Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 23 marca 2015, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juhuuuu! Donosiłam ciążę :D Teraz niech się już dzieje jak tam się chce :) Na początku lutego w życiu bym nie uwierzyła, że aż tyle dam radę mając w pamięci doświadczenia z pierwszej ciąży. A jednak :)
    W nagrodę za donoszona ciążę mam dziś pizzę na obiad :D
    A taki mały gratisik to bóle pachwin, które zaczęły się w nocy i mnie wkurzają. Jakby się młody jeszcze niżej wbił... Od dziś już nie biorę leków, wiec będę obserwować ;)
    Amy urodź :D
    Miłego dnia kwietniowki! Do mnie dziś przychodzi położna :)

    Murraya, adk_1989, weronika86, malinka1984, mantissa, Bambi85, Eweliśka, iwonka1077, nick nieaktualny, lysinka, Agusiek89, Lali, Rudzia, Robotka1, Jaga, Justinka, nick nieaktualny, Amy_, Gosha lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 23 marca 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus gratki domoszenia!

    Aguś86 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Agus gratuluję donoszenia! Widzisz, udało się :)

    U mnie noc straszna ale cóż... Jeszcze trochę.
    O 16 mam wizytę.

    No i zaczynamy 39 tydzień 8)

    Aguś86, malinka1984, Fasia, Eweliśka, Robotka1, Jaga, Justinka, nick nieaktualny, Amy_, Gosha lubią tę wiadomość

  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja juz gotowa. Gdzies kolo 9 mnie zabiora i bede prosic o kciuki.

    weronika86, Aguś86, Anka1501, malinka1984, nick nieaktualny, Fasia, Bambi85, nick nieaktualny, Eweliśka, iwonka1077, nick nieaktualny, lysinka, Agusiek89, Lali, Rudzia, adk_1989, Jaga, Justinka, nick nieaktualny, Amy_, haneczka, Gosha, kluska lubią tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka gratki 39 tygodnia :) I powodzenia na wizycie :)
    Liwi zaciskam kciuki i daj znać po wszystkim jak będziesz na siłach :) Pochwal się malenstwem. Wszystko na pewno bedzie dobrze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 07:24

    Anka1501 lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi trzymamy kciuki :) Nic się nie stresuj, zobaczysz dziś swój malutki skarb :*

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniutek gratukacje tonie rowniez..a co sie dzialo w nocy?npewnie boli biedulko?
    liwi ja trzymam kciukasy od wczoraj!!! trzymaj sie dzielnie .jeszcze chwila i zobaczysz swojego okruszka!!! ale zazdradzczam!!!! dan znac jak tylko bedzieaz wstanie :-)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwi wrote:
    Hej. Ja juz gotowa. Gdzies kolo 9 mnie zabiora i bede prosic o kciuki.
    Ja juz trzymam

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka a tak ogólnie do doopy noc. Budzilam się co chwile z bólami a na dodatek jakieś sny mnie meczyly i czułam niepokój :(

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 08:08

    Gosha lubi tę wiadomość

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka ja miałam taką noc wczoraj. Takie glupie byly te sny, że co chwilę się przebudzałam i serducho mi waliło. Dziś było spokojniej nie licząc dwóch pobudek na siku. Jak tu się wyspać na zapas?

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy się przy śniadanku.
    Livi ogromne kciuki
    Anka gratki 39 tc. i powidzenia na wizycie.
    Aguś gratuluję donoszonej ciąży
    My dziś 9:00 ktg,9:45 wizyta i jakoś nie spodziewam się szału i nic z tego żeby się dziś Kacperek urodził w dniu urodzin emka.Uparciuszek jeden
    Spokojnego dnia

    Aguś86, Gosha lubią tę wiadomość

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus no u mnie to samo, do tego ból bioder nie do zniesienia i podbrzusza. Rano wstalam znów spuchnieta okropnie, najgorzej twarz i dłonie a wary jak u murzynki

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Werka a tak ogólnie do doopy noc. Budzilam się co chwile z bólami a na dodatek jakieś sny mnie meczyly i czułam niepokój :(
    bo th zestresowana jestes bidulko tym ze meza nie ma..szkoda ze blizej nie mieszkam, napewno zajelabym ci sie mala..gorzej jakbysmy razem zaczely rodzic hheh
    ida i na kiedy udalo sie mezowi wyrwac tacierzynskie? nie boj sie ze przyzwgczaisz maleho do soania z toba, on potrzebuje ciebie i bliskosci...tez bedentak robic z sarcia..strasznie zazdroszcze ze masz juz frania ze soba..jak sie czujesz wohole?
    makinka powodzenia na ktg
    ja tez zaczynam sie juz stresowac porodem...zaczyna to do mnie docierac...nie chcialam meza przy porodzie..chcialam sama samiuska tym razem..on tez sie boi ale teraz przy samym wylocie....jakos chcialabym zebg byl obecny chociaz w pierwdzej fazie.... chyba po prostu zostane jak najdluzej w domciu z nim, jak sie boi szpitali...najgorsza jest niepewnosc kiedy sie zacznie..jesli stas juz bedzie mial wolne to problemu nie bedzie...zaczynam sie bac chociaz jestem przekonana ze nie bedzie taknciezkp jakmz pierwszym

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Agus no u mnie to samo, do tego ból bioder nie do zniesienia i podbrzusza. Rano wstalam znów spuchnieta okropnie, najgorzej twarz i dłonie a wary jak u murzynki
    oj niedobrze..ja nie puchlam cala ciaze..teraz czuje opuchniete stopy przed snem ale nie az tak...niby puchniecia sa normalne na tym etapie ..i jak te wody? nadal cos leci?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Po pierwsze gratuluję nowych tygodni i życzę powodzenia na wizytach. :)
    Liwi, będę bardzo mocno trzymac kciuki. :)

    Nam się dziś udało w miarę bez marudzenia przespac nocke u siebie, Julek w nocy ładnie jadł i pozwalal się odlozyc. Wyjątkowo. A nie wiedzieć czemu jestem bardziej zmęczona niż wczoraj po niezbyt przespanej nocce. :P

    Zaraz lecimy do pediatry na wizytę i wazenie. :)

    Ida lubi tę wiadomość

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mantissa wrote:
    Dzień dobry! Po pierwsze gratuluję nowych tygodni i życzę powodzenia na wizytach. :)
    Liwi, będę bardzo mocno trzymac kciuki. :)

    Nam się dziś udało w miarę bez marudzenia przespac nocke u siebie, Julek w nocy ładnie jadł i pozwalal się odlozyc. Wyjątkowo. A nie wiedzieć czemu jestem bardziej zmęczona niż wczoraj po niezbyt przespanej nocce. :P

    Zaraz lecimy do pediatry na wizytę i wazenie. :)
    pewnie bardzo czujnie spalas dlatego :-)
    daj znac co pediatra mowil :-)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację Wera, stresuje mnie ta cała sytuacja ale nie mam innej opcji. Jakoś z synkiem sobie musze poradzić.

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez noc nie zauważyłam żeby było bardziej mokro. Pewnie to taki sluz wodnisty tylko.

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 23 marca 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 17:14

    Aguś86, Amy_ lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
‹‹ 3769 3770 3771 3772 3773 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ