swojej też nie sprzedałam :D też ją wyciągąm i podziwiam jaka byłam chuda :D podarłam tak koronkę na weselu że aż żal jak na nią patrze ;) tańce były zbyt intensywne i ktoś na nią stanął i się lekko podarła :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    No widzisz :D Z nami to nie było tak łatwo, zawsze mieliśmy do siebie jakąś miętę, potrafiliśmy się spotkać, pomigdalić troszkę ale nic z tego więcej nie było, czasami nie było nam po drodze (mieszkaliśmy w jednej klatce a potrafiliśmy się pół roku nie widzieć) ale ja się uprałam jak osioł i w końcu można powiedzieć zmusiłam go do jakiejś deklaracji i zaczęliśmy się oficjalnie spotykać w końcu :D

    mężczyźni potrzebują czasem jakiegoś kopa :P jakbym ja swojego nie przycisnęła nadal nie mielibyśmy ślubu ;) chociaż my się jakoś szczególnie długo nie znaliśmy bo niecałe 3 lata :) zresztą mój mąż to mlody człowiek więc się nei dziwie że wieku 22 nei było mu w głowie małżeństwo :P a jednak się skusił :D

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 7 października 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    mężczyźni potrzebują czasem jakiegoś kopa :P jakbym ja swojego nie przycisnęła nadal nie mielibyśmy ślubu ;) chociaż my się jakoś szczególnie długo nie znaliśmy bo niecałe 3 lata :) zresztą mój mąż to mlody człowiek więc się nei dziwie że wieku 22 nei było mu w głowie małżeństwo :P a jednak się skusił :D

    A to jaka jest między wami różnica? Bo ja jak braliśmy ślub to miałam 20 lat w zasadzie, dopiero w lipcu skończyła 21 a mąż jest starszy o 4 lata.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 14:04

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    A to jaka jest między wami różnica? Bo ja jak braliśmy ślub to miałam 20 lat w zasadzie, dopiero w lipcu skończyła 21 a mąż jest starszy o 4 lata.
    3 lata :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa, ale nie dodałam ja jestem starsza od swojego :)

  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 7 października 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem starsza od swojego o rok :) ale on jest dojrzalszy psychicznie ;)))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NY wrote:
    ja jestem starsza od swojego o rok :) ale on jest dojrzalszy psychicznie ;)))

    hehe a my się uzupełniamy :) ja bez swojego żadnej decyzji nie podejmę, on beze mnie raczej też nei, czeka zawsze na moją zgodę, albo poparcie :))
    u mnie jest to samo, jak mnie w czymś nie poprze, to też decyzji nie podejmę sama :)

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 7 października 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    mam termin na 24 kwietnia:) przyjmiecie mnie do swojej grupy?
    :)

    Fasia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Justinka, Lali lubią tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 7 października 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam, że jeżeli ma się podobne spojrzenie na świat a przede wszystkim wspólne cele i podobne marzenia to wiek nie ma znaczenia. Co innego kiedy jest duża różnica wieku i jedna osoba chce np. imprezować a druga chciałabym się już jednak ustatkować, wtedy może być problem.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 7 października 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliśka wrote:
    Witajcie dziewczyny,
    mam termin na 24 kwietnia:) przyjmiecie mnie do swojej grupy?
    :)

    Witamy witamy :))

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 7 października 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, witaj Eweliska. :) Czuj się jak w domu. :D

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ